Leo a Julie - Příběh jedné lásky

Leo a Julie - Příběh jedné lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/382771/bmid_leo-a-julie-pribeh-jedne-lasky-l0A-382771.jpg 1 11 6

Erotický příběh jedné lásky vyprávěný prostřednictvím SMS. On ženatý populární umělec, ona milující. Příběh, který může zažít každý a každá… Příběh vypráví o lásce i nevěře, o naději lásky i sexu, o odlišnosti muže a ženy, vzájemné komunikaci prostřednictvím sms zpráv, občas se sejdou, ale svou lásku skrývají před světem i manželkou. Má jejich láska naději? Oč jde jí a o co jemu? Je láska a erotika přenosná? Virtuální sex sms pohledem jednoho populárního muže a ženy, hledající lásku. Příliš žhavý příběh, aby jej četl každý, přestože takový příběh prožít můžeme všichni… Sigmund Freud by si tuto knihu s chutí vychutnal, stejně jako další moderní psychoanalytici a psychologové. Budiž tento románek poučením i pro čtenářky a čtenáře.... celý text

pegasek
09.11.2022 odpad!

Zvládla jsem přečíst první kapitolu.Myslela jsem ,že nic horšího než Terapie sdílením nemůže být.omyl.tohle nemá konkurenci v tom negativním smyslu.nerada odkládám nedoctenou knihu,ale tohle fakt nedokážu přečíst ani do půlky natož dokonce

LiLinka
03.03.2022 odpad!

Tahle "kniha" je jedna velká katastrofa, vyhněte se velkým obloukem!

Raduška.V
09.03.2020 5 z 5

TOPka nejtopovější, zamilovala jsem se!!!Mňam!

WallopX
13.02.2019 odpad!

Eh... co to mělo být ? Věnovala jsem tomu čas na přibližně 50 stran. Snažila jsem se pochopit o co go, ale nějak jsem se k tomu nedopracovala.
Možná by už mohl někdo napsat něco takového, akorát s poutavější pointou a samozřejmě lepším vyjadřováním. Samé to "hihihi" a tak podobně mi lezlo na nervy.
Nemá cenu ji číst a ani kupovat ( maximálně půjčit)...

zanetkov77
04.08.2018 odpad!

Nečetla jsem. K šoku mi stačilo zběžný prolistování v knihkupectví. Jako vážně, něco takovýho někdo vydá? A nejhorší na tom je, že to ani není žádnej výjimečnej případ, v poslední době takových podobných useless knih vychází dost. Třeba taková Terapie sdílením, i když tenhle brak asi opravdu nemá konkurenci. A ještě to vydá nakladatelství Naše vojsko, nechápu.

ElikaBendova
15.07.2018 odpad!

Leo věčně nakupuje v řeznictví prsíčka, stehýnka a líže víno. Jůlie zase žere. Mňamíčkuju tě. Mňamíčka chci polykat. Nahoru dolu nahoru dolu zas a znova. Grrrr to její psaní mě rozčilovalo. Ani dnešní nadržená vlhká naivní třináctka by to tak hrozně nenapsala, jako ona. Veškerá snaha o vzrušení nebo erotiku je tabu. Raději ty peníze investujte do něčeho užitečnějšího a ti odvážnější ať si to přečtou z knihovny. Za tohle to určitě nestojí vlastnit. Zklamání. Velké zklamání. Jinak nápad to byl určitě dobrý.

Slávek Boura
česká, 1964