pegasek pegasek komentáře u knih

Zbožňuju Paříž Zbožňuju Paříž Lindsey Kelk

Lepší než první díl,ale zbytecne zdlouhavý..chybí tomu šmrnc.mam ještě dva díly před sebou tak snad to bude lepsi

29.11.2020 3 z 5

Zbožňuju New York Zbožňuju New York Lindsey Kelk

Když jsem tuhle knihu začala číst,tak jsem si říkala:,,wau to bude bomba,,ale zas taková bomba to není,zbytecne zdlouhavé,místama jsem stránky přeskakovala.knihu považuji za průměr,přesto dávám jestespisovatelce sanci

28.11.2020 3 z 5

Svatba se koná Svatba se koná Fiona Walker

Super bláznivá kniha :-) ,naprosto me bavila.

25.11.2020 5 z 5

A co kdyby to bylo jinak? A co kdyby to bylo jinak? Laura Barnett

Ze začátku jsem se v knize ztrácela.Rekla bych že vede k zamyšlení.Z knihy alespoň pro mě vyplývá to,že prava láska je jen jedna a vždycky si cestu najde i přestoze to může chvíli trvat...

10.11.2020 4 z 5

Bridget Jonesová: Láskou šílená Bridget Jonesová: Láskou šílená Helen Fielding

Na knize byl fajn začátek a konec.Knihu jsem dočetla silou vůle.samotny příběh knihy by stačil tak tři kapitoly a ne tak nekonečnou knihu.docteno a posilam dál.

26.09.2020 2 z 5

Zámeček v lese Zámeček v lese Leni Behrendt

Super sešitové čtení .Příběh byl neočekávaný

12.08.2020 5 z 5

Láska nebeská Láska nebeská Claudia ter Möhlen

Příjemná sešitová oddechovka :-)

10.08.2020 4 z 5

Láska z cizí vůle Láska z cizí vůle Ruby Mildred Ayres

Je strašně fajn si někdy přečíst takovéto oddechovky,příběh byl moc fajn :-)

09.08.2020 4 z 5

Pozor na Zuzanu Pozor na Zuzanu Helena Janková

Na to že je to sesitovy příběh tak to bylo moc fajn čtení :-)

09.08.2020 4 z 5

Zapomeň na smutné chvíle Zapomeň na smutné chvíle Patricia Vandenberg

Pribeh se mi libil,velice lehke cteni

06.08.2020 3 z 5

Jako v pohádce Jako v pohádce Patricia Vandenberg

Prilis jednoduchy pribeh-cekala jsem od toho vic

05.08.2020 2 z 5

Dům v ulici Naděje Dům v ulici Naděje Menna van Praag

Kniha je od prvniho pismenka kouzelna

15.07.2020 5 z 5

V podezření V podezření Mary Higgins Clark

Dle meho nazoru je tohle spojeni dvou spisovatelek naproso super.je sice pravda ,ze jsem nejdriv cetla treti dil a ten je naprosto bomba-tento je malinko slabsi -od pulky jsem tusila kdo je vrahem coz u knih M.H.Clark nebyva zvykem..tuto knihu dopurucuji a dalsi dil taky

15.07.2020 5 z 5

Kam se poděla Elizabeth Kam se poděla Elizabeth Emma Healey

Byla to hodne zvlastni kniha,nerekla bych ,ze byla vyslovene dobra,ale nebyla ani spatna.Nejvic se mi na ni libil vztah dcery ke stare matce,.I kdyz matka zapominala,tak s ni dcera mela trpelivost a nezbavila se ji tim ,ze by ji odlozila do nektereho domu pro stare lidi ba naopak si ji vzala k sobe i prestoze to nebylo jednoduche..Libilo se mi i to jak byli v knize popsane pocity,to jak vnimala stara matka to jak zapominala

25.06.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

(SPOILER) Kniha mi prisla do 6te kapitoly celkem nudna a nebyla jsem si jista jestli ji prectu do konce,ale pak se to rozjelo a musim rict,ze jsem ji precetla za jeden vecer.Za celou dobu me nenadlo ze vrahem muze byt tato osoba.to co mi tam chybelo byl trochu zaver ohledne ostatnich osob-to jak se stim popral Ian ,ze je jeho snoubenka vrazedkyne nebo jak dopadl pomalicku se rozvijejici vztah mezi Gwen a Davidem

20.06.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Kniha se mi libila,byla dost zabavna.Bylo super vypnout mozek a nechat se unaset timto pribehem :-D

13.05.2020 5 z 5

Návrat domů Návrat domů Yaa Gyasi

Kniha byla na tolik zajimava,ze me nutila svym obsahem ji cist dal a dal.Dle meho nazoru je tento pribeh zcela vyjimecny a nesrovnatelny k nicemu jinemu...Cely pribeh se mi velice libil,ale jen ten zaver mohl byt trochu jiny...to co je jiste dneska ,zitra muze byt uplne jinak

07.05.2020 5 z 5

Miláčku, kdy se vezmeme? Miláčku, kdy se vezmeme? Anne de Groot

Pribeh nebyl spatny,ale byl zbytecne zdlouhavy

31.03.2020 3 z 5

Závěť a rudé růže Závěť a rudé růže Claudia Fink

Velmi pekny pribeh

30.03.2020 4 z 5

Dvě srdce a jeden sen Dvě srdce a jeden sen Svenja Norden

Mily klidny pribeh.Takova rychlovka ke cteni

30.03.2020 3 z 5