Štědrý večer na dosah: Polibek od Santa Clause / Dokonalý dárek / Vánoční pravidlo https://www.databazeknih.cz/img/books/90_/90945/stedry-vecer-na-dosah-90945.jpg 2 4 2

Kniha obsahuje tři romantické příběhy od oblíbených autorek. Polibek od Santa Clause: Když se synáček Amy Rileyové ztratí v nákupním centru, na pomoc přijde sám Santa Claus. To se ví, že to není samo sebou: vždyť v kostýmu se skrývá policejní detektiv Nick DiCaprio. A pak že pohádkové bytosti nemohou být sexy! Dokonalý dárek: Televizní reportérka Merry Delucaová hodlá zachytit pravdu bez příkras: to co se odehrává na Štědrý den v nákupním centru, není vánoční idyla, ale čiré šílenství! Jenže její kameraman Patrick Mac Farland dá reportáži docela jiný směr... Vánoční pravidlo: Vedoucí obchodu Joy O'Connellová nikdy nezažila tak hrozné Vánoce! A když do jejího obchodu vtrhne revmatolog Ed Hall a jeho tři příšerné děti, katastrofa je na spadnutí. Ale všechno zlé je k něčemu dobré...... celý text

pegasek
12.12.2023 2 z 5

Knihy s Vánoční Tématikou mám moc ráda,ale tohle byl fakt děs

Skalara
21.03.2019 3 z 5

Nejprve jsem chtěla dát hodně špatné hodnocení. První příběh byl hrozný, ženská hledá svého syna, jelikož se ztratil v obchodním domě a místo aby pořádně hledala, tak flirtuje s policistou. Celých 100 stran hledá jednoho kluka. Druhá povídka s tou reportáží mi přišla ještě horší, jelikož hlavní postava se chovala jak puberťačka a pořád nevěděla, co chtěla. Neuměla jasně komunikovat s partnerem a chovala se hrozně. Až třetí povídka snížila moji nechuť k celkové knize. Poslední povídka byla skvělá :) Trojice kluků co vyváděli krásně obohatila knihu a četlo se to suprově. Poslední povídku doporučuji přečíst.

Část díla

Autoři knihy

Sherryl Woods
americká, 1944
Holly Jacobs
americká

Kniha Štědrý večer na dosah: Polibek od Santa Clause / Dokonalý dárek / Vánoční pravidlo je v