Petra38 Petra38 komentáře u knih

Aspoň trochu normální Aspoň trochu normální Trish Doller

Po precteni knih od C.Clare je to kniha ktera proste plyne ani nevite jak. Je to sice tezke tema o navratu z valky ale nejak zvlast se me to nedotklo. Kniha je pomerne kratka a nedeje se nic nad cim bych zatajila dech ackoliv Trevise jsem si oblibila a proto pomerne vysoke hodnoceni jinak je kniha prumerna pri ktere nemusite dvakrat moc premyslet a ani se nezapotime pri zapamatovani stovek postav. Jednoduchy, prosty a rychly. Proc ne?!:-)
pozn.: obalka stejna jako P.Douglas-Nadech, to nemam moc rada, pripada mi to pak jako by si s tim nedaly moc prace,tezko rict kdo byl prvni:-)

22.01.2019 4 z 5

Paní půlnoci Paní půlnoci Cassandra Clare (p)

Jako vzdy jsem spokojena, autorku mam moc rada a tesim se na pokracovani:-)

06.01.2019 5 z 5

Ztracená naděje Ztracená naděje Colleen Hoover

me se zase mozna kniha vice zamlouvala z jeho pohledu, protoze v knize prvni to vypadalo že Holdera nic nezháže, ale pohled do jeho zivota mi na to názor uplne zmenil. vubec jsem nevedela že psal prostrednictvim deníku sve sestre. ale stejne je to frajer, vlastne oba, nedovedu si predtavit ze bych si prosla tim co oni a zachovala si zdravy rozum. hlvane kdyby si prede mnou nekdo vytrelil obsah hlavy do okolí a na me samoutnou....šmarjá. jinak skvelý pribeh....

27.12.2018 4 z 5

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

skvělá! vázne mě bavila, fakt jsem se zasmála a to mám u tohohle žánru nejraději, není nic horšího než mít doma suchara se kterým by se žena nezasmála:) doporučuji :)

27.12.2018 5 z 5

Všechno, co jsme opustili Všechno, co jsme opustili Kerry Lonsdale

Druhy pribeh byl o neco slabsi a zase se objevily nudne a zdlouhave pasaze ale tady se to uz nedohnalo, takze u me ztraci jednu hvezdu. Kdyz tak koukam na obalku, tak tam spis mel byt situovany muz,kdyz je to hlavne pribeh Jamese/Carlose:-) nemuzu ale knize vzit to,ze ve me probouzela prani, aby to Jamesovi vyslo s novou laskou a zivotni cestou. Prece jen jsem byla nadmiru spokojena:-)

19.12.2018 4 z 5

Léto s frajerem Léto s frajerem Petra Martišková

Nerikam ze je to spatne,kniha se ke me dostala nahodou ale proste na tohle jsem uz stara:-) mozna se k ni nekdy vratim...

19.12.2018

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Dobre napsana kniha,cetla jsem jiz podruhe ale zasahka me uplne stejne jako na poprve. Smutny a odporny cin, co byl na Sky spachany? Strasny, nejhorsi je to,ze se to skutecne deje a z toho je mi hodne uzko.... kniha ircite stoji za to ji precist, laska mezi Sky a Holderem je vazne neco :-)

02.12.2018 4 z 5

Dvůr mrazu a hvězd Dvůr mrazu a hvězd Sarah J. Maas

Kniha se tvarila jako jeden velky epilog, jelikoz ale autorku zboznuju a zvlast tuto serii tak jsem zcela spokojena. Ale mrzi me,ze spousta mych oblibenych postav nedoslo konce, jako treba Lucien nebo Tamlin(zaslouzi si kdpusteni a klid,rekla bych:-)), nebo muj oblibeny Casian.....ze se to nerozlousklo se sestrami? Ze by byla dalsi PO2?

19.11.2018 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

jiz precteno podruhe, vubec to neni spatny, zase docitam serii. kniha na kterou se tesim, nez ji vezmu do ruky a vydrzim cist i nekolik hodin :)

12.11.2018 4 z 5

O té noci O té noci Julie James

No co rict? Tento dil byl prozatim nejslabsi. Moc me nebavil,nasadila jsem si asi latku vysoko pribehem o Jackovi a Cameron. Radeji jsem si v odpocinkove dobe,kdy po me nikdo nic nechce pustila serial a to je uz co rict. Konec to trochu zachranil alespon na ty 3* ale vim dat nemuzu, ikdyz je to oblibena autorka. No mozna priste,ze?

06.11.2018 3 z 5

Jsem roztříštěná Jsem roztříštěná Tahereh Mafi

Nebudu hodnotit hvezdou, protoze jsem nedocetla. Prislo mi to dost psychoticky, jine spolu me nenapadne ve spojeni s touhle knihou. Obalka je povedena a ta me zlakala ale urcite nepochybuju,ze si nasla sve ctenare. Treba se k ni jednou vratim...

01.11.2018

A hvězdy mi daly tebe A hvězdy mi daly tebe Karen McQuestion

Po knize jsem sahla protoze me v prve rade zaujala obalka a pak nazev. Kniha malicko pripomela Hostitele. Uz jsem tu cetla nazory,ze chybelo takoveto psychologicke pozadi atd. a musim souhlasit. Chybelo mi tam asi i vic povidani o Lucasovi a o jejich vztahu. Libilo by se mi kdyby bylo vice znat,ze si Lucas uvedomuje situaci, vice by ho to zapojilo do deje. Sice jsem po divci cetbe sahla kvuli odpocinku od dusevne narocnesich temat ale neprohloupila jsem, proste oddychovka. Ackoliv na vic jak 3* ne-e...

29.10.2018 3 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Pekna kniha,autorka nezklamala ikdyz Marketa me ke konci trochu stvala s tim utikanim a nadavanim si do krav :-) jinak jsem byla utahla na dalsi cteni a tak to ma byt :-)

05.10.2018 4 z 5

Prohnilé království Prohnilé království Erin Watt

ctvrty dil me zklamal takze se mi do pátého uplne nechtelo ale spatne jsem to odhadla. cely pribeh dostal spád a ten konec? mozna trochu rychlejsi a hlavne dost mrtvých, což mě uplně nevadí ale tahle kniha si to u me zase hodne spravila a jsem nadsená. jen tak dál. jsem zvedava jestli bude jeste pribeh o dvojcatech. bylo by divny ze by ne a hlavne klucí to maji takovy nedoreseny takze se spolehám na to ze jeste neco bude. urcite si knihu prectete, nezklame... :-)

21.09.2018 5 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Nedavala jsem tomu moc nadeje ale skvela:-)

23.07.2018 4 z 5

Dvůr křídel a zmaru Dvůr křídel a zmaru Sarah J. Maas

Skvela,jako cela serie. Tuhle spisovatelku obdivuji,vazne trida:-)

14.06.2018 5 z 5

Zkrocení bouřliváka Zkrocení bouřliváka Samantha Towle

Souhlasim s kaccabou, slza parkrat ukapla. Uz se tesim na pribeh Toma..:-)

22.03.2018 5 z 5

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Bylo to milé a romantické čtení. Je to skutečně pro mladší slečny ale bavilo mě i tak. Hlavní postavy byli hodně sympaticky vyvedene a vzájemný dialogy byli skvělý. Konečný zvrat byl pěkně vymyšlený. Pěkné čtení:-)

15.08.2023 3 z 5

Král Král Devney Perry

Nemohla jsem se rozhodnout. Tři nebo čtyři..? Nakonec čtyři hvězdy. Příběh jsem čekala víc dynamicky a asi temnější, možná mě k tomu svedla stejnojmenná kniha. Dash se rozhodne nechoval jako agresivní šílenec, tedy většinou. Zůstalo v příběhu dost neobjasnenych záležitostí a jsem zvědavá jestli v dalších dílech dojdeme objasnění. Když pominu tu lenost příběhu, tak se mi líbil.

03.06.2022 4 z 5

Do plamenů Do plamenů Meredith Wild

Bohužel musím říct, že ačkoliv mě příběh bavil o něco víc jak první díl ,tak to žádná slává nebyla. A pokud už přeskakuju i milostný scény, tak to o něčem vypovídá. Jestli se odhodlám přečíst si poslední díl? To netuším, možná mě jen premůže můj smysl pro úplnost.

08.12.2021 2 z 5