Vzpomínky

Vzpomínky https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/123419/bmid_vzpominky-Zp8-123419.jpg 3 5 4

Chism Talbert byl prvním milencem mladičké Minty Westerlyové. Byla to však nešťastná láska a skončila rozchodem, protože světy, v nichž oba žily, se diametrálně lišily. Po dvanácti letech se bývalí milenci opět setkávají. Jsou zralými, dospělými lidmi, oběma se však stále vracejí vzpomínky na jejich lásku i rozchod. Minta se vrací na místa, kde prožila svou první lásku a vzpomíná na nezapomenutelné léto. Její pocity porovnává autorka se zážitky její prababičky, která si vedla deník téměř před sto lety. Pocity obou žen jsou si zarážejícím způsobem podobné... Obě byly totiž ženami z velkoměsta a zamilovaly se do mužů z amerického venkova a z nižší společenské vrstvy. Stejně jako prababička, musí si i Minta vybojovat právo na lásku a život s vyvoleným mužem. Romance Vzpomínky je příběhem o lásce, pro niž se vyplatí zásadně změnit způsob života i prostředí, i když to znamená nutnost překonání nejedné překážky.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Memories , 1991

maryzka
25.01.2023 2 z 5

Prolínání vzpomínek žen na lásku, které se prožívalo v 19. století s prolínáním ve století 21.

pegasek
09.12.2022 4 z 5

Kniha se mi moc líbila,ale chybí k tomu závěr a tudíž kniha přichází o šmrnc,který po celou dobu vzbuzovala

pegasek
09.12.2022 4 z 5

Kniha se mi velmi líbila,ale chybí tomu závěr

uzivatel4895
04.01.2022 4 z 5

dobre napísané, páčil sa mi ten denník :)