Pet13 Pet13 komentáře u knih

Balzamovač Balzamovač Alison Belsham

Kniha se mi velmi líbila. Napínavá od začátku do konce. Četla se jedním dechem. Linka s Marni byla trochu zbytečná, tak trochu navíc.

18.08.2023 5 z 5

Tvůj báječný život Tvůj báječný život Liz Fenton

Kniha se mi líbila. Výborná oddychovka, ke konci trochu děj vázl, ale celkově dobře napsaný příběh.

21.04.2023 4 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Kniha je velmi čtivě napsaná. Trochu jsem se ztrácela v postavách. Námět super, jen konec mi přišel trochu přitažený za vlasy. Určitě si ale přečtu další díla tohoto autora.

01.04.2023 4 z 5

V troskách tornáda V troskách tornáda Linda Castillo

Kniha se mi moc líbila a těším se na další díly této série.

20.03.2023 4 z 5

Dům na samotě Dům na samotě Michaela Klevisová

Úžasná kniha s napětím až do konce.

23.02.2023 5 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Bylo to úžasné. Krásná romantická oddychovka. Jednou za čas mám ráda knížky, které jsou čisté bez zla, nenávisti a násilí a přesně taková je tato kniha.

08.02.2023 5 z 5

Nebe nad Perninkem Nebe nad Perninkem Štěpán Javůrek

Kniha mě dost bavila, na začátku byla trochu těžkopádná. Pak se děj rozběhl a ani mi nevadily různé časové úseky. Na konci mi bylo líto, že to skončilo.

01.02.2023 4 z 5

Propast smrti Propast smrti Robert Bryndza

Mám moc ráda knihy tohoto autora. Tato mi však přišla trochu slabší. Od začátku jsem podvědomě tušila, kdo je pachatel. I přes to se těším na další knihy Roberta Bryndzy.

21.05.2022 4 z 5

Příběh nového jména Příběh nového jména Elena Ferrante

Daleko lepší díl než díl první. Určitě budu pokračovat v dalších dílech, zajímají mě další osudy hlavních hrdinů.

14.04.2022 5 z 5

Inkoust Inkoust Alison Belsham

Opět úžasná kniha plná napětí s překvapivým rozuzlením, stejně jako Tatérka. Jen konec jako by byl zrychlený a trochu osekaný.

10.02.2022 5 z 5

Labyrint tajností Labyrint tajností Linda Castillo

Za mě výborná kniha. Napětí až do konce, závěr nečekaný, překvapivý. Určitě budou následovat další autorčiny knihy.

02.02.2022 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mi velmi líbila, měla spád, napětí a odhalení nečekaného vraha je také plusovým bodem. Určitě není poslední knihou od tohoto autora.

24.07.2021 5 z 5

Dlouhá cesta domů Dlouhá cesta domů Louise Penny

Byla to první kniha od této autorky, kterou jsem četla a popravdě jsem trochu v rozpacích. Kniha mi přišla zbytečně rozsáhlá, zdlouhavá a místy i nepřehledná. Přiznávám, že některé stránky jsem jen tak prolétla. Závěr byl asi na celé knize nejlepší.

08.07.2021 2 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Úžasná oddychovka s báječným happyendem.

03.05.2021 5 z 5

Sbírka kostí Sbírka kostí Kathy Reichs

Nemám ráda povídky, sotva se člověk začte, je konec, ale tato kniha povídek je skvělá. Moc zajímavé případy s Temperance v čele.

23.03.2021

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Úžasná kniha napínavá od začátku do konce. Nenechá vás oddechnout si od hlavních hrdinů. Přečtená jedním dechem. Určitě lepší než 2.případ Kate Marshallové.

13.03.2021 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Super! Báječně napsaná detektivka. Určitě žádná ztráta času.

02.03.2021 5 z 5

Myslela jsem, že tě znám Myslela jsem, že tě znám Penny Hancock

Kniha se mi moc líbila. Až děsivě ukázala, co může udělat jedna nevinná lež dívky, která neví kudy kam. Kolik zla napáchala, kolik obvinění spustila a kolik charakterních vad odhalila...

30.10.2020 5 z 5

Krasojezdkyně Krasojezdkyně Jojo Moyes

Na začátku knihy jsem měla pocit, že knihu odložím a přesunu se k jiné. Dala jsem jí o něco víc stránek než pověstných 50, protože Jojo, a nelituji. Kniha se mi nakonec moc líbila. Možná to chtělo na konci méně happyendu, ale co už...

23.07.2020 4 z 5

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Úžasná kniha, zatímco 2.díl mě moc nebavil, tento díl byl skvělý. Poslední stránky jsem i brečela. Více takových knih s Luisou Clarkovou, úžasným pozitivním člověkem.

22.06.2020