Vše pro lásku!

1845 Londýn, Anglie Rafe Bowman, bratr dvou čekanek a syn úspěšného amerického průmyslníka, by velice rád převzal vládu nad evropskými podniky svého otce. Svérázný starý pán si ovšem klade jako podmínku, že se syn ožení s anglickou aristokratkou. Jednu mu dokonce přímo doporučí: Natálii Blandfordovou. Protože však čtveřice bývalých čekanek nechce nic ponechat náhodě, rozhodnou se milou Natálii prověřit. Jako zdroj hodnověrných informací jim má posloužit Natáliina neurozená společnice Hannah, která od samého počátku zastává názor, že se Rafe pro její chráněnku vůbec nehodí. Nejenže se neumí chovat ve vznešené společnosti, ale dokonce si dovolil Hannah políbit. Taková troufalost! Naproti tomu Natálie je svým nastávajícím nadšená a nepokrytě ho svádí. Otázkou ovšem zůstává, jestli se Rafeovi její nadbíhání zamlouvá… Nevolá ho hlas srdce jinam, k dívce mnohem zdrženlivější, ač neurozené? Neodradí ho otcova hrozba, že pokud nevyžení šlechtický titul, bude vyděděn? Z této zapeklité situace mu mohou pomoci jedině bývalé čekanky. Ostatně byly to ony, kdo vymyslel heslo Vše pro lásku!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/43347/cekanky-vse-pro-lasku-xcr-43347.jpg 4.2274

Čekanky 5.

Vydáno, Domino

Wallflower Christmas, 2008

Kniha Vše pro lásku!

allyska
předevčírem

Takové krásné, ale bohužel kratší zavzpomínání si na předchozí díly. K tomu kouzlo vánoc, opět vtipné situace a hlavně i dějová linka s mým nejoblíbenějším hrdinou Westcliffem. Za mě spokojenost.

Maruš.D
04.04.2020

Naprosto parádní zakončení. Je to spíš taková zkrácená verze, nicméně to neubírá na kvalitě. Hrozně mě bavilo, že to byla taková zakázaná láska. Vůbec by mi nevadilo z toho udělat plnohodnotnou knihu. Velmi jsem ocenila nahlédnutí do vztahů ostatních čekanek. Bylo to velmi reálné, hlavně co se týče Lilian, která měla obavy jako kterákoliv jiná žena. Co se týče vztahu mezi Hannah a Rafem.. naprosto super. Zamilovala jsem si je oba dva. Líbili se mi soukromé chvilky mezi nimi, jejich vášeň, nejistota, chtíč, láska.. Jak píši, nevadilo by mi si přečíst o pár stránek více. Krásné zakončení série (doufám, že vyjdou na svět i další bratři Bowmanovi).

EvikU.
05.02.2020

Ani poslední díl mě nezklamal. I když nejvíc mě bavil třetí a čtvrtý. Někdy je příjemné ponořit se do romantického čtení. Tahle série stála za čas strávený u knihy. A tak to má být. Doporučuji.

cukrovka
14.12.2019

Hezké zakončení celé série Čekanek. Taková romantická jednohubka.

DUNIKO
03.11.2019

Musím říct že mě tato knížka příjemně navnadila na předešlé díly protože jsem z celé série jako první četla tuto poslední.Mohli mít víc společneho děje ale také se mi líbili vsuvky ostatních čekanek(dlouho očekávání manželé,vyřešena nevěra-to mi hned bylo jasné jak to je). Pěkné čtení.

jinbr
29.10.2019

Líbilo se mi, že to nebylo až tak přímočaré. Jinak celá série prima, užila jsem si dialogy, formu mluvy a zamyslela se i nad poměry, které v té době panovaly.

luci2
20.10.2019

Příběh posazeny do vánočního času mě opět nezklamal. Všudy přítomné kouzlo mezi Rafem a Hannah Vás vtáhne do příběhu tak, ze se jen těžko od něho odtrhnete. Libilo se mi, jak Rafe věnoval Hannah cinoveho vojacka a jeho dopis vyznání, který neměl být nikdy objeven. Příběh nepostrádá i trochu humoru, v němž hraje hlavní roli tupé Rafova otce ;-). Pohodovy příběh na pohodovy večer.

moudivlacek
27.09.2019

Pěkný konec série, plno humorných scének, z níž bych asi vypíchla scénku se snahou zachránit tupé starého Bowmana. To prostě nemělo chybu. Každopádně je důležité říci, že i když Čekanky jsou již vdané, pořád jsou skvělé kamarádky, a to nakonec pozná i chudá Hannah. U Rafa jsem nejvíc ocenila jeho rozhodnutí vůči vztahu k otci.
Prostě - milé, romantické, odpočinkové čtení.