Gabrielův anděl

Laura Maloneová se ocitá ve sněhové vánici sama a těhotná. Už několik měsíců je na útěku a situace, kdy uvízne v bílém království samoty společně s Gabrielem Bradleym, nezapadá do jejích plánů. I Gabe touží být sám. Na svou chatu se odstěhoval, aby tady přemýšlel, pracoval a léčil se z bolestné rodinné ztráty. Když však potkává Lauru, cítí se být povinen poskytnout jí pomoc. A přitom Laura má v sobě všechno, po čem muž touží. Dokonce mu i plně důvěřuje, když jí poskytne pomoc ve chvíli pro ženu nejtěžší......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/87_/87410/gabrieluv-andel-829-87410.JPG 3.945
Vydáno, Harlequin

Gabriel´s Angel, 1989

Kniha Gabrielův anděl

koki.veru
04.02.2014

Klasická romantika. Ona miluje jeho, on miluje ji, ale osud ji nastražil na své cestě spoustu překážek, které musí splnit, aby mohli žít šťastně. Průměrná zamilovaná knížka.

kika 13
03.03.2013

Maminka moje říká,sladké až to lepí,ale pěkné čtení.

Wea
16.04.2012

Pokud hledáte romantiku,cit ,něžnost,lásku..zkrátka ,,slaďák"jak má být,mohu tuhle knihu jen doporučit,stejně jako při čtení ostatních autorčiných knih musím znovu a znovu pokaždé říct,paní Robertsová prostě umí a ví:-).Pokud román,pak jedině od paní Robertsové:-).Doporučuju!:-)