Deník fejsbukové matky

Knížka, kterou držíte v ruce, je naprostým unikátem. Je to totiž zřejmě jediná kniha na světě, která je napsaná pouze s pomocí statusů. Je to kniha, ve které nenajdete klasický začátek ani konec. Nemá strhující děj, ba ani žádnou hlavní dějovou linku. Nemá ani ilustrátora či slavného spisovatele, jak bývá zvykem. Nemá dokonce kladného či záporného hrdinu. Můžete ji začít číst zepředu, zezadu, nebo třeba i odprostřed, a přesto vám nic neuteče. Je plná statusů. Obyčejných, ale přesto neuvěřitelných, vtipných, nepředvídatelných minipříběhů, které přináší sám život. Příběhů matky tří dětí, věčně pracujícího manžela, psa, želvy, šneků a několika koček. Matky, která má neobyčejný smysl pro humor, sebeironii a schopnost vypointovat své příběhy coby maminky na mateřské dovolené do statusů, ve kterých se budete možná poznávat i vy a u jejichž čtení se budete nepřetržitě usmívat. Knížka, kterou (a v tomto případě nejde o klišé) napsal s úsměvem na rtech sám život....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291901/denik-fejsbukove-matky-NzJ-291901.jpg 2.6164

Deník fejsbukové matky 1.

Fejetony, eseje, Literatura česká
Vydáno, Omega

Kniha Deník fejsbukové matky

marion1

Mě knížka bavila

blanka7271

Nijak mě tato kniha neoslovila... Myslím,že krásu získává až mateřstvím.

MamaKnihomolka

Parádní oddychovka jak pro zasloužilé matky tak i pro budoucí.
Kniha se rychle čte díky statusům z Facebookového profilu.
U mnoha statusů matky třech dětí jsem se opravdu od srdce zasmála a někdy i paní litovala. Zároveň jsem si říkala co všechno asi čeká mě až se místo Anakonda bude vyslovovat "kunda" a slovo smrtka bez "s".

Opisska

Zasmála sem se, super na jedno přečtení

Ana72154

Asi jsem divná, ale mně se ta kniha líbila. U některých částí jsem se i smála.

hellena1523
03. lednaodpad!

Skvělá kniha na podpal. Jinak jde o zoufalý pokus o to "být vtipná máma nad věcí", přičemž s každým dalším statusem jen utvrzuje čtenáře v tom, že bývala lepší doba bez sociálních sítí, kdy se matky na mateřské věnovaly svým potomkům, místo vymýšlení rádoby vtipných statusů na FB pro další matky na MD, které místo aby se věnovaly dětem si čtou přesně tyhle chujoviny a pak samy sdílí na FB zdech plky o tom, jak je těžké být matkou, jak mají doma radši bordel, ale spokojené dítě apod.

JancaMia
07.10.2019

U některých statusů jsem se poznávala .. u některých se vyloženě bavila ..

veronika1769
01.10.2019

Knížka se mi moc líbila. Statusy byly vtipné a opravdu jsem se pobavila.

P.S.
P.S.
Bez jablka
Bez jablka
Autismus & Chardonnay
Autismus & Chardonnay
Názory na vraždu
Názory na vraždu

Kniha Deník fejsbukové matky je v

dalších seznamech1x