Všechna má přání

Všechna má přání https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/45678/bmid_vsechna-ma-prani-Hwo-45678.jpg 4 40 5

Kompas Klub série

Série Kompas klub - 2. díl Matthew Forrester, vikomt Southerton - jinak známý jako South, námořník ze čtveřice gentlemanů z Kompas klubu, je pověřen úkolem rozplést případ vlastizrady a několika vražd. Všechny stopy ho závadějí k herečce Indii Parrové, krásné a talentované hvězdě londýnského divadla... Za podmanivostí mladé ženy cítí South nejen osobní šarm, ale i tajemné kouzlo, pramenící ze záhad, jež obestírají její soukromí. India je rozhodnutá své tajemství navždy a za každou cenu skrývat...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

Everything I Ever Wanted , 2003

pegasek
03.10.2022 4 z 5

První půlka mi přišla ,že se příběh zbytečně natahuje ale někdy kolem půlky přišel zlom a dělalo mi problém se od knihy odtrhnout.

petraj30
06.07.2021 3 z 5

Připadalo mi to stejné, jako u prvního dílu. Ten začátek se strašně vlekl, ale potom zhruba od poloviny to získalo ten správný spád. Podle mě to bylo o něco napínavější, ale přece jen ten úvodní díl se mi líbil víc
Naopak se mi moc líbí jak se díly postupně prolínají. Takže v závěru do toho spadnou všichni téměř společně.

havrmoni
17.12.2016 5 z 5

Povedené dílko. Tajemství této dámy a jeho odhalení bylo napìnavějšì a zajímavější než v předchozím díle.

danca044
18.12.2012 3 z 5

Zajímavý příběh a spisovatelka opět nezklamala. Všechna má přání je kniha, kterou by si všichni, kdo mají rádi romantiku s trochou erotiky, měli přečíst.

jaja10
30.08.2012 5 z 5

první díl se mi líbil o kapánek víc, ale jinak to bylo taky prima.

historické romance

Jo Goodman
americká, 1953
2009  78%Být tvou vyvolenou
2012  81%Milovat vévodu
2010  82%Všechna má přání
2010  80%Víc nepotřebuji
2012  85%Čas na hřích

Kniha Všechna má přání je v