pegasek pegasek komentáře u knih

Král válečník Král válečník Michelle Willingham

Naprosto super příběh

03.04.2024 5 z 5

Vražda v bílém Vražda v bílém Mary Higgins Clark

Cetla jsem uz vice knih od teto spisovatelky a patri k mym nejoblibenejsim,ale tahle kniha se vyrazne odlisuje stilem od knih teto spisovatelky.urcite to byla skvela kniha,ale mam rada jeji stil,ktery mi vyhovuje a tahle kniha asi nebyla ta prava pro me

16.03.2024 4 z 5

Ztraceny v Paříži Ztraceny v Paříži Elizabeth Thompson

Velmi zajimavy pribeh,ktery najde sve rozlusteni az na konci knihy.Cely pribeh je propleteny minulosti.je velmi zajimave jak nektere nahody uplne zmeni vas zivot...

10.03.2024 5 z 5

Domek u jezera Domek u jezera Jasinda Wilder

Hodně silný příběh, nejedna slza mi u čtení ukapla. Láska je silnější a mocnější než smrt

03.03.2024 5 z 5

Když zhasne hvězda Když zhasne hvězda Luanne Rice

Nádherná kniha, chytne vás za srdce

01.03.2024 5 z 5

Císařovna Alžběta a její dcery Císařovna Alžběta a její dcery Martha Schad

Kniha byla velmi zajímavá ve všech směrech

20.02.2024 5 z 5

Den, kdy jsem zahlídla lásku Den, kdy jsem zahlídla lásku Josie Silver

Kniha se mi líbila od prvních písmenek,celý děj vás stále žene číst dál,protože pořád doufáte ,že se stane to čeho se dočkáte až na konci knihy.za mě úplně super,kniha se mi líbila od začátku do konce

19.02.2024 5 z 5

Mít proč žít Mít proč žít Penny Jordan (p)

Velmi pěkný příběh

17.02.2024 5 z 5

Korunu snímám z unavené hlavy Korunu snímám z unavené hlavy Gabriele Praschl-Bichler

Kniha na mě udělala dojem.ukazuje soukromí Sisi ,její posedlost sebe opečovávánim a strachu ze stáří,byla nestála v tom,že dlouho nevydržela na jednom místě,potřebovala být stále vpohybu.dokazala svým šarmem mnoha věcí.a ne nepůsobí na mě tahle kniha jako ,že autorka píše hlavně o negativních vlastnostech Sisi ,ale že ji ukazuje z jiné stránky

16.02.2024 4 z 5

Země mužů / Milenčino tajemství Země mužů / Milenčino tajemství Jennifer Lewis

První příběh byla strašná nuda, určitě by se z toho příběhu dalo udělat něco daleko lepšího. Druhý příběh byl super, ale úplný závěr byl takový uspechany

16.02.2024 3 z 5

Mořská hvězda Mořská hvězda Luanne Rice

Neřekla bych ,že je to klasický romanticky příběh jak píše někdo níž.Ano je to o lásce-je zde popsáno co je schopný rodič udělat pro své dítě jen aby ho ochránil a jak ma tohle rozhodnutí dopad na celou jeho rodinu.ano je to o lásce,ale není to typická sladarna.kniha je řekla bych hodně k zamyšlení

11.02.2024 5 z 5

Pohádkový snoubenec Pohádkový snoubenec Anne McAllister

Skvělá odreagovacka,četla se sama

06.02.2024 5 z 5

Vhodný manžel Vhodný manžel Joan Hohl

Námět na příběh by byl fajn jen by to chtělo víc rozvést,nějakou zajímavější zapletku

05.02.2024 3 z 5

Všechno nebo nic Všechno nebo nic Rebecca Winters

Nádherná Harlequinka,přesně tohle jsem potrebovala-verim že se k této knize ještě někdy vratim

04.02.2024 5 z 5

S láskou Tessa S láskou Tessa Kate Le Vann

Kniha je vhodná pro mladší lidi,ale i tak jsem na konci brečela jak zelva

01.02.2024 4 z 5

Místo setkání Místo setkání Marisa Carroll

Tohle je harlequinka se silným příběhem.

31.01.2024 5 z 5

Noc lásky Noc lásky Diana Palmer

Je to už druhá kniha od této spisovatelky co jsem četla a myslím,že je úplně skvělá.Bavila jsem se celou dobu čtení.knize nechybí láska,zápletka ,napětí a trochu krimy.

30.01.2024 5 z 5

Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy Domluvený sňatek / Svatba místo pravdy Helen Brooks

To byla tak nadherna kniha,oba příběhy byli neskutečne.jedna z těch nejlepších harlequinek

25.01.2024 5 z 5

Dobrodruh a bohatá dívka Dobrodruh a bohatá dívka Christine Pacheco

Super oddechovka

24.01.2024 5 z 5

Horoucí srdce: Odkaz slečny Lízy / Neústupný manžel Horoucí srdce: Odkaz slečny Lízy / Neústupný manžel Peggy Moreland

Opravdu super čtení,maximálně doporučuji

23.01.2024 5 z 5