Kosti nikdy nelžou

Na doktorku Temperance Brennanovou se s prosbou o pomoc nečekaně obrací detektiv z oddělení odložených případů v Charlotte. Dvě vraždy dětí sice dělí tisíce kilometrů, ale jedno mají společné – pachatele. Před lety Anique Pomerleauová v Kanadě unesla a zabila několik dívek a jen o vlásek unikla zatčení. Pro Tempe i detektiva Andrewa Ryana, kteří případ vyšetřovali, to tehdy byla zdrcující porážka. Nyní se Pomerleauová jako noční můra znovu objevuje ve Spojených státech a vše svědčí o tom, že je zapletená do vražd ve Vermontu a Severní Karolíně. Vzápětí zmizí další dívka a nezvratné důkazy jednoznačně potvrzují, že hrůzovláda Pomerleauové pokračuje. Chopí se Tempe výzvy? Podaří se jí napodruhé zastavit nebezpečnou psychopatku? Bude muset vypátrat bývalého parťáka Andrewa Ryana, který po úmrtí dcery zmizel neznámo kam, diplomaticky tišit spory mezi místní policí a federály a v neposlední řadě se postavit i svým vlastním skrytým démonům....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/244412/big_temperance-brennanova-kosti-nikdy-n-P7C-244412.jpg 4.387

Kniha Kosti nikdy nelžou

Elenče

Děj napínavý, na scéně je Ryan a všechno šlape jako v jiných knihách Kathy Reichs. Hvězdičku ubírám za už hodně hollywoodský závěr a taky za to, že Tempe už opravdu v téhle knížce není moc antropoložka, ale spíš soukromá detektivka.

Pet13
11.03.2020

Kniha se mi moc líbila, jen těžko jsem ji vždy odkládala. Napětí od začátku do konce. Určitě si přečtu i další knihy této autorky.

marcela8908
08.02.2020

Oblíbená autorka a každá její kniha je úžasná. Od těchto knížek se prostě nedá odtrhnout a čtu a čtu... No najednou je zase konec a co budu číst dál...

moudivlacek
24.01.2019

Velice zajímavé téma a ještě zajímavější motiv vraha, už jsem o tom slyšela z jiných zdrojů, psychologové to znají. Jsem ráda, že je ve hře znovu Ryan. Tempe a on jsou prostě úžasná dvojka, i když Skinny není žádný idol žen, svou práci opravdu umí dobře.
Závěr je zajímavý, trochu otevřený, ale Ryanova slova na konci příběhu k Tempe - velice zajímavé.
Těším se na další díl.

ArwenAragorn
12.01.2019

Můj první díl z "Kostí" a určitě se pustím i do dalších.

xxDarčaxx
03.12.2018

Knížka mě vůbec nebavila, spousta postav, občas jsem se do toho zamotávala. Začala mě bavit až když se ztratila Mary Louise. A nejvíc mě štvalo, že překlad byl pražský

Nikkaa
30.11.2018

Kniha se mi moc líbila,byla první a jistě si zakoupim další asi mi je úplně jedno jestli je budu číst postupně nebo jak přijdou pod ruku... dílů je strašně moc...

ivoiro
16.12.2017

Kniha mě opět potěšila. Již mě čeká další díl (bohužel, nečtu je chronologicky za sebou).