Dáma z obrazu

Když Samuel Lennox spatří na výstavě obraz s aktem nahé krásky, ihned pozná, že se jedná o stejnou ženu, jejíž portrét koupil v Paříži. Rozhodne se s ní seznámit – nikoli z ušlechtilých pohnutek, ale proto, aby ji mohl přiřadit na svůj dlouhý seznam milenek. Gentlemanovi v jeho postavení nečiní problém zjistit, jak se modelka jmenuje a kde bydlí. O to větší je ovšem jeho rozčarování, když je odmítnut. Alexandra Lonidesová není vskutku žádná naivka. Pochovala už dva manžely, poznala několik milenců a vskutku netouží stanout v náručí vikomta Lennoxe, kterým už prošla půlka Londýna. Nakonec však přece jen podlehne Lennoxovu svádění a svolí, že si vzájemně poskytnou rozkoš, ale nic víc. Hlavně žádné city! Navzdory původnímu plánu jim jedna noc nestačí a oba chtějí stále víc. To se však nelíbí ani Lennoxovým dřívějším milenkám, ani Alexandřinu o deset let mladšímu ctiteli. A jako by toho nebylo dost, Samovi rodiče začnou na syna naléhat, aby se konečně oženil a zplodil dědice. Zvítězí v Alex a Samovi láska k nespoutanému životu, anebo láska jednoho k druhému?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46686/dama-z-obrazu-W3C-46686.jpg 3.745

Gorgeous as Sin 3.

Vydáno: , Domino

Seduction in Mind, 2001

Kniha Dáma z obrazu

pegasek

Jednoduchý příliš předvídatelný příběh ve kterém se neudálo nic extra

rampapa
03.05.2020

Konečně jsem si přečetla další díl téhle série. Knížka se mi moc líbila a velmi jí DOPORUČUJI.

daza.dt
31.05.2019

Na červenou knihovnu děj rychle odsýpal a mělo to spád. Samozřejmě vše muselo dopadnout dobře a mladý prostopášný vikomt si uvědomil kvality monogamního života a bohatou vdovou. Ach. :)
Oddychovka na dobrou noc jak dělaná.

nikca1994
06.01.2018

Kniha je moc hezká až na ten obrázek ten by potřeboval vylepšit tak dám jen čtyry hvězdičky

NoelHudson
18.12.2017

Začalo to dobře, poté se to stránku od stránky zhoršovalo a konec byla úplná komedie.

MíšaS.
24.05.2017

Naprosto předvídatelné. Postavy jsou takové nijaké, nic se tam vlastně neděje. Škoda času. I jako oddechovka je to hodně slabé.

havrmoni
05.09.2016

Je to romantičtější a méně kopmlikovaný než předchozí díl. Je taky z doby cca o 16 let dříve a čekala jsem nějaký příbuzenský vztah,ale zřejmě jde jen o shodu jmen.

ptavichripkaa
04.11.2015

O dost lepší kousek než předchozí kniha o Ozovi Lennoxovi.