Odcizení

Paul Higgins, úspěšný, oblíbený lékař, a jeho hezká, společenská manželka Bett tvoří dokonalý pár. Spolu s půvabnou dcerou Lornou jsou pro celé město vzorem ideální rodiny. Přesto se za dveřmi Romfield House už léta skrývá odcizení. Mezi manželi stojí bariéra z minulosti, nepřiznaná lež, neschopnost navzájem si odpustit. Zničující atmosféru v domě dočasně uvolní návštěva Bettiny dobrosrdečné sestřenice Jenny. Nenávist mezi Higginsovými ovšem znovu propukne naplno, když vyjde najevo, že Paul má milenku. Bett je rozhodnutá poměr zveřejnit a připravit manžela o vše - o lékařskou praxi, domov i dceru. A tehdy vypluje na světlo krutá pravda, která zasáhne do života všech…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32573/odcizeni-32573.jpg 4.117

04.10.2017

Skvělé čtení.

ospalaa
11.10.2016

Kniha se četla velice dobře, ale můj šálek kávy to prostě není.

Andulienka
07.04.2013

Naozaj mám rada Cooksonovú, ani tentoraz nesklamala. Jej romány sú zo života, pekne napísané......veľmi sa viem vcítiť do jej príbehov. Krásne napísaný román..

modranka
22.05.2012

Krásny príbeh, ja si ho určite ešte prečítam. Škoda, že Cooksonovej knihy sa vydávajú tak pomaly. Čo príbeh, to skvelý zážitok.

Catherine Cookson

Catherine Cookson