Sněhová bouře

Sněhová bouře https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95030/bmid_snehova-boure-TcW-95030.jpg 4 19 3

Caitlin Bennettová ví, že kdesi v New Yorku ochromeném sněhovou bouří se skrývá muž, který jí chce zabít. Netuší ovšem proč..... Po výhružných dopisech, které jí posílal celé měsíce, se neznámý odhodlal k činu, ale její výpovědi nikdo nevěří. Jenom bývalý policista Connor McKee, zvaný Mac, jí stojí po boku a snaží se ji ochránit před smrtelným nebezpečím. Vtah může udeřit každou chvíli. Dokáže Mac odhalit děsivé tajemství dřív, než všechny stopy skryje padající sníh?... celý text

Literatura světová
Vydáno: , Harlequin

Snowfall , 2001

Kudík
24.03.2023 4 z 5

Caitlin Bennettová (29) je úspěšná autorka detektivek a byla i dcerou a jedinou dědičkou zesnulého Devlina Bennetta, milionáře a zakladatele studia DBC (Devlin Broadcasting Company), které v posledním půlroce chodí stupňující se výhrůžné dopisy. Dále zde jsou nevlastní bratři, a to Caitlinin redaktor a dobrý přítel Aaron Workman a bývalý policista Connor McKee (35), přezdívaný Mac. Máme zde i mnoho dalších postav, např. jejího poděděného řidiče Johna Steinera, dvojici resp. čtveřici detektivů v podání starších, Sala Amata a Paulieho Hahna, anebo mladších, J. R. Neila a Trudy Kowalské, v čele s jejich kapitánem Delem Franconim. Předposlední výraznější postavou je její nakladatel Kenny Leibowitz a poslední je Buddy, pachatel několika celkem nechutných vražd, který má na Caitlin spadeno. Ale kdo je Buddy? Upřímně to bylo jedním z mála, co mi na knize vadilo, a to že jsem jeho totožnost odhalila ještě v první polovině knihy. Autorka se snažila občas předhodit jinou z postav a zmást čtenáře, ale při pozorném čtení byla jen jedna správná volba. 4,5*

petulik330
15.12.2022 5 z 5

Napínavá kniha od začátku až do samotného konce. Pisatele výhružných dopisů jsem netipovala a to samé i jeho motiv.
Kriminální linka se krásně propojuje s tou romantickou. Děj pěkně plyne a nikde nejsou v knize hluchá místa které by se autorka snažila násilně zaplnit.
Hlavní hrdinové jsou oba sympatičtí, dokázali mě i mosty svých chováním rozesmát.
Můžu jen doporučit.

bedkniha
14.09.2012 5 z 5

Dodatečně píšu doporučení k přečtení této knihy. E.Spindlerovou mám ráda, píše skvěle a hlavně napínavě.