Nadine - nevinná svůdnice

Nadine - nevinná svůdnice https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/5253/mid_nadine-nevinna-svudnice-PHy-5253.jpg 4 45 12

Dcéry čarodějnice série

"Nejsi moje dcera", zašeptal špinavý a otrhaný žebrák a vtiskl jí do dlaně zlatý medailonek, než naposledy vydechl. Nadine se s pláčem vrhla na muže, kterého považovala za otce, ale Colin ji nemilosrdně táhl pryč. Už ani vteřinu nesmějí zůstat v této kobce, pokud nechtějí, aby i je dostali pochopové Guy de St. Doye. Neboť Guy přísahal, že Nadine zabije - ale teprve až se s ní pobaví a připraví ji o nevinnost...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , MOBA (Moravská bastei)

Nadine - unschuldige Verführerin

hankapimi
01.01.2024 3 z 5

Zachtělo se mi oddychové četby, příběh o ztracené holčičce ze šlechtického rodu, princ na bílém koni i odporný záporák na pozadí středověkých historických událostí zaručí všechny atributy čtivosti.

pegasek
08.03.2023 5 z 5

Je to první díl ze 4.kniha se četla sama. Už se těším na další. Je to smutný příběh, který po letech najde rozuzleni

miruska1
11.09.2022 4 z 5

Zajímavý a čtivý příběh. Až na pár zbytečných detailů, které mi docela vadilu se mi to líbilo.

Filatov
24.07.2022 4 z 5

Jak může být čtení pro ženy zajímavé i pro chlapa? Vůbec netuším, každopádně mě příběh Nadine zaujal. Historické pozadí románu je velké plus, jinak by u mě asi kniha šanci neměla. Guy byl dostatečně nechutný a i jiné postavy dobře vyprofilované. Příběh byl jednoduchý a přesně víte, jak skončí, ale co na tom. Čteno na doporučení kamarádky a já se normálně těším na pokračování...

Lembac
08.04.2021 5 z 5

Nana je celkem běžná hrdinka středověké romance: nesmírně krásná, zmítaná osudem a pořád někam/od někoho utíkající. Všechno vlastnosti, které můžou jít čtenáři brzo na nervy, ale v této knížce se autorce podařilo najít rovnováhu mezi uvzdychanou naivkou a srdnatou bojovnicí. Jen těch náhod, kdy se vždy v pravý okamžik najde nějaký ten zachránce, je v příběhu docela dost. Colin jako hlavní milovník je statečný nebojsa a samozřejmě taky ukrutně hezký, ale jinak mi přišel nevýrazný. To už Richard zmítající se v protichůdých pocitech byl pro mě zajímavější postavou.
Zajímavé bylo zasazení děje do Francie počátku 15. století, do doby působení Johanky z Arku. Na červenou knihovnu celkem nezvyklá doba.
Kniha je čtivá, romantická, erotická, s přiměřenou dávkou středověku. Doporučuji.

modroocko
21.01.2020 5 z 5

Vlastně ani nevím, proč, ale čte se sama, hlavně musím přiznat, že ji čtu už nejméně po 10 a neomrzí mě, i když vím, jak příběh dopadne, srovnávat mohu pouze s Labyrintem od Kate Mosse, smekám!!!

LilianaFalcon
16.04.2019 4 z 5

Líbilo se mi, že na pozadí děje právě unesli Johanku z Arku.
Jinak to byla autorky klasika. Ztracené dítě ze šlechtického rodu.

Shaki
13.08.2018 3 z 5

Na to, čím si Nana prošla, byla pro mně až děsivě počestná. Mám z toho příběhu smíšené pocity. Kniha je čtivá, přesto jsou určité pasáže, které mi přijdou nedotažené a urychlené. Na druhou stranu to čtenáře nutí dočíst až do konce.

moudivlacek
13.09.2016 4 z 5

Krásná oddechovka na poli romantiky z období, kdy tituly a majetek znamenalo vše a čistá láska byla dobrá akorát tak pro chudé. Když potkala bohaté, byla to vzácnost.

Nibiru
31.08.2014 5 z 5

Tak jako ostatní díly Dcery čarodějnice, ani tento mě nezklamal. Poutavé čtení.

macekkk
08.11.2013 3 z 5

Kniha se mi velmi líbila,rychle se četla, odpočinula jsem si u ní. Líbila se mi negativní postava Nadininyho strýce, protože jsem nevěděla co kdy udělá. Celkově moc pěkná knížka.

modroocko
01.07.2013 5 z 5

Skvěle popsaná doba války Francie s Anglií. Velice hezké čtení, doporučuji!