Jarní skandál

Daisy Bowmanová přišla před třemi lety do Londýna v naději, že tam potká muže svých snů a šťastně se za něj provdá. Dosavadní hledání však bylo neúspěšné a její otec ztratil trpělivost. Naprosto bez příkras jí poručil, aby si našla manžela. Okamžitě. V případě, že mu brzy nepředstaví přijatelného nápadníka, bude se muset provdat za muže, kterého jí vybral sám. Tím mužem je Matthew Swift, jímž Daisy odjakživa opovrhovala. Daisy je zděšena. A protože nikdo z rodu Bowmanů nikdy nepřizná porážku, začne dělat vše pro to, aby se mohla provdat za kohokoliv, jen aby to proboha nebyl Matthew! Netušila však, že Matthew není tak nudný panák, za jakého ho až doposud pokládala. Nevěděla, že umí být šarmantní a smyslný. Ani ve snu ji nenapadlo, že muž, kterého vždy nesnášela, by se mohl stát mužem jejích snů ... Ani Matthewovi není lhostejná, ale z jakéhosi důvodu se lásce brání. Daisy musí nastražit léčku, aby jej vůbec mohla svést. Teprve pak Matthew podlehne jejím svodům, ale jejich štěstí nemá trvat dlouho. Vzápětí poté, co se stanou snoubenci, vyjde najevo skandální tajemství, které by mohlo zničit Matthewa i lásku vášnivější než Daisyiny nejdivočejší představy ......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/9463/cekanky-jarni-skandal-UtB-9463.jpg 4.3297

Čekanky 4.

Vydáno, Domino

Scandal In Spring, 2006

Kniha Jarní skandál

anishta
13. listopadu

Bylo to fajn, ale předchozí díly to nepřekonalo. Místy to bylo opět dost vtipné, protože Bowmanovy holky jsou prostě prďácký.

Petra-1
09. listopadu

Nejslabší díl série. Jinak se rychle čte a má docela zajímavou zápletku.

jinbr

Daisy se mi moc líbila. Byla to taková romantická a nevinná dušička. Zádrhel ve vztahu byl podle mě vymyšlen také dobře. Příběh nemá pak jen takovou unylou plochou linku

luci2

Cetla jsem po letech znovu a možná se mi libil více než před lety. Je to poklidného čtení. Kniha vás nestrhne, avšak Vás klidně provede celým příběhem. Nesmím opomenout na svědění Matthewa, které se mi velmi libilo.

keiko33

Pekny pribeh medzi zasnivanou Daisy a ctiziadostivym Matthewom.

petraj30

Příběh byl moc krásný a dojemný. Matthew musel hodně vytrpět. Daisy byla z počátku tvrdohlavá, ale postupně si k sobě našli cestu a rvali se za svou lásku. Krásné

happy19

Dokonalost!:-*..Úžasně čtivá,vyvážená,parání!
Liso..Tvoje historické romány nikdo nepřekoná!10*

moudivlacek

Čím dál hezčí a hezčí díly série. Každopádně snílek Daisy a zprvu suchopár Matthew s osobním tajemstvím mne přitahovali od začátku. Fandila jsem oběma, protože každý byl svůj a člověk by se neměl měnit jen proto, aby někomu vyhověl. A dost mě v závěru překvapili rodiče Daisy ve vztahu k tajemství Matthewa, a musím přiznat, že velice příjemně.
Další skvělý příběh o upřímné lásce, která se nelekne ani nelehké překážky. Naopak ji posílí.