pegasek pegasek komentáře u knih

Římské prázdniny Římské prázdniny Miranda Jarrett (p)

Byla to krásná love Story,taková která se může stát jen v hatleqince :-).za přečtení určitě stojí.skvela oddechovka

26.12.2023 5 z 5

Chvíle svádění Chvíle svádění Laura Wright

Nečetla jsem předchozí díly,na knihu jsem narazila náhodně,ale příběh je nádherný

22.12.2023 5 z 5

Adventinky: Kouzlo Vánoc / Čas zázraků Adventinky: Kouzlo Vánoc / Čas zázraků Emilie Richards

Mně se příběhy líbili oba. Je to úplně dokonalé čtení k této Vánoční době :-)

19.12.2023 5 z 5

Štědrý večer na dosah: Polibek od Santa Clause / Dokonalý dárek / Vánoční pravidlo Štědrý večer na dosah: Polibek od Santa Clause / Dokonalý dárek / Vánoční pravidlo Sherryl Woods

Knihy s Vánoční Tématikou mám moc ráda,ale tohle byl fakt děs

12.12.2023 2 z 5

Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě Beverly Barton

Tahle kniha rozhodně k Vánocům patří. Zahřeje i pohladí na duši

07.12.2023 5 z 5

Adventinky: Santa Claus dělá zázraky / Celé město září / Stále a navždy / Tajemný dárek Adventinky: Santa Claus dělá zázraky / Celé město září / Stále a navždy / Tajemný dárek Ann Major

Tyto vánoční příběhy se mi velmi líbili, je to ideální čtení pro tento blížící Se Vánoční cas

30.11.2023 5 z 5

Zápisník jedné lásky Zápisník jedné lásky Nicholas Sparks

Miluju ten film a kniha mě rozhodně nezklamala. Dokonce bych řekla, že film lépe vystihuje tu lasku mezi nimi. Doporučuji nejdřív shlédnout film a pak přečíst knihu-lépe knihu pochopíte

12.11.2023 5 z 5

Sametový slib Sametový slib Jude Deveraux (p)

Kniha se mi velmi líbila

04.11.2023 5 z 5

Přijď, lásko, k nám Přijď, lásko, k nám Danielle Steel

Po letech jsem se vrátila k této spisovatelce a musím přiznat, že je to pro mě zklamani

25.10.2023

Dobré úmysly Dobré úmysly Joy Fielding

Kniha mě první půlku nudila, dej se strašně táhl, nic méně v druhé půlce začala být docela zajímavá

16.10.2023 3 z 5

Kníže básníků J. W. Goethe v Čechách Kníže básníků J. W. Goethe v Čechách Jan Šimon Fiala

Knihy tohoto pána nejsou úplně typické. Jsou spíš o poznání a vnímání věci kolem nás. Dokáže podat všechno takovým způsobem, že máte pocit jakobyste byli s ním a viděli to co vám v knize barvite popisuje. Jeho knihy jsou osobité a to nejen tím jak dokázal krásně všechno popsat, ale i tím že do nich dával velký kus sebe

08.10.2023 5 z 5

Dům pro mou lásku Dům pro mou lásku Danielle Steel

Velmi krásný příběh. Velmi mě upoutalo jak na sebe navazoval rodovy děj

05.10.2023 5 z 5

Z posledních rájů Oty Pavla Z posledních rájů Oty Pavla Jan Šimon Fiala

Tuhle knihu mám opravdu dlouho,ale někdy potřebuje člověk čas aby některé věci pochopil a vnímal jinak.U čtení mě bolelo srdce ,protože mi to pripomelo dětství ..Tento člověk měl dar vnímat a videt přírodu jinak.Kniha je nádherná.Je mi tak líto,ze jsem tě neznala dýl...

30.09.2023 5 z 5

Svůdcova přísaha Svůdcova přísaha Stephanie Laurens (p)

Tato kniha byla fajn,ale něco tomu chybělo.prislo mi to takové ,, nemastné,neslané,,

22.09.2023 3 z 5

Sestra ve stínu Sestra ve stínu Lucinda Riley

Kniha se mi velmi líbila,vlastně jsem se nemohla vůbec od ní odtrhnout.Cely příběh mě chytil od prvních písmenek což se stává jen zřídka.misto 5 ti hvězdiček bych dala 10

06.09.2023 5 z 5

Nebezpečí pravdy Nebezpečí pravdy Sidney Sheldon

Kniha mě bavila od začátku do konce.Byla velmi napínavá a konec byl prekvapivy

30.08.2023 5 z 5

Pokrevní svazky Pokrevní svazky Sidney Sheldon

Kniha se mi velmi líbila,závěr mě překvapil.od začátku jsem podezřívala někoho jiného.jedinne co mi v tom chybělo byl celkový závěr jak to všechno dopadlo.je super že na konci byl odhalen vrah nicméně závěr toho všeho tomu chybi

28.08.2023 4 z 5

Splněné sny Splněné sny Hedwig Courths-Mahler

Mám ráda tuto spisovatelku, ale bohužel tohle byla jedna z těch slabších knih

21.08.2023 3 z 5

Noční let / Dětí se nevzdám / Milionáři / Letní přístav Noční let / Dětí se nevzdám / Milionáři / Letní přístav Ken Follett

Četla jsem jen Letní pristav-musim říct, že krásný příběh

15.08.2023 5 z 5

Poslední rytíř Poslední rytíř Tami Hoag

Tak tohle bylo hodně nepovedené. Námět této knihy je skvělý, ale nevyužitý.

11.08.2023 1 z 5