pegasek pegasek komentáře u knih

Výhra v loterii Výhra v loterii Mary Higgins Clark

Tuhle spisovatelku mám velmi ráda,její knihy jsou opravdu super.tahle bohužel patří k těm slabším.

20.05.2023 3 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Amanda Quick (p)

Historický román.Cely dej byl předvídatelný.Kniha se četla dobře.

17.05.2023 3 z 5

Polepšená zlodějka / Rubínová láska Polepšená zlodějka / Rubínová láska Rachel Bailey

První příběh byl celkem fajn,ale konec neuplny-ano bohužel je to příběh na pokračování.Druhy příběh byl úplně skvělý.jeste nikdy jsem nečetla knihu ,kde je hlavní hrdinka floristka.Pri čtení tohoto příběhu jsem měla pocit,že nadšení hlavní hrdinky a Laska ke květinám jsou nakazlive

14.05.2023 4 z 5

Léčka, nebo láska? Léčka, nebo láska? Nikki Poppen

Pribeh byl fajn,ale chvílemi trochu vleklý,Celý námět i dej je zajimavy ,ale některé pasáže jsou příliš zdlouhave.je to první díl minisérie -bohuzel další díl nemám.v tuto chvíli je to pro mě bohužel nedokončený pribeh

12.05.2023 4 z 5

Bratrovo tajemství / Co přinesl hurikán Bratrovo tajemství / Co přinesl hurikán Ann Major

První příběh byl super,ale druhý byl nudný ve všem predvidavy

10.05.2023 3 z 5

Únos na ostrov / Milenci po italsku Únos na ostrov / Milenci po italsku Abby Green

Za mě tohle byla slabší z harlequinek.pribehy byli sice fajn,ale nic neocekavaneho

08.05.2023 3 z 5

Tajemná legenda Tajemná legenda Jayne Ann Krentz

Kniha se mi velmi líbila.tim že celý příběh provázela legenda byl celý děj o to víc zajimavejsi

05.05.2023 5 z 5

Slepičí polévka pro inspiraci ženské duše Slepičí polévka pro inspiraci ženské duše Jack Canfield

Kniha je příbězích žen ve středním věku.Knihu jsem nedocetla.Kratke příběhy nejsou nic pro mě,ale věřím,že pro někoho může být kniha inspirativni

01.05.2023 2 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Mě se kniha velmi líbila,bylo to takové napínavé -to jestli se nakonec náplní Italská pověst.Je to o osudových setkání a o lásce

26.04.2023 5 z 5

První dojmy První dojmy Charlie Lovett

Po prvních stránkách jsem si nebyla jistá,jestli knihu doctu.pak jsem se podívala na recenze zde na databázi knih a knihu jsem četla dál.rozhodne jsem neudělala chybu,protože kniha me celým svým příběhem strhla.doporucila bych každému ji precist

17.04.2023 5 z 5

Růže z papíru Růže z papíru Diana Palmer

Příběh byl super, doporucuji precist

07.04.2023 5 z 5

Odvrácená strana slunce Odvrácená strana slunce Kate Furnivall

Kniha byla zajímava,ale tohle téma není můj šálek kávy

04.04.2023 4 z 5

Láska ve starém domě / Vzrušující prázdniny Láska ve starém domě / Vzrušující prázdniny Roseanne Williams

Tohle je dokonale čtení,když potřebujete něco míň náročného nebo ,když máte depku a nejste ve své kůži.oba příběhy byli super.jedna z těch lepších harlequinek

01.04.2023 5 z 5

Vysněná princezna Vysněná princezna Elizabeth Thornton

Bylo to super čtení,doporučuji precist

25.03.2023 5 z 5

Falešný sňatek Falešný sňatek Magdalena Mintová

Knihu považuji za opravdovou oddechovku,neurazí,ale ani úplně nenadchne.tuhle knihu doporučuji ve chvíli kdy je toho na vás moc.tahle kniha nezatíží vasi hlavu,ale nudit se u ní nebudete

17.03.2023 4 z 5

Marie - anděl v pokušení Marie - anděl v pokušení Gabriele Marie Schuster

Kniha se mi velmi líbila,řekla bych ,že je lepší než druhý díl a jelikož jsem četla 4 díl jako první z knih,tak můžu říct,že celá tato série je opravdu skvělá.knihy se čtou sami a je velmi těžké je odlozit

15.03.2023 5 z 5

Alison – milovaná kejklířka Alison – milovaná kejklířka Marie Cordonnier (p)

Přijde mi,že dvojka byla slabší,než jednička,přišlo mi to takový chvilkama překombinovaný.zase na druhou stranu když je to série tak je dobře,že každá z těchto knih se odlisuje

11.03.2023 4 z 5

Nadine - nevinná svůdnice Nadine - nevinná svůdnice Gabriele Marie Schuster

Je to první díl ze 4.kniha se četla sama. Už se těším na další. Je to smutný příběh, který po letech najde rozuzleni

08.03.2023 5 z 5

Viviane - otrokyně pomsty Viviane - otrokyně pomsty Marie Cordonnier (p)

Bohužel se mi podařilo tuhle poslední knihu z této série číst jako první.Je to naprosto úžasné čtení ,které vás strhne od začátku.misto 5 ti hvězdiček bych dala 10

03.03.2023 5 z 5

Dokonalá princezna Dokonalá princezna Elizabeth Thornton

Taková oddychovka, u této knihy mě překvapil komplic vraha

02.03.2023 4 z 5