pegasek pegasek komentáře u knih

Těžko uvěřitelný příběh Těžko uvěřitelný příběh Chris Colfer

Nejdřív jsem se knize bránila,ale jsem ráda,že jsem ji přečetla.Cely příběh je zajímavý.Zaver knihy je nečekaný.Cela kniha vede k zamyšlení

12.12.2022 5 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Joan Elliott Pickart

Kniha se mi moc líbila,ale chybí k tomu závěr a tudíž kniha přichází o šmrnc,který po celou dobu vzbuzovala

09.12.2022 4 z 5

Vzpomínky Vzpomínky Joan Elliott Pickart

Kniha se mi velmi líbila,ale chybí tomu závěr

09.12.2022 4 z 5

Slib lásky Slib lásky Rebecca Winters

Jedna z těch nejlepších harlequinek co jsem četla.kniha mě od začátku strhla a dělalo mi problém od ní odejít.cely příběh byl plný napětí ,lásky a očekávání.jedinne co knize musím vytknout je závěr.na to jak celá kniha byla úžasná,tak závěr byl odbity -cekala jsem od něj mnohem vic

03.12.2022

Láska z Paříže Láska z Paříže Alexandra Potter

Měla jsem problém se do knihy začíst,ale po pár kapitolách se mi to podařilo a nemohla jsem se od knihy odtrhnout.naprosto super cteni

28.11.2022 5 z 5

Snění o Karolíně Snění o Karolíně Anne Marie Winston

Scifi Harlequinka.postradam tady takovy harlequinsky smrnc

23.11.2022 3 z 5

Hřích Hřích Josephine Hart

Nejdřív jsem si myslela,ze tu knihu nedoctu.ale dočetla jsem ji.kniha vede hodně k zamyšlení v tom kolik nenávisti si člověk sebou dokáže nést od dětství a jak velký to může mít dopad na lidi kolem.za přečtení rozhodně stojí jen nezaujme úplně od zacatku-chce to ji dát šanci a vydrzet

15.11.2022 4 z 5

Jen to nejlepší... Jen to nejlepší... Lori Copeland

Někomu se může zdát,že dej je příliš natahovaný,ale k tomuto příběhu se to rozepsání hodilo.Neni to takový typický Harlequin.Doporucuji přečíst je to příjemná oddechovka

12.11.2022 5 z 5

Leo a Julie - Příběh jedné lásky Leo a Julie - Příběh jedné lásky Slávek Boura

Zvládla jsem přečíst první kapitolu.Myslela jsem ,že nic horšího než Terapie sdílením nemůže být.omyl.tohle nemá konkurenci v tom negativním smyslu.nerada odkládám nedoctenou knihu,ale tohle fakt nedokážu přečíst ani do půlky natož dokonce

09.11.2022 odpad!

Noční příběhy II Noční příběhy II Nora Roberts

Tohle byli první dva detektivní romány od této spisovatelky , které jsem četla a musím říct,že naprosto super.od obou příběhů jsem se nemohla odtrhnout.mam ráda,když mě kniha upoutá od prvních pismenek

09.11.2022 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Barbara Wood

Je to pokračování Plamenu Duše.kniha je o Ulrice dceři Selen.v knize mi chybí Andreas,který jako by vůbec nebyl což ubírá hvězdičku.Dalsi-konec mi přišel takový nedokončený.Kniha Plamen Duše měla šmrnc -tohle mi přijde neúplně povedené pokračování a přitom stačilo málo a kniha mohla být úplně dokonala

06.11.2022 3 z 5

Popelka v poušti Popelka v poušti Natasha Oakley

Velmi čtivý pribeh,hezky se knížka četla jen mi tam chybělo lepší ukončení. Celá kniha byla super jen ten závěr byl takový zrychlený. Chybí mi tam to jak to dopadlo s Rasidovou sestrou.

30.10.2022 4 z 5

Deník fejsbukové matky Deník fejsbukové matky Lucie Nachtigallová

Když jsem knihu začala číst,tak jsem myslela , že ji budu číst dlouho a nastridacku s jinou . Ale dala jsem ji šanci a opravdu hodně jsem se nasmala.jen si nemyslím,že je dobrá volba facebookove statusy podávat v knižní podobě.

26.10.2022 3 z 5

Deštivý den Deštivý den Jiří Kostka

Ke knize jsem se po letech vrátila.Moc mě mrzí,že autor této knihy už nežije,protože bych byla velmi zvědavá na další jeho knihy.Pribeh se mi líbil poprvé a i dnes.je to silný příběh a chvilkami bylo těžké knížku číst,protože bolest kterou hlavní hrdinka prožila byla příliš hmatatelná,příliš skutečná.Doporucuji knížku přečíst ostatním i s odstupem času

25.10.2022 5 z 5

Terapie sdílením Terapie sdílením Ester Geislerová

Jako co to bylo?možná by to stačilo na nějakou podprůměrnou povídku,ale jako kniha?no strašný.ztrata času a škoda papíru.vladtne si říkám:,,jak může někdo něco takového pustit do světa?,,

18.10.2022 odpad!

Tlukot mého srdce Tlukot mého srdce Alf Kjetil Walgermo

Jak někdo píše níž -zapominame se na svět dívat dětskýma očima.a proto nesouhlasím ,že je tato kniha vhodná pro děti 12-13 let.ano je vhodná i pro ně ,ale nejen pro ně.Myslim,že i my dospělí můžeme z této knihy hodně čerpat..nevím jak vy,ale já jsem se díky této knize hodně vracela ke vzpomínkám svého dětství...

13.10.2022 5 z 5

Bleskové zásnuby Bleskové zásnuby Jessica Hart (p)

Super Harlequinka ,jedna z těch,která dokáže i překvapit svým dejem

Bouře v srdci Bouře v srdci Becky Barker

Byla to velmi pěkná love Story .tyhle knizky mám ráda.je to takové odreagování od všedních dni-ale nesmí jich být moc -myslim těch knih,pak už je to příliš předvídatelné a všechno se dá ocekavat

Dům na jezeře Dům na jezeře Ella Carey

Příběh velmi silný.Udelal na mě tak velký dojem . Ve chvílích kdy jsem tuto knihu musela odložit,tak jsem ji měla stale hlavě.nadherny příběh,který stojí za to precist

05.10.2022 5 z 5

Všechna má přání Všechna má přání Jo Goodman

První půlka mi přišla ,že se příběh zbytečně natahuje ale někdy kolem půlky přišel zlom a dělalo mi problém se od knihy odtrhnout.

03.10.2022 4 z 5