Petra101 Petra101 komentáře u knih

Dětské duše Dětské duše Angela Marsons

Příběh se mi moc líbil,nikdy mě nenapadlo takto přemýšlet o geniálních dětech a jejich sourozencích,opravdu zajímavý námět. Četla jsem jedním dechem jako všechny díly s Kim a je mi líto,že je konec série. Skvělé. Angela je skvělá a její psaní ...klobouk dolů.

28.02.2022 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Po přečtení recenzí jsem se neskutečně těšila. A musím jim dát za pravdu,začátek se mi vlekl, vícero dějových linek mě mátlo,ale jak se to pak vše propojilo..no wau,nemohla jsem se odtrhnout,práce doma stála,dokud jsem nedočetla :) vrhám se na další knihu s Kim,je mi moc sympatická a její tým taky. Super,super,super.

14.02.2022 5 z 5

Osudný slib Osudný slib Angela Marsons

Musím zase napsat,jak to bylo skvělé a dát pět hvězd. Dawson mi tam chyběl a moc,ale snad Penn bude také fajn. Příběh strhující,na vraha jsem opět nepřišla a na konci jsem četla jedním dechem,kdy vše ostatní šlo bokem :)

21.02.2022 5 z 5

Údolí Údolí Bernard Minier

Knihu jsem opět dočítala jedním dechem. Závěr mě překvapil (jako většinou),ale hlavního podezřelého jsem už trošku odhadovala i během čtení. Jsem ráda,že se vrátila do tohoto dílu Irene. Kniha se mi líbila a jsem i ráda,že už se uzavřela kapitola s Marianne. Jsem zvědavá na Lov,až vyjde,určitě si jej přečtu. Kdo čte tuto sérii,tak určitě doporučuju,ale je lepší ji číst od začátku 1.dilu, příběhy na sebe hodně navazují.

01.11.2021 5 z 5

Sestry Sestry Bernard Minier

Knížka se mi opět dobře četla, líbil se mi skok do Servazovy minulosti a návaznost k přítomnosti. Byla jsem také ráda,že jsme si odpočinuli od J.H.. Jsem zvědavá,jestli se nějak vyvine vztah k Charlene, takže si nenechám ujít další díl a jdu na něj.

21.10.2021 5 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Dávám pět hvězd za takovou oddechovou četbu,žádné krváky a vraždy,jak jsem zvyklá :) konec smutný,ale tak to někdy v životě,bohužel,chodí. Pěkné počtení na pár odpolední. Musím se podívat na film a srovnat,tak uvidíme,zda nebudu zklamaná,když kniha je většinou vždy lepší ..

22.05.2022 5 z 5

Zlámané kosti Zlámané kosti Angela Marsons

Dočteno jedním dechem,Angelu řadím ke svým oblíbencům vedle Cartera či Bryndzy... Bylo to poutavé,opět více dějových linek,že jsem si říkala,jak se toto ksakru může pak spojit v jednu a dávat to smysl?! A zase jsem na konci jen čumela.. skvělé.

17.02.2022 5 z 5

Hon na mrtvého Hon na mrtvého Tim Weaver

Mám přečteno už několik Rakeru. Teď se ke mně dostala 1. ze série. A za mě zase musím dát 5 hvězd. Raker je skvělý. Je to sympaťák. Četla jsem jedním dechem a byla místy napnutá jak kšandy. Doporučuji.

21.12.2021 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Kdybych mohla dát šest hvězd,tak je dám. K dočtení série mi chyběl tento díl ( a i když to nedělám, vážně přemýšlím,že se pustím do celé série ještě jednou :) ) Nemohla jsem se odtrhnout,Carter prostě umí, všechno šlo doma stranou :) Angela mi teda ale lezla na nervy a Hunter? A ten je prostě skvělý.

25.04.2022 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

První knížka s Lottie, čtive napsáno, byla jsem napnutá a rychle se to četlo. Dělalo mi špatně zneužívání dětí a také vraha jsem odhadla už poměrně brzy. Přečtu si i další a uvidíme,jak se Lottie vyvine. A snad se bude už více starat o děti !

29.01.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Precteno za tri dny i s tydennim miminem na krku- to svedci o tom,ze pribeh znovu skvely a nemozno se odtrhnout :) Eriku miluju,je skvela a strasne se tesim na dalsi dily. Doufam,ze budou!

31.01.2023 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Po delsi době jsem se vrátila k Bryndzovi a nové sérii. Erika byla super a byla jsem zvědavá,jaká bude knížka s Kate... a dočetla jsem teda jedním dechem až mě kolikrát mrazilo,jak to dopadne. Moc se mi to líbilo,hezky to ubihalo a jsou mi oba i s Tristanem sympatičtí. Závěr teda mazec.

08.11.2021 5 z 5

Mrtvé vzpomínky Mrtvé vzpomínky Angela Marsons

Tento díl se ke mně dostal až jako úplně poslední. Až je mi líto,že už žádný číst nebudu. Mezitím jsem četla několik dalších knih a prostě Angela je dokonalá. Kniha plná napětí a skvěleho počteni. Miluju Kim a její tým. Skvělé.

20.04.2022 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Druhý díl se mi líbil o kapku víc než první. Baví mě vztah mezi Jude a Uriahem. Vraždy děsivé,ale to mi nevadí,po takové spoustě sériových vrahů,co mám přečteno,si říkám,že jsem už tak trochu závislák ...byla jsem zvědavá,jak do příběhu zapadne Elliot a jsem překvapená,jdu rychle na další díl...

05.04.2022 5 z 5

Nikdo není doma Nikdo není doma Tim Weaver

Série dočtena,až je mi to líto. :) Bylo to super počteníčko,úplně mě pohltilo a nečekala jsem ani nic jiného. Raker je sice trochu Chuck Norris,ale nevadí. Děj byl napínavý a skvělý jako vždy!

22.01.2022 5 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tento druhý díl mi přišel nejslabší. Moc se to táhlo, tak ubíram jednu hvězdičku, ale jinak samozřejmě paráda, pokračuji rychle na další

06.10.2021 4 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Knížka je super. Krásně se čte. Taková romantika. Určitě lepší než film.

06.10.2021 5 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Série s Kate podle mě není tak dobrá jako s Erikou,ale hvězdu neuberu, protože, i když tam bylo plno gayu a nevím čeho všeho,tak se mi to dobře četlo,ke knize jsem se netrpělivě vracela, takže za mě dobré. Jsou to sympaťáci,oba dva :)

13.02.2024 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Parádní trilogie s Jude. Třetí díl hodnotím jako nejlepší. Konec skoro pohádkový a překvapivý. Škoda,že není další díl,s chutí bych si ho přečetla. Bylo to opravdu mrazivé, a nejen díky popisované zimě v příběhu. Prostě super !

12.04.2022 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Ubrala jsem jednu hvezdu za ten začátek,neseděly mi tam moc hlavní postavy a jejich vztah. Postupně jsem psaní přicházela na chuť a konec byl nakonec i dojemným okamzikem :) vrahem jsem byla překvapena. Policajtka ze mě asi nebude,já bych ho neodhadla :)

21.03.2022 4 z 5