Neslušný návrh

Neslušný návrh https://www.databazeknih.cz/img/books/76_/76806/neslusny-navrh-76806.jpg 4 16 6

Děj v roce 1812. Když se za poněkud choulostivé situace setkává Desirée poprvé s vikomtem Sebastianem Buckworthem, připadá jí jako lehkovážný floutek a jeho otevřenou nabídkou je šokována. Stejně tak šokován je i Sebastian, když po týdnu obdrží od Desirée dopis, v němž s jeho nabídkou, aby se stala jeho milenkou, souhlasí. Její přiznání, že je vlastně vnučkou váženého londýnského šlechtice, však Sebastiana donutí své plány změnit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

A Most Improper Proposal , 2001

Senza Jenka
03.05.2024 3 z 5

Spousta ukřivděných pocitů, nedorozumění a nepříjemných myšlenek. Navíc těžko vyvratitelných, neboť nesdělených. Hlavní postavy zajímavě načrtnuté, ale utopené v celkem fádním příběhu.
Asi tak 2,5*

Mesačnica
07.02.2023 3 z 5

Tiež sa mi kniha veľmi páčila, bolo to napínavé a miestami aj vtipné.

vcielka
24.09.2022 4 z 5

Po 4. diely Perfektní společnice od Nicol Cornick, mi táto časť pripadala ako hotové majstrovské dielo. Hlavný hrdina bol veľmi vydarený, jeho spravanie veľmi uveriteľné a človek sa s ním vedel veľmi ľahko stotožniť. Hlavná hrdinka mi trochu liezla na nervy s tými podceňujúcimi sa myšlienkami, ale inak celkom vydarená harlequinka

pegasek
24.02.2021 5 z 5

Harleqinky nikdy nezklamou,takze kniha byla opravdu fajn :-) .Pribeh byl velice ctivy

MinaHawke
01.05.2017 4 z 5

Příjemné čtení.

Luccy78
28.07.2016 4 z 5

Tentokrát nám série Záhady opatství Steepwood vypráví příběh učitelky v dívčí škole Desirée, která se díky své kráse dostává do velmi nepříjemné životní situace. Navíc jde také o velmi inteligentní, chytrou a hrdou ženu, takže čtení nebylo nudné a mělo živý děj.