Náhodný hřích

Isolda Percevalová byla ochotna udělat cokoli, jen aby se nemusela provdat za svého hrabivého bratránka. Skryta v temnotě hotelového pokoje čeká v lůžku na najatého herce, který má sehrát roli milence. Součástí domluvy je i to, že budou odhaleni ve vášnivém objetí – a po takovém skandálu si bratránek zcela jistě rozmyslí, jestli mu Isoldino bohatství stojí za to, aby se na něj všichni dívali přes prsty. Když se Isolda konečně ocitne v pánské společnosti, ujme se bez váhání své role. Netuší ovšem, že neobjímá najatého spiklence, ale poněkud opilého Oze Lennoxe, který si spletl dveře, za nimiž jej měla čekat rozvášněná milenka. Když se vzápětí rozsvítí světlo a pomine počáteční úžas, Oz si přes závoj opilosti vzpomene na to, že je vlastně gentleman, a nabídne zneuctěné Isoldě sňatek z rozumu, který by v brzké budoucnosti pochopitelně zrušil tichý rozvod. Zdá se, že se podařilo vyřešit úplně všechny problémy, ale jak už to bývá, cesta do pekel je dlážděna povýtce dobrými úmysly…...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/39_/39978/gorgeous-as-sin-nahodny-hrich-39978.jpg 3.559

Gorgeous as Sin (2.)

Vydáno:, Domino

Sexy as hell (2010)

Kniha Náhodný hřích

petraj30

Páni, tady bylo tolik sexu, až jsem musela běžet do kostela a vyzpovídat se:-)

ariel platto

Vůbec se mi do knihy nechtělo. Tuto autorku už nečtu, protože její nekonečné rozhovory mezi milenci při předehře mi lezou na nervy a při celonočním milování v kuse několika týdnů se pobaveně usmívám... Ale tato kniha mě moc bavila a četla se výborně.

Kamiliana

Tak tohle na mě nefunuje. Zápletka neníšpatná, ale provedení je povrchní,jedná se jen o sex s naprosto chabým slohem.

Desamparada
06.12.2016

Ráda čtu podobné knížky,ale tahle byla nejhorší z nich, jakou jsem kdy četla...jen samej sex...kdybych vzala kamasutru udelala bych lip

havrmoni
04.09.2016

Moc pěkné. Oba věděli do čeho jdou a on to tak bral. To že se ona zamilovala a dělala scény,byl její problém. Pak si uvědomila proč se vzali a začala to brát tak jak to je..Často používaná věta,,sex je jen sex",naznačuje co se dá asi očekávat. Oz byl komplikovaná postava a jeho nevěry v tomto případě patřili k jeho způsobu života. Když použiji jeho slova ,, přišel jsem,abych si odpočinul po svém dlouhém putovàní" a ona říká,,vítej doma",tak o tom to je.

xindl007
05.08.2016

Bohužel, nezbývá, než souhlasit s předchozími komentáři. Kromě věčně opilého hlavního hrdiny a sexuálních scén nebylo v knize nic

ptavichripkaa
28.10.2015

Právě jsem knihu dočetla a musím říct, že jsem fakt naštvaná. Po téhle knize si začínám myslet, že Susan Johnson je pseudonym nějakého chlapa. To, co prováděl Isoldě Oz by žádná žena netolerovala. Od románu pro ženy očekávám romantiku, erotiku a happyend, ale tato kniha byla pouze o sexu, věčně ožralém kurev*íkovi - hlavním hrdinovi a absolutně podřízené hlavní hrdince, která se nechá vláčet bahnem, aby na konci Oz zjistil, že prošu*at život není jeho cíl a je zamilovaný do své manželky.

moudivlacek
20.08.2015

Začátek vtipný, pak erotika a ke konci troška té romantiky

Susan Johnson
americká, 1939