Petriii Petriii komentáře u knih

Nové začátky Nové začátky Lilly Lucas

Ale jo,po dlouhé době a spousty nových vydaných knih (které víceméně stály za prd) musím dát zase 5*. Kniha se četla sama,milovala jsem to prostředí, kde se příběh odehrával. Hned bych se tam vydala!!! Lena byla skvělá holka,dost mi padla do noty a s Ryanem se k sobě báječně hodili. Trošku mě mrzí ten rychlý konec, Lilly tomu mohla dát o pár stránek navíc. Taky to že Lena až příliš rychle odpustila Ryanovo chování... Ale to jsou jen maličkosti. Kniha jako celek byla prostě skvělá.

29.09.2021 5 z 5

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

To bylo tak moc krásné ️ nemám tomu co vytknout! Rozhodně 5/5* :)

15.12.2021 5 z 5

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Musela jsem den počkat,než napíšu recenzi. Vstřebat dojmy...
Tohle mi knížky od Amo dělají. Úplně mě strhnou, pohltí, rozloží.. Naprosto to miluju!!! Její příběhy miluju! Je to něco tak krásně jiného. Je to temné, zvláštní,dechberoucí, sexuální, bolestivé, úžasné. Od začátku jste plní otázek,na každých pár stranách přibude další a ke konci jste tak zmatení. A pak nastane ta chvíle a všechno do sebe zapadne a je to tak... Uspokojující :D její hrdinové,ať už hlavní,nebo vedlejší, jsou vždycky divní,ale prostě jí to ladí. King a Dove. Byli báječní,dokázala jsem se vcítit do jejich bolesti, žárlivosti, nenávisti... Lásky.
No už se nemůžu dočkat dalšího dílu,od téhle boží autorky! 5/5*

28.11.2021 5 z 5

Na druhý pokus Na druhý pokus T. L. Swan

Musím říct že tohle mě hodně bavilo. Pomalý rozjezd,střed knihy, kde to jiskřilo, hádání jestli spolu budou nebo ne a pak delší závěr, kde bylo hned několik zvratů. Četlo se to úplně samo,pořád jsem chtěla vědět jak to sakra mezi nimi bude. Obě hlavní postavy mi byli sympatické, až na ten konec, kde mě Claire dost štvala. Ale zase co já můžu vědět,neumřel mi manžel...
Vřele doporučuji, 4,7 *

18.08.2021 5 z 5

Na jedné vlně Na jedné vlně Jenn Bennett

Ježiš, to bylo tak krásný! Úplně jsem se přenesla zpět do pubertálního věku a užívala si každou stránku knížky. To poznávání,otukavani, uvědomění si,že se mi ten druhý líbí... Jsem nadšená že mi po dlouhé době sedla hlavní hrdinka a že Porter nebyl zase ten zlý potetovaný, všemi chtěný kluk. Opravdu vřele doporučuju,pro každou holku,slečnu,ženu v každém věku :)

09.06.2021 5 z 5

Důvodné pochybnosti Důvodné pochybnosti Whitney G. (p)

Whitney patří mezi mé oblíbené spisovatelky a touhle další knihou jen dokazuje, že to prostě umí! Miluju příběhy, které nejsou od začátku do konce tak sladké, že vás z toho bolí zuby. Ne, tohle je prostě daleko lepší! Hlavní hrdinové byli skvělí, ani jedna z postav mi nevadila. Zbožňuju ty vulgarismy, to, jak příběh plynul, jak se mi svíral žaludek z jejich chování k sobě navzájem... Jo,pecka, plný počet hvězd a vřele doporučuji všem, co si taky trošku ujíždějí na jiné romantice :D

21.04.2021 5 z 5

Rozmazlená princezna Rozmazlená princezna L. J. Shen

Knihu jsem četla do dvou do rána,nebyla jsem schopná se odtrhnout! Už někdy jsem se určitě zmiňovala,že já tuhle spisovatelku miluju! Umí tak strašně poutavě psát a hlavně nepíše s růžovými brýlemi na očích,neni tam láska a štěstí od začátku do konce. Je to surové,je to vášnivé, divoké, hříšné, zlé, sladké... Když od ní dočtu knihu,mám ji několik dní v hlavě a stále dokola přemýšlím o celém příběhu.
Penn i Daria byli opravdu kvítka, ale prostě si k sobě dokonale sedli. Do celého příběhu. Všechny postavy jsem opět ráda viděla a nové si oblíbila. Dávám určitě 5/5* a toužebně očekávám další díl! ️

26.08.2021 5 z 5

Přísně tajné Přísně tajné Elle Kennedy

Tohle bylo fakt skvělý! Líbí se mi jak dvě ženský umí napsat skvělou knihu s gay tématikou. Je to prostě zas něco jiného a já to miluju :) všechny postavy se mi strašně líbili,to prostředí z vysoké školy se neomrzí. Je divné,že na to jak doba postoupila dopředu,tak je stále těžké si přiznat,nebo okolí přiznat,že je na stejné pohlaví... Mám kamarády gaye i lesbičky a nikdy by mě nenapadlo je urážet.
Takže jo, vůbec se nebojte si tu knihu přečíst, je vzrušující, sladká, sexy, úsměvná, postelové scény jsou popsány parádně,ale nejsou lascivní a není jich tam tolik, aby se to dalo považovat za porno. Mají jich tam prostě tak akorát, aby byl příběh krásně vyvážený ;)

11.02.2021 5 z 5

Zloděj Zloděj Tarryn Fisher

Bože... Teď jsem dočetla,stále jsem plná dojmů. Čekala jsem až vyjde tenhle poslední díl,než jsem se do čtení série pustila a ještě že tak! Bylo to... GRANDIÓZNÍ čtení,vážně :) takových pocitů a myšlenek co ve mě tahle kniha zanechala. Smutek,naděje,vztek,romantika... Úsměvy,slzy. Prostě všechno. Bože jsem tak ráda za to jak to dopadlo,po té jejich strastiplné cestě. Bylo mi Caleba fakt líto,tolikrát se snažil a tolikrát byl na dně. Nevím jestli je to požehnání nebo prokletí takovou lásku zažít,ale rozhodně musím spisovatelce nechat,že má ku*va talent a pardon za ten výraz. Když po přečtení nějaké knihy ( v tomhle případě knih) moje mysl stále pracuje,přemítá dej, vzpomíná na hezké,ale i špatné části a pořád tečou slzy... To je znamení že to byla opravdu silná kniha a klobouk dolů před Tarryn, rozhodně doufám že od ní ještě něco přeloží,tohle byla totiž neuvěřitelná jízda! :)
SPOILER:
Hrozně se mi líbil konec knihy. Byl smutný, zároveň krásný. K jejich životnímu příběhu se to dokonale hodilo. Nikdy se nevzali,což není tak důležité,ale ve většině knihách to bývá,takže... Nějaky pocit to taky zanechá. Dvakrát potratila,měla rakovinu. A i když už nemohli mít děti, stále byli zamilovaní spolu. Neuvěřitelně hořkosladký epilog,přesně jako jejich příběh. Sedlo to tam jak prdel na hrnec a jsem ráda že tam T.F. neudělala romantické klišé ;)

24.11.2020 5 z 5

Království hříchu Království hříchu Meghan March

Tak jo, stáhnu všechny tři knížky do jedné recenze. Byly tak krátké, že z toho vlastně je jedna super kniha :)
Za prvé musím říct,že konečně příběh,kde psali že je o mafii a byl o mafii,to je pro mě velké plus.
Za druhé konečně hrdina,z kterého se nestal domácí mazánek,stále to byl pěkný parchant :)
A za třetí musím vyzdvihnout hlavní hrdinku, konečně ženská,co není ubrečena a bojuje a má hlavu na správném místě :)
Takže celkově všechny tři knihy hodnotím kladně. Milovala jsem i ty erotické scény,to jak byl Lachlan dominantní až do konce. Sedli mi i vedlejší postavy,ve finále tam pro mě nikdo nebyl protivný a na přes držku :D a střílelo se tam, hurá,akce!!! To že nebyl přeslazený konec je jen třešinka na dortu :)
Celkově 4,5/5*

23.06.2021

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Tak pro mě byl tenhle díl nejlepší ze série. Tom byl... No jak ho popsat? Divný,ale zároveň sladký. Jak mu vše těžce docházelo,jak neuměl pracovat s city. Hrozně jsem si ho oblíbila! A Cassandra se k němu báječně hodila,oba hlavní hrdinové mě bavili. A to jak v knize byli zakomponováni všichni z předešlých dílů byla trešinka na dortu :)

04.11.2020 5 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Za mě teda musím říct že bomba. Ta chemie mezi nima a Chance a bylo to vtipný a Chance :D fakt byl sladkej! Příběh se mi vážně líbil,bylo to krásně napsané,obě spisovatelky stále ví co dělají a dělají to správně. Určitě vřele doporučuji ;)

22.10.2020 5 z 5

Ukradený polibek Ukradený polibek L. J. Shen

Bože,ta Shen to vážně umí!!! Pořád romantika,ale ne ta přeslazená,kdy jen čtete,stranku za stránkou a bez nějakých pocitů najednou konec. Ne,tady čtete,dychtivě obracíte ty stránky,břicho se vám svírá ze všech těch pocitů,který Shen umí tak krásně naservírovat a přejete si konečně ukončení toho trápení hlavních hrdinů,ale zároveň si přejete ať to ještě nekončí. Báječný,miluju tenhle typ knih! Víc takových Shen,víc takových :)

18.07.2020 5 z 5

Haka za lilii Haka za lilii M. K. Hardy

Hardy je skvělá spisovatelka,musím říct že pro mě jedna z mála těch lepších českých spisovatelek, které to vážně umí. Všechny její knihy se mi líbily a Haka za lilii je prostě další v pořadí. Bylo to neuvěřitelně čtivé, uvěřitelné, až závistivé. Kdo by nechtěl každý den vídat tolik urostlých chlapů :) Vážně se to četlo samo. Jen mě zklamal ten konec. Tohle u spousty knih nechápu. Dlouhé příběhy, krásně psané, s nějakou napjatou zápletkou ke konci a najednou bác, za jednu kapitolu je hotovo. Vždyť to přece není problém 2,3 kapitoly přidat a ukončit to tak, jak si celá kniha zaslouží. Bylo by to krásných 5 hvězd, ale takhle jednu prostě musím strhnout, vážně mě ten konec naštval.

20.09.2022 4 z 5

Vražedné pouto Vražedné pouto Tijan (p)

Nooo.... Myslela jsem si že to bude kniha o mafianech. No to slovo se tam objevovalo často,ale to je asi tak všechno. Akce úplně minimálně a hlavně když už,tak mi přišly všechny úplně stejné.
Pak,když tedy přejdeme to "mafiánské" prostředí,tak tu máme hlavní hrdiny. No jako bože,to snad ne... Carter tam tak často nebyl,ale i tak byl až moc sladkej a milej na to kým byl. A teď největší problém celé knihy Emma! No to byl průser!!! Pořád nechtěla brečet a hroutit se, ale bylo to to jediný co dělala. Byla to pitomá histerka,ani vlastně nevím jak vypadala, spisovatelka ji vůbec nepopsala... Tahle kniha měla tolik chyb,nebo to je překladem, nevim. Trvalo mi strašně dlouho knihu dolouskat,nevěřila jsem tomu ani slovo. Už víckrát to vážně číst nehodlám.

16.05.2021 2 z 5

Jen jeden rok Jen jeden rok Penelope Ward

Těšila jsem se na další knihu od Ward a jsem ráda že nejsem zklamaná. I když poslední třetina byla slabší a slovo lůno mi trošku lezlo krkem :D, tak to bylo krásné čtení, romantické i smutné. S Vi rozhodně píše lepší knihy,ale i tak... Dobrý 3,5* :)

24.03.2021 4 z 5

Snít znovu Snít znovu Mona Kasten

Super zakončení série. Mona umí nádherně psát a pokud chcete jen číst,na nic nemyslet, přiblbě se usmívat,občas být smutní,nechat se prostoupit příběhem a vytlačit pár slz,je to pro vás to pravé. Absolutně vůbec mi nevadilo,že byly příběhy podobné a že jsem věděla dopředu jak to dopadne. To je na tom právě to dobré,proto to sakra čtu,chci zažívat dobré konce :D za mě nejlepší byl teda první díl,začít znovu. Ale snít znovu a cítit znovu se dělí o luxusní druhé místo a rozhodně mám v plánu sérii číst ještě párkrát!

15.03.2021 5 z 5

Láska a jiné lži Láska a jiné lži Tarryn Fisher

Začátek jízdy Caleba, Olivie a Leah...MASAKR! :D jsem ráda že jsem si počkala než vyšli všechny tři knihy, protože představa toho čekání na další dil! To bych nedala. Všichni tu jsou blázni a skvěle to do sebe zapadá. Stránka za stránkou odsípá ,až to hezky není a furt jsem si jen říkala,ještě ne, takhle to přece nemůže skončit! Je to tak skvěle napsané, popsané, všechny ty pocity hlavní hrdinky, Fisher je vážně skvělá spisovatelka,vřele doporučuji,nudit se vážně nebudete! ;)

24.11.2020 5 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Knihy od Whit mám ráda,vůbec Turbulence,ta mě bavila strašně moc. S pozdravem Carter mi přišla trošku jiná... Nevím,jako by to napsal někdo jiný. Ale nijak to nevadí,kniha se četla sama,pár slz jsem u toho taky uronila,jo za přečtení to určitě stojí. Jen mi asi v hlavě dlouho neuvízne :)

05.11.2020 4 z 5

Jiskření Jiskření Penelope Douglas

Tahle série je boží :) miluju tyhle knihy,kde si od začátku hlavní hrdinové ubližují,cítím tu bolest,to žárleni a pak šťastný konec. Tady mě jen mrzelo,jak byl Madoc až moc namyšlený,to že spal s každou a ve finále měla být Fallon ta špatná,musela toho vydržet celkem dost. Ale o to ta knížka byla zajímavější a jak jsem psala nahoře,miluji ty pocity u takových knížek :)

23.06.2020 4 z 5