Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Jak si zachovat klid a bdělou pozornost v uspěchaném světě Průvodce na cestě k vnitřnímu klidu a rovnováze pro moderního člověka. Tato knížka plná duchovní moudrosti zen-buddhismu přináší příležitost k zamyšlení nad různými oblastmi lidského života. Věnuje se mimo jiné tématům mezilidských vztahů, práce, lásky a spirituality a zdůrazňuje důležitost nalezení hlubšího vztahu a soucitu nejen vůči ostatním, ale i vůči sobě samému. Jednoduchou a srozumitelnou formou esejů a krátkých poselství, s nadhledem a pochopením pro člověka žijícího současným hektickým životním stylem inspiruje čtenáře k jinému pohledu na svět a k hledání cesty ke šťastnějšímu a vyrovnanějšímu životu. Ohromná obliba této knížky v mnoha zemích, milióny prodaných výtisků a řada získaných ocenění svědčí o tom, že její myšlenky jsou velmi aktuální pro široký okruh lidí z nejrůznějších koutů světa. Učte se zvládat nejrůznější životní situace díky tomu, že se na ně podíváte jinýma očima. Učte se skutečně vnímat okamžiky svého života a nacházet cestu ke klidu, vyrovnanosti a štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357748/veci-ktere-uvidite-jen-kdyz-zpomali-0HR-357748.jpg 3.744
Žánr
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Jota
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (11)

Kniha Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte

Přidat komentář
lucy.sankova
07. března

Na této knize se mi paradoxně nejvíce líbily předmluvy k jednotlivým kapitolám než samotné výroky spisovatele... A doslov už byl takovou příjemnou tečkou na konec.

klaraskolkova
03. února

S některými myšlenkami jsem se ztotožnila, jiné jsem si zapamatovala jako dobré nápady k úvaze do budoucna, celkově mi však příliš nevyhovoval styl a zpracování, na začátku jsem zřejmě měla větší očekávání.


Pettinka
26. ledna

Já jsem asi čekala víc.

jaroiva
22. ledna

Zezačátku mi knížka připadala až moc sluníčková, ale nakonec se tam dalo najít i něco zajímavého.

knihyKeMne
31.12.2019

Člověk cítí při čtení takový zvláštní mír, jako by seděl tváří v tvář pokojnému mnichovi. Srdce se celou dobu usmívá, věřím, že nás obou. Úžasné propojení, jak to jen udělal?

magdicz_
21.10.2019

Knížečka, která je tvořena několika tématy/oblastmi, kdy je každé z nich uvedeno krátkou esejí, na niž navazuje spoustou zajímavých citátů, nad kterými se člověk zamyslí a bude se k nim rád vracet. Navíc je kniha doplněna nádhernými ilustracemi.

Kate84
11.07.2019

Kouzelná knížečka, která se bude krásně vyjímat v mojí knihovně. Budu se k ní vracet, je v ní tolik nesmrtelný pravdy... Ale čtěte pomalu.

zbožňuju_knihy
10.01.2019

Hezké počtení pro potěšení.

1

Autor a jeho další knihy

Haemin Sunim
jihokorejská

Kniha Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte je v

Právě čtených12x
Přečtených64x
Čtenářské výzvě10x
Doporučených3x
Knihotéce35x
Chystám se číst117x
Chci si koupit29x