pegasek pegasek komentáře u knih

Štěstí není pro slabochy Štěstí není pro slabochy Nicola Förg

Příběh dobrý,ale zbytečně dlouhý.Cekala jsem kdy přijde něco ,nějaký buuum,a nic nepřišlo.Zbytecne dlouhý pribeh

05.08.2022 3 z 5

Sex, lži a kouzla Sex, lži a kouzla Renee Roszel

Mě se tahle knížka taky líbila.Byl to velmi poutavý příběh.Na to že je to Harlequinka tak i překvapil tím kdo je dědic.A zápletka lásky,která skončí dobře není překvapením u těchhle druhů knih

05.08.2022 5 z 5

Duhová šestka / Opravář / Honba za jezevcem / V sedmém nebi Duhová šestka / Opravář / Honba za jezevcem / V sedmém nebi Tom Clancy

Četla jsem Opraváře a V sedmém nebi.Opravar mi přijde jako pohádka O Popelce.Mam ráda sladarny,ale tohle bylo na mě až moc sladkoucky.V Sedmém nebi-je mi 37 jako hlavní postavě v knize a mám taky 17-ti leteho syna a proto byl pro me tento příběh velice osobní.Cely ten příběh mi rval srdce a i když jsem od začátku tušila jak to dopadne,tak jsem doufala,že závěr bude jiný..

04.08.2022 5 z 5

Vzpomínky na velrybu / Příběh nás dvou / Válka v podzemí / Ostrov Windigo Vzpomínky na velrybu / Příběh nás dvou / Válka v podzemí / Ostrov Windigo William Kent Krueger

Četla jsem druhý z příběhu -Pribeh nás dvou.Pribeh byl velmi zajímavý.Napinavy a nepředvídavy.Dopadlo to jinak,než jsem očekávala,ale bylo to naprosto super

02.08.2022 5 z 5

Hodina H / Zlato generála Stonewalla / Temná dáma / Chci syna Hodina H / Zlato generála Stonewalla / Temná dáma / Chci syna Nora Roberts

Četla jsem jen část,ne každý příběh je pro každého .

01.08.2022 4 z 5

Temná dáma Temná dáma Nora Roberts

Kniha byla velmi dobrá i když jsem od začátku tušila kdo zatím vším stojí,tak stala za přečtení

01.08.2022 5 z 5

Divoký tymián Divoký tymián Rosamunde Pilcher

Kniha na mě působila z počátku celkem nudně,za půlkou se trochu rozjelo.Namet je určitě dobrý jen ten děj postrádá jiskru

30.07.2022 3 z 5

Dračí srdce Dračí srdce Sharon Schulze

Nejlepší harlequinka,kterou jsem doposud četla.Od ostatních se odlišuje velmi zajímavým příběhem Lily a tím jak je vše do sebe krásně zapletené.Historicka romance-napeti, dobrodružství a laska

25.07.2022 5 z 5

Podle pravidel Podle pravidel Joanna Bolouri

Kniha byla úplně super. Skvěle jsem se u ní pobavila

23.07.2022 5 z 5

Všichni naši ex Všichni naši ex Eva Woods (p)

Velmi zvláštní kniha ,řekla bych taková hodně zamotaná.Tohle knihu pochopíte až ji prectete do konce

19.07.2022 4 z 5

Violette Violette Jane Feather

Při této knize jsem se skvěle bavila. Humor, erotika, sarkasmus, napětí, zápletky a i láska.

16.07.2022 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Nádherný příběh,směsice humoru s erotickým jiskřením završenym láskou.Krasne se kniha četla a velmi pobavila

13.07.2022

Bod tání Bod tání Martin Němec

Knihu jsem nedocetla.povidky se mi zdály takové nemastné , neslané .Povídky nejsou zřejmě nic pro mě

10.07.2022 1 z 5

Ozvěny minulosti Ozvěny minulosti Sally Wentworth

Super čtení,přečtené jedním dechem

07.07.2022 5 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Tohle je snad první kniha kterou jsem nedocetla.jak píše nekdo níž -ztrata casu

07.07.2022 odpad!

Padesát stínů Adama Padesát stínů Adama Rossella Calabró

Celkem pobavila

07.07.2022 3 z 5

Dovolená s moderním fotrem Dovolená s moderním fotrem Dominik Landsman

Musím přiznat ,že nudnější knihu jsem asi ještě nečetla.za mě teda určitě ne

28.06.2022 2 z 5

Tanec na rozloučenou Tanec na rozloučenou Cait London

Tohle byl opravdu krásný příběh, skvělé odreagování

27.06.2022 5 z 5

Tvář lásky Tvář lásky Dixie Browning

Super pohodové čtení

26.06.2022 5 z 5

Nedostižná láska Nedostižná láska Hannah Mary Rothschild

Samotný příběh je velmi zajímavý,ale kdyby se kniha zkrátila na půlku byla by to úplná pecka,takhle to byl táhlý děj,který zacal být skutečně zajímavý až v druhé půlce knihy

24.06.2022 3 z 5