Pettinka Pettinka komentáře u knih

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Kniha mě nejdříve moc nezaujala, ale po pár stránkách jsem se tak začetla, že jsem knihu dočetla na jeden nádech. Žádné složité čtení, oddechovka a romanťárna. To já můžu :)

05.10.2018 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

První díl této knihy jsem si stáhla k moři, ale vůbec jsem netušila, že se mi tak zalíbí. Samozřejmě po přečtení jsem zhltla i druhý a třetí díl. Bylo mi úplně jedno, že se jedná o dívčí literaturu! I tak jsem to žrala. Styl autorky mi byl od začátku velmi příjemný a celý příběh na mě velmi zapůsobil. Hlavní hrdinové mi byli velmi sympatický a děj byl tak tajemný a zašmodrchaný, že člověk opravdu nemohl tušit, jak vše dopadne. Poslední kapitoly této třetí série jsem snad ani nedýchala. Za mě jedna z nejlepších příběhů tohoto žánru. Těším se až autorka vyšle do světa svá další díla!

17.08.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Detektivky normálně moc nevyhledávám. Vlastně ani nevím, proč a kde jsem tuto knihu pořídila. Nicméně se stalo a já ji začala číst a musím říct, že jsem byla moc mile překvapená. Příběh mě úplně pohltil a musela jsem číst dál a dál. Možná, že jsem nic neočekávala, tak jsem nemohla být ani zklamaná. Určitě jí doporučím mým čtenářským kamarádkám. :)

15.02.2018 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Toto byla moje druhá knížka od této spisovatelky. První byla samozřejmě Než jsem tě poznala. Ten příběh se teď rozebírá snad všude (hlavně díky filmu), takže jsem věděla, co mě čeká. Ale tento příběh? Nečekaně mě to zaujalo! Když už jsem si říkala, jak to dopadne, nastal určitý zvrat a já musela číst dál a dál, abych se to konečně dozvěděla! Velmi čtivý a zajímavě propojený příběh. Takže za mě určitě mnohem lepší než Než jsem tě poznala. DOPORUČUJU! Už honem jdu hledat další knížky od této spisovatelky!!

26.11.2016 5 z 5

Voľba Voľba Nicholas Sparks

Jedna z nejhezčích, nejčtivějších knížek :). Určitě doporučuju.
Já osobně jsem do této knížky tohoto spisovatele neznala, ale znám jen ty knihy, které byly zfilmované jako Milý Johne, Talisman apod. Takže se vrhám na další knížku a slibuju, že od něj přečtu všechny! :) Doporučuju.

09.10.2016 5 z 5

Zrádci krve Zrádci krve Lynette Noni

Tak asi jako WOW! Bavil me prvni dil. Bavil me druhy dil, ale treti dil fakt dostal sveho, velkolepe finale!

24.08.2023 5 z 5

Královna rebelů Královna rebelů Lynette Noni

Jako vostrý! Pecka

01.08.2022 5 z 5

Ženy, které příliš milují Ženy, které příliš milují Robin Norwood

Pravda je, ze tuto knihu jsem potrebovala a jak tak byva, tak jsem na ni narazila uplnou nahodou. Je psana ctive, jednoduse. Nerikam, ze mi vyresila vsechny moje problemy a me zazrakem precvaklo v hlave, ale rozhodne na me mela velky vliv. Doporucuju a to nejen zenam.

17.10.2020 5 z 5

Tak obcas me to i pobavilo ne ze ne :) bylo to dokonce i ctivy, ale knihu jsem cetla hlavne kvuli vyzve, sama od sebe bych ji uplne necetla. Ale proc ne :)

26.09.2020 3 z 5

Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy Cítit rozumem, myslet srdcem aneb Příběh karmy Petr Casanova

Jako zajimavý, ale na mě občas hodně složitý :)

06.08.2020 3 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Sice typickej dojak, ale dojalo me to, takze to ucel splnilo :)

10.07.2020 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Mně se tenhle díl libil mnohem víc a to z důvodu, jaká byla hlavní hrdinka! Sebejistá žena, co ma zdravé sebevědomí. Co nedovolí, aby se po ní někdo vozil a má se ráda taková jaká je! To se mi opravdu moc líbilo!

04.07.2020 5 z 5

Tlustoprdka, no a co? Tlustoprdka, no a co? Renáta Názlerová

Za me moc pekne oddechove cteni :)

02.05.2020 5 z 5

To nejlepší v nás To nejlepší v nás Colleen Hoover

Knížka moc hezká, příběh takový dojemný :) Knihu jsem zhltla během pár dní. Já tu Colleen mám ráda, ne že ne :)

07.02.2020 4 z 5

Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte Haemin Sunim

Já jsem asi čekala víc.

26.01.2020 2 z 5

Syn Syn Jo Nesbø

Od Nesba toto byla moje druhá kniha. Prvni byla Sněhulák se známým detektivem Harry Holem. Tohle bylo zas o něčem jiným. Příběh se mi líbil, ale. Občas jsem se pletla ve jménech, kdo je kdo. Občas jsem se ztrácela. Ale jo, třeba se k ní jednou znovu vrátím.

08.09.2019 3 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

Byla jsem docela mile prekvapena :) od zacatku jsem si myslela, jak t dopadne a stejne to dopadlo uplne jinak. Za me jo. Napinavy, ctivy.

25.07.2019 4 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Za mě pecka! Napínavý a přečtené jedním dechem, doslova. Jdu na další knihy od tohoto autora.

09.07.2019 5 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Doporučuju :)

19.05.2019 5 z 5

Všechny ženy ve mně Všechny ženy ve mně Veronika Hájková

Knihu jsem přečetla za jeden večer, to jo. Ale že by to byl nějaký velký zázrak nebo kniha, ke který bych se jednou ráda vrátila, to se říct teda nedá. Příběhy občas zajímavý, ale často jsem se moc nechytala a nechápala pointu. Nicméně, četla jsem i horší :)

25.11.2018 3 z 5