pegasek pegasek komentáře u knih

Tajemný snoubenec Tajemný snoubenec Arnette Lamb

Byla to fajn kniha,jen zbytečně dlouhá

27.08.2021 4 z 5

Milovat znovu Milovat znovu Danielle Steel

Úplně jsem zapomela jak je tato spisovatelka skvělá :-).Super kniha,od začátku se četla dobře.pribeh je velice zajímavý,chvílemi až srdcervoucí..

15.07.2021 5 z 5

Umění odcházet Umění odcházet Anna Stothard

Příběh byl celkem nudný a zdlouhavý.ja ani nevím co bych k té knize řekla víc.jak píše někdo níž,tak to byla bohužel ztráta casu

13.07.2021

Růže a meč Růže a meč Sandra Paretti

Kniha byla super,v každé kapitole něco neočekávaného.Historicky akční román,který rozhodně stojí za precteni

29.06.2021 5 z 5

Táta Sekáč Táta Sekáč Jean Webster

knihu jsem cetla poprve ve 12ti letech,postupem let je to kniha ke ktere se vracim nejcasteji.jak clovek starne tak i pohled na tuto knihu se meni-nic mene je stale skvela :-)

13.05.2021 5 z 5

Láska a dým Láska a dým Jennifer Blake (p)

Za mě to byla nejlepší kniha kterou jsem od této autorky četla.Dej byl poutavý a nepředvídatelný.stoji za to si ji přečíst,protože na vás udělá dost silný dojem

24.03.2021 5 z 5

Dcera kurtizány Dcera kurtizány Claudia Dain

Na knize me nejvic bavil konec,jinak byla dlouha...

10.03.2021 2 z 5

Neslušný návrh Neslušný návrh Gail Whitiker

Harleqinky nikdy nezklamou,takze kniha byla opravdu fajn :-) .Pribeh byl velice ctivy

24.02.2021 5 z 5

Sázka kurtizány Sázka kurtizány Claudia Dain

Kniha byla opravdu skvela :-D ,hodne jsem se u ni nasmala .Doporucuji precist.Tento styl humoru,temperamence a dohazovacstvi jsem v zadne knize doposud nenasla

22.02.2021 5 z 5

Prokletí harému Prokletí harému Anna Březinová (p)

Rozhodne lepsi nez prvni dil.Dej byl nepredvidavy,ale presto mi tam neco chybelo

15.02.2021 3 z 5

Rytířka z Voračova Rytířka z Voračova Anna Březinová (p)

Asi do pulky knihy jsem se musela do cteni nutit,ale jelikoz nenechavam knihy rozectene,tak jsem cetla dal a chybu jsem rozhodne neudelala.Pribeh byl rozhodne zajimavy a nepredvidavy.Poustim se s chuti do dalsiho dilu :-)

15.02.2021 3 z 5

Svedení pravého gentlemana Svedení pravého gentlemana Victoria Alexander

Kniha byla moc fajn :-).Vtipna,romanticka a svym zpusobem kouzelna.Skvele jsem se u ni pri cteni bavila :-)

08.02.2021 5 z 5

Ztracený vévoda z Wyndhamu Ztracený vévoda z Wyndhamu Julia Quinn

Příběh pěkný ale moc se táhl

28.01.2021 3 z 5

Paní na Castlemoře Paní na Castlemoře Joanna Fulford

Harlequinky nikdy nezklamou.super čtení.knihu jsem přečetla jedním dechem :-)

26.01.2021 5 z 5

Zloděj srdcí Zloděj srdcí Patricia Gaffney

Ze začátku mi přišla kniha docela nudna ale pak se to rozjelo a bylo to super čtení se zajímavým koncem

11.01.2021 4 z 5

Jižanská láska Jižanská láska Jennifer Blake (p)

Kniha byla skvělá,sice téměř od začátku bylo jasné kdo je Trnem,ale i tak to na pusobitosti knihy neubralo.vrele doporučuji precist

10.01.2021 5 z 5

Dáma z obrazu Dáma z obrazu Susan Johnson

Jednoduchý příliš předvídatelný příběh ve kterém se neudálo nic extra

08.01.2021 2 z 5

Láska v přestrojení Láska v přestrojení Jennifer Blake (p)

Celá kniha na mě působila dost neúplně.hlavni příběh byl sice dobrý,ale všechno okolo bylo dost slabé.shrnuti-kniha mě příliš nebavila

07.01.2021 2 z 5

Štědrý ochránce Štědrý ochránce Mary Brendan

Harlequinky nikdy nezklamou,sice byl příběh předvídatelný,ale přesto byl zajímavý.Pro mě jsou tyto knihy takové nakopavaci-kdyz mám čtecí krizy-diky těmto knihám se to čtení rozjede.diky za takový druh knih

06.01.2021 5 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Ja vlastne ani nevim co bych na tu knihu rekla.Namet dobry,ale cely dej je zbytecne zdlouhavy a tim je nudny

01.12.2020 3 z 5