Pet13 Pet13 komentáře u knih

Nejbližší Nejbližší Kateřina Janouchová

Knihu jsem přečetla jedním dechem, bavila mě moc, i když jsem hrdinku od začátku nechápala. Zcela dobrovolně si alkoholika vzala, ba co víc dobrovolně s ním měla tři děti. Nechápu a nikdy nepochopím! Přečíst by si ji měly všechny, které si říkají, že se dotyčný změní, ať už kvůli ní samé nebo kvůli dítěti. Nezmění, milé dámy, nezmění.

09.07.2017 4 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Výborná, skvělá, úžasná. Mít více času byla by přečtena jedním dechem.

30.06.2017 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Kniha se mi moc líbila, přečetla jsem ji jedním dechem a nemohla jsem se od ní odtrhnout. Bezvadná oddychovka. Těším se na další autorčiny knihy.

17.04.2017 5 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Je to třetí kniha od Jojo, kterou jsem přečetla, moc jsem se na ni těšila a musím říct, že mi dlouho trvalo než jsem se do knihy, na rozdíl od předchozích knih, začetla. Říkala jsem si, proč, k čemu, přišlo mi to zbytečné. Zhruba od poloviny dobré, konečně to dostalo spád, na konci jsem i slzu uronila. Ale na rozdíl od prvního dílu, průměr.

03.03.2017 3 z 5

Srdce v písku Srdce v písku Klára Janečková

Hezký příběh. Poutavě popsány katastrofy hurikánu, což bylo to nejzajímavější v knize.

27.10.2016

Pozor na milující vědmy Pozor na milující vědmy Inna Rottová - Mirovská

Upřímně kniha nic moc. Chvílemi jsem měla nutkání khihu odložit, nakonec jsem ji dočetla, ale kamarádce bych ji nedoporučila.

03.09.2016

Ztracené Ztracené Eva Urbaníková

Velmi čtivá a poučná kniha. Měla by si ji přečíst každá žena, která touží po vstupu do muslimského světa.

23.08.2016