Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte

Jak si zachovat klid a bdělou pozornost v uspěchaném světě Průvodce na cestě k vnitřnímu klidu a rovnováze pro moderního člověka. Tato knížka plná duchovní moudrosti zen-buddhismu přináší příležitost k zamyšlení nad různými oblastmi lidského života. Věnuje se mimo jiné tématům mezilidských vztahů, práce, lásky a spirituality a zdůrazňuje důležitost nalezení hlubšího vztahu a soucitu nejen vůči ostatním, ale i vůči sobě samému. Jednoduchou a srozumitelnou formou esejů a krátkých poselství, s nadhledem a pochopením pro člověka žijícího současným hektickým životním stylem inspiruje čtenáře k jinému pohledu na svět a k hledání cesty ke šťastnějšímu a vyrovnanějšímu životu. Ohromná obliba této knížky v mnoha zemích, milióny prodaných výtisků a řada získaných ocenění svědčí o tom, že její myšlenky jsou velmi aktuální pro široký okruh lidí z nejrůznějších koutů světa. Učte se zvládat nejrůznější životní situace díky tomu, že se na ně podíváte jinýma očima. Učte se skutečně vnímat okamžiky svého života a nacházet cestu ke klidu, vyrovnanosti a štěstí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357748/veci-ktere-uvidite-jen-kdyz-zpomali-0HR-357748.jpg 3.744
Esoterika, astrologie, okultismus, Literatura naučná, Zdraví
Vydáno, Jota

Kniha Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte

lucy.sankova

Na této knize se mi paradoxně nejvíce líbily předmluvy k jednotlivým kapitolám než samotné výroky spisovatele... A doslov už byl takovou příjemnou tečkou na konec.

klaraskolkova

S některými myšlenkami jsem se ztotožnila, jiné jsem si zapamatovala jako dobré nápady k úvaze do budoucna, celkově mi však příliš nevyhovoval styl a zpracování, na začátku jsem zřejmě měla větší očekávání.

Pettinka

Já jsem asi čekala víc.

jaroiva

Zezačátku mi knížka připadala až moc sluníčková, ale nakonec se tam dalo najít i něco zajímavého.

knihyKeMne
31.12.2019

Člověk cítí při čtení takový zvláštní mír, jako by seděl tváří v tvář pokojnému mnichovi. Srdce se celou dobu usmívá, věřím, že nás obou. Úžasné propojení, jak to jen udělal?

magdicz_
21.10.2019

Knížečka, která je tvořena několika tématy/oblastmi, kdy je každé z nich uvedeno krátkou esejí, na niž navazuje spoustou zajímavých citátů, nad kterými se člověk zamyslí a bude se k nim rád vracet. Navíc je kniha doplněna nádhernými ilustracemi.

Kate84
11.07.2019

Kouzelná knížečka, která se bude krásně vyjímat v mojí knihovně. Budu se k ní vracet, je v ní tolik nesmrtelný pravdy... Ale čtěte pomalu.

zbožňuju_knihy
10.01.2019

Hezké počtení pro potěšení.

Haemin Sunim
jihokorejská

Kniha Věci, které uvidíte, jen když zpomalíte je v

Právě čtených12x