petulik330 petulik330 komentáře u knih

Šifra mistra Leonarda Šifra mistra Leonarda Dan Brown

[knihojed]
knihojed. možná je to za vlasy přitažené, ale ani to neubírá lnize na přitažlovosti. Mě osobně se líbí líčení krista v knize než to jaK TAM TO PŘEDKLADAJÍ V KOSTELECH A POD.

23.11.2020 5 z 5

Proti proudu Proti proudu Rachel Caine (p)

Napínavá kniha od první do poslední strany. Litovala jsem Gwan, ale také jsem ji musela obdivovat za její odvahu s jakou bránila své děti,
Bylo mi líto, jak se k ní zachovali její děti a ostatní když vyděl to vydeo. Myslím si, že si zasloužila více důvery.

23.11.2020

Racer Racer Katy Evans

Pro mě naprosto skvěle napsaná kniha plná napětí a romantiky s vůní rychlých kol.
Pouliční automobilový závodník Racer Tate dostane nabídku kterou nelze odmítnout. Stát se pilotem F1.

Byla jsem ráda, že tentokrát autorka zvolila jiné prostředí pro děj. Racer byl naprosto úchvatný. Stejně jako jeho otec se nevzdává a prosadí si co chce a koho chce.

Lituji jen toho, že jsem na tyto knihy narazila až teď.

03.11.2020 5 z 5

Smyslné zlo Smyslné zlo Keri Arthur

Díl od dílů se mi to zdálo horší a horší
Přitom mám toto téma velmi ráda.

29.08.2020

Zoufalec Zoufalec Daniel Palmer

velice napínavá kniha, která mi nedala pokoj až do samotného konce. Také perfektní zápletka u které člověk nevěděl na čem čtenář je.

27.08.2020

Bezmocný Bezmocný Daniel Palmer

První kniha, kterou jsme od tohoto autora četla a velice se mi líbila. Krimi, ale úplně jinak podaná. Líbilo se mi to, že pojednává o nástrahách, které na nás mohou čekat díky technilogiím jako jsou počítače a intetrnet.

27.08.2020

Alibi Alibi Sandra Brown

Autorka čtenáře napínala do samotného konce kdo je vrahem. Litovala jsem Alex, že se do toho zapletla, aby se chránila a nakonec ji podezírali z vraždy a nakonec i tak její minulost vyšla najevo.

17.08.2020

Rukopis Karla Velikého Rukopis Karla Velikého Steve Berry

Pro mě je tato kniha skvělé napsaná. Zmínka o Karlu Velikém a bájné civilizaci kterou hledali jak nacisté tak i Američané.

Kniha mě vtáhla do děje od samého začátku a mé zaujetí trvalo až do poslední stránky.

14.08.2020

Spása templářů Spása templářů Raymond Khoury

Na tuto knihu jsem se těšila alz nakonec mě docela sklamala. Sice jsem jí dočetla ale musela jsem se k tomu donutit.

03.08.2020

Záhrada kostí Záhrada kostí Tess Gerritsen

další skvělá kniha. Líbilo se mi, jak autorka popisuje pčíběch z 19 století a současnosti. Pěkně se to doplňovalo.

22.06.2020

Let do nebezpečí Let do nebezpečí Arthur Hailey

Litovala jsem náhradnáho pilota,který nesl veškerou zodpovědnost za životy lodí na palubě. Konec byl dobrý, ale zdál se mi trochuuspěchaný.

18.06.2020 4 z 5

Císařova hrobka Císařova hrobka Steve Berry

tato kniha se mi moc nelíbila, což je u knih od tohoto autora neobvyklé. Děj se táhl a nedokázal mě vtáhnout do děje.

17.06.2020 1 z 5

Třetí tajemství Třetí tajemství Steve Berry

Velice dobře napsaná kniha, která čtenáře dokáže napánat ojledně onoho tředího tajemství. Na začátku knihy jsem si říkala, co může být tak důležitého ve Vatikánských archívevh a autor to odhalení protahoval pomalu až na samotný konec. Super kniha.

17.06.2020 5 z 5

Prázdné křeslo Prázdné křeslo Jeffery Deaver

U této knihi se mi líbilo to, jak proti sobě stály Lincoln a Amelie. dva výborní kriminalisté proti sobě. Další super kniha

11.06.2020 3 z 5

Záhada hlavolamu Záhada hlavolamu Jaroslav Foglar

K této knize jsem se dostala až vedvaceti, ale i tak mě dostala. Líbila se mi ta atmosféra a to, jak klub Rychlách šípů drželi spolu. To si ještě děcka uměli hrát. Ne jak dneska jen samé mobili, PC nebo tablety.

11.06.2020 5 z 5

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

Skvělá kniha u které jsem místy ani nedýchala a byla jsem zvědavá na konec. Mám tuto aitorku a tuto serii velmi ráda. dalšídobrá kniha od této autorky.

11.06.2020

Krok do neznáma Krok do neznáma Ann Maxwell

Skvělá lniha i děj, i když chvilkama se mi to táhlo. Hlavně jak popisovali svět umění. Jinak super. přečteno za jedn den.

11.06.2020

Neznámá Neznámá Tess Gerritsen

Chvílemi se mi kniha špatně četla a to v místech, kde autorka popisuje co se dělo dívkám, které byli dovezeny do USA a donuseny k prostituci.
Jinak kniha byla dobře napsaná, u které jsem se ani chváli nenudila a musela jsem se donutit knihu odlořit a jít spát. To jsou ale všechny autorčiny knihy.
Výborné zápletky u kterých nejde předvídat kdoje pachatelem a kdo je na straně dobra.

09.06.2020

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Napínavý a skoro neuvěřitelný děj, který mě vtáhl od samého začátku. Bylo mi líto Maury jak ji exmanžel využil.

09.06.2020 5 z 5

Sběratel kostí Sběratel kostí Jeffery Deaver

Napínavý děj od samého začátku a pokračuje to po celou dobu. Kniha čtenáře napíná pachatelem, který nebude jen tak lechko k dopadení.
Je taky skvěle zvolený hlavní hrdina, který je upoután na lůžku a taky hlavní hrdinka,který je očima na místě činu hlavního hrdiny.

08.06.2020 5 z 5