Pet13 Pet13 komentáře u knih

Tatérka Tatérka Alison Belsham

Kniha se mi moc líbila, téměř jsem se od ní neodtrhla. Napětí bylo od začátku do konce. Těším se na pokračování.

08.02.2020 5 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Úžasná kniha od které se neodtrhnete. Těším se na další knihy této paní spisovatelky a doufám, že budou stejně napínavé a dechberoucí jako tato.

31.10.2019 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Kniha se mi velmi líbila. Je to třetí kniha od autorky (Bábovky a Osm) a musím říct, že byla zatím nejlepší. Hance jsem fandila, i když občas byla na facku. Líto mi bylo Zory. A Hubert? ...No comment.

20.07.2019 5 z 5

Zlodějka příběhů Zlodějka příběhů Michaela Klevisová

Napínavá česká detektivka. Zajímavá zápletka. Určitě to není poslední kniha od této autorky, kterou jsem četla.

28.05.2019 5 z 5

Jeden plus jedna Jeden plus jedna Jojo Moyes

Kniha se mi moc líbila, skvělá oddychovka. Vracet se k ní určitě nebudu, ale za ztrátu času ji určitě nepovažuji.

26.11.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Je to třetí kniha od Jojo, kterou jsem přečetla, moc jsem se na ni těšila a musím říct, že mi dlouho trvalo než jsem se do knihy, na rozdíl od předchozích knih, začetla. Říkala jsem si, proč, k čemu, přišlo mi to zbytečné. Zhruba od poloviny dobré, konečně to dostalo spád, na konci jsem i slzu uronila. Ale na rozdíl od prvního dílu, průměr.

03.03.2017 3 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Kniha se mi moc líbila a těším se na další díly této série.

20.03.2023 4 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Daleko lepší díl než díl první. Určitě budu pokračovat v dalších dílech, zajímají mě další osudy hlavních hrdinů.

14.04.2022 5 z 5

Divočina Divočina Cheryl Strayed

Kniha se mi velmi líbila, krásně se četla. Poutavá byla od prvního okamžiku až do konce. V některých chvílích jsem měla chuť sbalit se a vydat se na PCT:-))

12.03.2019 4 z 5

Země odpoledního slunce Země odpoledního slunce Barbara Wood

Kniha se mi moc líbila. Byla plná napětí a dobrodružství. Také zajímavosti ze života indiánů byly zajímavé. Za mě skvělé, B. Woodová opět nezklamala.

21.01.2019

Osm Osm Radka Třeštíková

Knížka se mi líbila, možná víc než Bábovky. Dost mě zaujaly poznámky k budoucímu vývoji příběhu.

26.07.2018 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Kniha je velmi čtivě napsaná. Trochu jsem se ztrácela v postavách. Námět super, jen konec mi přišel trochu přitažený za vlasy. Určitě si ale přečtu další díla tohoto autora.

01.04.2023 4 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Byla to první kniha od této autorky, kterou jsem četla a popravdě jsem trochu v rozpacích. Kniha mi přišla zbytečně rozsáhlá, zdlouhavá a místy i nepřehledná. Přiznávám, že některé stránky jsem jen tak prolétla. Závěr byl asi na celé knize nejlepší.

08.07.2021 2 z 5

Mrtvou neměl nikdo rád Mrtvou neměl nikdo rád Eva Tvrdá

Byla to první kniha od této autorky a nebýt Čtenářské výzvy asi bych ji nikdy nečetla, přesto se mi moc líbila. Jen jsem měla trochu problém s orientací v podezřelých osobách.

19.10.2019 4 z 5

Ostrov smrti Ostrov smrti Jan Cimický

Knížka se mi líbila. Konec měl trochu rychlý spád, ale nebylo to nejhorší.

10.07.2019 4 z 5

Pod sněhem Pod sněhem Petra Soukupová

Knížka se mi moc líbila, líbil se mi i konec, i když nemám ráda otevřené konce, ale sem se mi to hodilo. Líbily se mi odlišné povahy všech tří sester, jejich neshody, sváry i malá porozumění, prostě sourozenecké rozepře v dospělém věku. Nechyběl mi ani mužský pohled na věci, jen by to ještě více komplikoval. Knížku doporučuji.

21.02.2018 5 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Kniha se mi líbila. Výborná oddychovka, ke konci trochu děj vázl, ale celkově dobře napsaný příběh.

21.04.2023 4 z 5

Sbírka kostí Sbírka kostí Kathy Reichs

Nemám ráda povídky, sotva se člověk začte, je konec, ale tato kniha povídek je skvělá. Moc zajímavé případy s Temperance v čele.

23.03.2021

Kosti nikdy nelžou Kosti nikdy nelžou Kathy Reichs

Kniha se mi moc líbila, jen těžko jsem ji vždy odkládala. Napětí od začátku do konce. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

11.03.2020 5 z 5

A proto skáču A proto skáču Naoki Higašida

Velmi zajímavá kniha pro všechny, kteří se chtějí dozvědět něco více o problematice autismu. Mě osobně nejvíce překvapilo to, že knihu napsal sám třináctiletý autistický chlapec. Kniha určitě stojí za přečtení.

26.01.2019 4 z 5