Gabrielův anděl

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Laura Maloneová se ocitá ve sněhové vánici sama a těhotná. Už několik měsíců je na útěku a situace, kdy uvízne v bílém království samoty společně s Gabrielem Bradleym, nezapadá do jejích plánů. I Gabe touží být sám. Na svou chatu se odstěhoval, aby tady přemýšlel, pracoval a léčil se z bolestné rodinné ztráty. Když však potkává Lauru, cítí se být povinen poskytnout jí pomoc. A přitom Laura má v sobě všechno, po čem muž touží. Dokonce mu i plně důvěřuje, když jí poskytne pomoc ve chvíli pro ženu nejtěžší......celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/87_/87410/gabrieluv-andel-829-87410.JPG 3.849
Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Harlequin
Orig. název

Gabriel´s Angel, 1989

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Gabrielův anděl

Přidat komentář
petraj30
07. srpna

Pěkný příběh, ale místy až moc přeslazený.
Na začátku se seznámíme s obrovským problémem, který podle všeho nemá žádné východisko a na úplném konci se vše vyřeší lusknutím prstů nebo ostrou mluvou - ale to je u většiny Harlequinek stejné. Sice to splnilo svůj účel, ale za pár dní si nebudete pamatovat, o čem to bylo. Ale bylo to pěkné:-)

FairyD.
27. května

Klasický romantický príbeh ktorý neurazí. Čakala som trocha viac napätia, ale inak pekne spracovaný príbeh s dokonalým opisom prostredia a postáv.


koki.veru
04.02.2014

Klasická romantika. Ona miluje jeho, on miluje ji, ale osud ji nastražil na své cestě spoustu překážek, které musí splnit, aby mohli žít šťastně. Průměrná zamilovaná knížka.

kika 13
03.03.2013

Maminka moje říká,sladké až to lepí,ale pěkné čtení.

Wea
16.04.2012

Pokud hledáte romantiku,cit ,něžnost,lásku..zkrátka ,,slaďák"jak má být,mohu tuhle knihu jen doporučit,stejně jako při čtení ostatních autorčiných knih musím znovu a znovu pokaždé říct,paní Robertsová prostě umí a ví:-).Pokud román,pak jedině od paní Robertsové:-).Doporučuju!:-)

Doporučujeme

Jana Eyrová
Jana Eyrová
Poslední dopis od tvé lásky
Poslední dopis od tvé lásky
Seznam tajných přání
Seznam tajných přání
Dublin Street
Dublin Street