Výhra v loterii

Alvira Meehanová (uklizečka) se svým manželem Willym (instalatér) jednoho dne v loterii vyhraje 40 milionů dolarů. Přestěhují se ze svého starého bytu do centra New Yorku mezi slavné lidi. Knížka je rozdělena na několik částí / povídek: Mrtvá ve skříni Instalatér Willy Smrt na mysu Nový život Výhra v loterii Únos v zavinovačce...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15147/vyhra-v-loterii-R61-15147.jpg 3.136

Alvira a Willy 2.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Alpress

The Lottery Winner, 1994

Kniha Výhra v loterii

jarin58
14.04.2018

Primitivní,bez napětí a poslední povídka tomu dala jak se říká korunu.

EvikU.
07.04.2017

Čtivé, mám ji hned přečtenou. Všechny povídky jsou super.

Daryll.x
19.07.2016

Oddychovka

TaLu
30.09.2015

Příběhy Alviry a Willyho v této knize začínají.
Autorka tuto manželskou dvojici, která vstoupila do jiného světa díky výhře v loterii, použila i v dalších knihách.
Většinou v těch, které napsala spolu se svou dcerou.
Jde hlavně o jejich společně napsané vánoční příběhy.
Musím se přiznat, že z mnou přečtených knih, se mi líbí tato série nejméně.
Ani nevím přesně proč, přemýšlím, zda tuto dvojici hrdinů autorka nevytvořila pro starší generaci svých čtenářů.
Ale to je jen můj dojem.
A rozhodně to neznamená, že by se u těchto knih člověk nebavil.
Ať tak, či onak, jde o vynikající královnu tohoto žánru a její knihy se čtou jedním dechem.

polly43
24.02.2014

Již jsem od této autorky četla hezčí knihy

Kubíííína
07.02.2014

Byl jsem velice spokojen, všechny povídky na jedničku.

kilometr
05.03.2012odpad!

Paní Mary H. Clarková napsala,že Alvira Meehaner,měla v první povídce zemřít,ale na popud své dcery,tak neučinila.Za sebe můžu napsat jen to,že je škoda,že tak neučinila.Napsáno je to otřesným způsobem,detektivní napětí nulové(takový Čtyřlístek je napínavější!).0%.