pegasek pegasek komentáře u knih

Povídky o lásce Povídky o lásce Tereza Schillerová

Kniha se mi libila. Je taková lehká na čtení. V mnoha příbězích jsem našla, u některých se smála a u některých smutnila.tato kniha je jiná v tom, že dává smysl svým neobyčejným zpusobem

18.02.2020 5 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Myslim si,ze kazdy rodic se dokaze vcitit do situace matky kdy jeji dite je pouzivano jako zbran proti ni a ona je nucena delat veci,ktere by jinak nedelala.Kdyz zjisti ,ze za vsim stoji jeji ex-otec jejiho syna,tak se zachova jako lvice,ktera chrani svoje mlade....tato kniha je vzornym prikladem spatneho rozchodu,kdy se snazi ten co mu bylo ublizeno co nejvic pokorit toho co ten rozchod ,,zavinil,, a nestiti se k tomu pouzit jako zbran jejich spolecne dite

15.02.2020 5 z 5

Střežené srdce Střežené srdce Jennifer Blake (p)

Kolem teto knihy jsem sla 3x nez jsem ji koupila,od prvniho momentu me k sobe tahla.Pro me je to nova spisovatelka.Kniha me uplne uchvatila

12.02.2020 4 z 5

Takovým patří svět Takovým patří svět Catherine Coulter

Na knize se mi líbilo, že temer dokonce nebylo jasné kdo po Mary Lis jde. Kniha bych radila do lepšího prumeru, ale je pravda, že některé části mě nebavily

05.02.2020 4 z 5

Jako rtuť Jako rtuť Amanda Quick (p)

kniha me od prvniho pismenka strhla,cely pribeh,cely dej me naprosto fascinoval.Bylo tam napeti,akce,laska a neco vic...tato spisovatelka me stale vice svyma knihama prekvapuje.

31.01.2020 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Tento díl byl lepší než ten předchozí, ale je to pořád průměrna kniha, kterou opět pošlu dal, protože mě svým příběhem extra nenadchla

30.01.2020 3 z 5

Hrana touhy Hrana touhy Eve Berlin

Prumerny eroticky roman,ktery na me nejak extra nezapusobil,knihu budu posilat dal

29.01.2020 3 z 5

Jak se krotí krokodýli Jak se krotí krokodýli Marie Poledňáková

Dost dobrá kniha

28.01.2020 5 z 5

Dáma a lupič Dáma a lupič Barbara Cartland

Rekla bych ze tato kniha je jedna z nejlepsich od teto spisovatelky.cely pribeh jsem si naprosto uzila.Je to nepredvidatelny pribeh,plny intrik,ruznych nastrah a lasky

28.01.2020 5 z 5

Láska v Provenci Láska v Provenci Bridget Asher (p)

pribeh se mi libil,hodne mi bylo u toho smutno,ale dopadlo to dobre

23.01.2020 4 z 5

Procitnutí Procitnutí Kai Meyer

Kniha se mi libila,byla velmi zajimava.pribeh o dvou mafianskych rodinach a zakazane lasce.Pro me to bylo peckovni cteni

22.01.2020 5 z 5

Na dně Na dně Megan Hart

Kniha byla hodne zvlastni,rekla bych ze na to aby clovek pochopil celou jeji podstatu ji musi precist dokonce

21.01.2020 4 z 5

Má andělská paní Má andělská paní Joanna Maitland

Kniha se mi libila jako vsechny harleqinky.Je to typ knihy,kterou zhltnete behem jednoho dne a nakonci se musite usmivat :-)

20.01.2020 5 z 5

Eclipse Bay - Léto Eclipse Bay - Léto Amanda Quick (p)

Z cele trilogie se mi tato kniha libila nejvic.ale jsem nazoru ,ze trilogie uplne tak nejsou nejsilnejsi strankou teto spisovatelky.

19.01.2020

Eclipse Bay - Úsvit Eclipse Bay - Úsvit Jayne Ann Krentz

Druhy dil teto trilogie byl fajn,ale prisel mi prilis zdlouhavy

19.01.2020 3 z 5

Rodinná msta Rodinná msta Jayne Ann Krentz

Myslim si ze knihy od teto spisovatelky nikdy nezklamou,prvni cast z trilogie eclipse bay se mi moc libila

19.01.2020 4 z 5

Princova zajatkyně Princova zajatkyně Lynne Graham

Hareqinky nikdy nezklamou :-), super oddechove cteni

11.01.2020 5 z 5

Hrdinové ohně / Tango jedna / Svatba v rytmu stepu / P jako pochybnosti Hrdinové ohně / Tango jedna / Svatba v rytmu stepu / P jako pochybnosti Nicholas Evans

nikdy jsem nic podobneho necetla,kniha 4v1 se mi moc libila.V budoucnu se k podobnym kniham budu vracet

11.01.2020 5 z 5

Šejkovo pokušení Šejkovo pokušení Alexandra Sellers

Kniha se mi libila.Je to takove unikove cteni od vsedniho zivota

11.01.2020 4 z 5

Čtyři roční období: Rok v Římě Čtyři roční období: Rok v Římě Stefan Ulrich

Kniha se mi nelibila,v pulce jsem to vzdala a prestala cist

03.12.2019