pegasek

Láska a dýmLáska a dýmJ. Blake (pseudonym)

Za mě to byla nejlepší kniha kterou jsem od této autorky četla.Dej byl poutavý a nepředvídatelný.stoji za to si ji přečíst,protože na vás udělá dost silný dojem

Dcera kurtizányDcera kurtizányClaudia Dain

Na knize me nejvic bavil konec,jinak byla dlouha...

Neslušný návrhNeslušný návrhGail Whitiker

Harleqinky nikdy nezklamou,takze kniha byla opravdu fajn :-) .Pribeh byl velice ctivy

Sázka kurtizánySázka kurtizányClaudia Dain

Kniha byla opravdu skvela :-D ,hodne jsem se u ni nasmala .Doporucuji precist.Tento styl humoru,temperamence a dohazovacstvi jsem v zadne knize doposud nenasla

Prokletí harémuProkletí harémuA. Březinová (pseudonym)

Rozhodne lepsi nez prvni dil.Dej byl nepredvidavy,ale presto mi tam neco chybelo

Rytířka z VoračovaRytířka z VoračovaA. Březinová (pseudonym)

Asi do pulky knihy jsem se musela do cteni nutit,ale jelikoz nenechavam knihy rozectene,tak jsem cetla dal a chybu jsem rozhodne neudelala.Pribeh byl rozhodne zajimavy a nepredvidavy.Poustim se s chuti do dalsiho dilu :-)

Svedení pravého gentlemanaSvedení pravého gentlemanaVictoria Alexander

Kniha byla moc fajn :-).Vtipna,romanticka a svym zpusobem kouzelna.Skvele jsem se u ni pri cteni bavila :-)

Ztracený vévoda z WyndhamuZtracený vévoda z WyndhamuJulia Quinn

Příběh pěkný ale moc se táhl

Paní na CastlemořePaní na CastlemořeJoanna Fulford

Harlequinky nikdy nezklamou.super čtení.knihu jsem přečetla jedním dechem :-)

Zloděj srdcíZloděj srdcíPatricia Gaffney

Ze začátku mi přišla kniha docela nudna ale pak se to rozjelo a bylo to super čtení se zajímavým koncem

Jižanská láskaJižanská láskaJ. Blake (pseudonym)

Kniha byla skvělá,sice téměř od začátku bylo jasné kdo je Trnem,ale i tak to na pusobitosti knihy neubralo.vrele doporučuji precist

Dáma z obrazuDáma z obrazuSusan Johnson

Jednoduchý příliš předvídatelný příběh ve kterém se neudálo nic extra

Láska v přestrojeníLáska v přestrojeníJ. Blake (pseudonym)

Celá kniha na mě působila dost neúplně.hlavni příběh byl sice dobrý,ale všechno okolo bylo dost slabé.shrnuti-kniha mě příliš nebavila

Štědrý ochránceŠtědrý ochránceMary Brendan

Harlequinky nikdy nezklamou,sice byl příběh předvídatelný,ale přesto byl zajímavý.Pro mě jsou tyto knihy takové nakopavaci-kdyz mám čtecí krizy-diky těmto knihám se to čtení rozjede.diky za takový druh knih

Zbožňuju LondýnZbožňuju LondýnLindsey Kelk

Ja vlastne ani nevim co bych na tu knihu rekla.Namet dobry,ale cely dej je zbytecne zdlouhavy a tim je nudny

01.12.2020

Zbožňuju PařížZbožňuju PařížLindsey Kelk

Lepší než první díl,ale zbytecne zdlouhavý..chybí tomu šmrnc.mam ještě dva díly před sebou tak snad to bude lepsi

29.11.2020

Zbožňuju New YorkZbožňuju New YorkLindsey Kelk

Když jsem tuhle knihu začala číst,tak jsem si říkala:,,wau to bude bomba,,ale zas taková bomba to není,zbytecne zdlouhavé,místama jsem stránky přeskakovala.knihu považuji za průměr,přesto dávám jestespisovatelce sanci

28.11.2020

Svatba se konáSvatba se konáFiona Walker

Super bláznivá kniha :-) ,naprosto me bavila.

25.11.2020

A co kdyby to bylo jinak?A co kdyby to bylo jinak?Laura Barnett

Ze začátku jsem se v knize ztrácela.Rekla bych že vede k zamyšlení.Z knihy alespoň pro mě vyplývá to,že prava láska je jen jedna a vždycky si cestu najde i přestoze to může chvíli trvat...

10.11.2020

Bridget Jonesová: Láskou šílenáBridget Jonesová: Láskou šílenáHelen Fielding

Na knize byl fajn začátek a konec.Knihu jsem dočetla silou vůle.samotny příběh knihy by stačil tak tři kapitoly a ne tak nekonečnou knihu.docteno a posilam dál.

26.09.2020

Zámeček v leseZámeček v leseLeni Behrendt

Super sešitové čtení .Příběh byl neočekávaný

12.08.2020

Láska nebeskáLáska nebeskáClaudia ter Möhlen

Příjemná sešitová oddechovka :-)

10.08.2020

Láska z cizí vůleLáska z cizí vůleRuby Mildred Ayres

Je strašně fajn si někdy přečíst takovéto oddechovky,příběh byl moc fajn :-)

09.08.2020

Pozor na ZuzanuPozor na ZuzanuHelena Janková

Na to že je to sesitovy příběh tak to bylo moc fajn čtení :-)

09.08.2020

Zapomeň na smutné chvíleZapomeň na smutné chvílePatricia Vandenberg

Pribeh se mi libil,velice lehke cteni

06.08.2020

Jako v pohádceJako v pohádcePatricia Vandenberg

Prilis jednoduchy pribeh-cekala jsem od toho vic

05.08.2020

Dům v ulici NadějeDům v ulici NadějeMenna van Praag

Kniha je od prvniho pismenka kouzelna

15.07.2020

V podezřeníV podezřeníMary Higgins Clark

Dle meho nazoru je tohle spojeni dvou spisovatelek naproso super.je sice pravda ,ze jsem nejdriv cetla treti dil a ten je naprosto bomba-tento je malinko slabsi -od pulky jsem tusila kdo je vrahem coz u knih M.H.Clark nebyva zvykem..tuto knihu dopurucuji a dalsi dil taky

15.07.2020

Kam se poděla ElizabethKam se poděla ElizabethEmma Healey

Byla to hodne zvlastni kniha,nerekla bych ,ze byla vyslovene dobra,ale nebyla ani spatna.Nejvic se mi na ni libil vztah dcery ke stare matce,.I kdyz matka zapominala,tak s ni dcera mela trpelivost a nezbavila se ji tim ,ze by ji odlozila do nektereho domu pro stare lidi ba naopak si ji vzala k sobe i prestoze to nebylo jednoduche..Libilo se mi i to jak byli v knize popsane pocity,to jak vnimala stara matka to jak zapominala

25.06.2020

Nevítaný hostNevítaný hostShari Lapena

(+ SPOILER) Kniha mi prisla do 6te kapitoly celkem nudna a nebyla jsem si jista jestli ji prectu do konce,ale pak se to rozjelo a musim rict,ze jsem ji precetla za jeden vecer.Za celou dobu me nenadlo ze vrahem muze byt tato osoba.to co mi tam chybelo byl trochu zaver ohledne ostatnich osob-to jak se stim popral Ian ,ze je jeho snoubenka vrazedkyne nebo jak dopadl pomalicku se rozvijejici vztah mezi Gwen a Davidem

20.06.2020