petrulkaa petrulkaa komentáře u knih

Pakistanská princezná Pakistanská princezná Monika Wurm

Nádhera, mé první setkání s touto spisovatelkou. Už se těším na další její knihu.

10.02.2018 4 z 5

Králové bourbonu Králové bourbonu J. R. Ward (p)

Moje první setkání s touto spisovatelkou i s tímto žánrem mě nezklamalo. Knihu jsem opravdu hltala a nechtěla jsem ji odkládat.Napínavý děj od začátku do konce, stále se dělo něco zajímavého. Spisovatelka je skvělá vypravěčka. Těším se na druhý díl.

31.12.2017 5 z 5

Odcizení Odcizení Catherine Cookson

Moc mne nezaujala.

31.12.2017

Řeka osudu Řeka osudu Barbara Erskine

Opravdu krásná kniha, od které se nedá odtrhnout. Má oblíbená spisovatelka mě opět nezklamala. Úžasné prolínání současnosti s tajemstvím dávné minulosti. Doporučuji všem, kdo mají rádi tajemnou historii.

17.10.2017 5 z 5

Ravaillacovo ostří Ravaillacovo ostří Juliette Benzoni

Opět od této autorky krásný historický román se zajímavou a napínavou zápletkou. Krásné líčení života francouzské aristokracie.Kniha se nádherně četla a já se těším na další knihy mé oblíbené spisovatelky, která mě ještě nezklamala.

27.08.2017 5 z 5

Dýka s červenou lilií Dýka s červenou lilií Juliette Benzoni

Krásné napínavé čtení, už se těším na druhý díl.

22.08.2017 4 z 5

Dědictví minulosti Dědictví minulosti Barbara Erskine

Tak tato kniha se oproti ostatním knihám této výborné autorky příliš nepovedla,obzvlášť ten konec nic moc. Bylo tam na mě až moc přesunů hrdinů do minulosti. Opět se mi líbilo vypravěčské umění mé oblíbené spisovatelky. Proti ostatním knihám je to ale průměr.

19.08.2017 3 z 5

Říční dáma Říční dáma Jude Deveraux (p)

Krásná pohádka na léto. Moje oblíbená spisovatelka je výborná vypravěčka a opět mě nezklamala. Bylo to odpočinkové čtení plné lásky, romantiky a trochou napětí se šťastným koncem.

12.08.2017 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

UF, bylo to strhující.I když je to kniha plná hrůz, budu na ni dlouho myslet. Je to opravdu krásně napsaný příběh, autorka je skvělá vypravěčka a knihu mohu jen doporučit.

29.07.2017 4 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Opět mě kniha mé oblíbené spisovatelky nezklamala.
Zajímavá a napínavá zápletka rodinných vztahů, žádný velký slaďák, pohodové, odpočinkové čtení. Doporučuji a těším se na další knihu této autorky.

23.07.2017 5 z 5

Zrada Zrada Danielle Steel

Pěkná oddechovka vhodná na léto ke čtení na dovolené. Lehký příběh, od kterého lze odbíhat a čtenář nemusí přemýšlet o ději. Příběh se dá číst téměř jedním dechem.

15.07.2017 4 z 5

Bílá hvězda Bílá hvězda Iny Lorentz

Krásná kniha, doporučuji.

11.07.2017 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Překrásně napsaná kniha, vnímavé a dojemné vyprávění. Vůbec se mi ji nechtělo odkládat. Hlavně závěr jsem četla jedním dechem. Opravdu fantastické čtení.

08.05.2017 5 z 5

Děkuji, sestřičko... Děkuji, sestřičko... Hana Marie Körnerová (p)

Opět krásné čtení od mé oblíbené autorky.

01.05.2017 5 z 5

Prosím vás, sestřičko Prosím vás, sestřičko Hana Marie Körnerová (p)

Nádherná kniha, přečteno téměř jedním dechem. Krásně podaná vzpomínka na léta minulá. Už začínám hltat další díl. Skvělá autorka opět nezklamala. .

24.04.2017 5 z 5

Kamilenky Kamilenky Blanka Hošková

Kniha mě zklamala, sice jsem ji dočetla, ale těšila jsem se až bude konec. Nudný příběh vlastně o ničem. Líbil se mi pouze popis pěkné letní dovolené.

18.04.2017 1 z 5

Dlouhá cesta Dlouhá cesta Hana Marie Körnerová (p)

Opět krásná kniha čtená jedním dechem.

01.03.2017 5 z 5

Kočár do neznáma Kočár do neznáma Hana Marie Körnerová (p)

Úžasná, zajímavá, napínavá četba, čtená jedním dechem. Doporučuji..........

12.02.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Opravdu moc hezká kniha, četla jsem ji jedním dechem. Přiznávám, že válečné téma není můj šálek kávy, ale tato kniha mě přesvědčila, že zkusit se má všechno. Stálo to opravdu zato. Doporučuji!!!

23.01.2017

Philippa Philippa Bertrice Small