Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha obsahuje tři vánoční romantické příběhy od oblíbených autorek. Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě Nejkrásnější dárek: Když se Savannah Holidayová ujímala zděděného penzionu Horské zátiší, netušila, že tím vánoční překvapení zdaleka nekončí. Zesnulá teta Mae připravila milované neteři ty nejkrásnější Vánoce ze všech. Naučím Tě milovat: Faith Sheridanová otěhotněla po jediné vášnivé noci s mužem, který ji zachránil před nebezpečnými únosci. Přijme Worth zprávu o dítěti se stejným nadšením jako zamilovaná Faith? Kráska v domě: Jsou dvě věci, na které je Lucas Bennet po smrti své ženy háklivý: vánoční svátky a dámská společnost. A teď, když se mu do domu nastěhovala krásná a svůdná Amy, musí náhle čelit obojímu najednou…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91568/big_kouzlo-bilych-vanoc-nejkrasnejsi-da-90f-91568.jpg 4.27
Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Harlequin
Originální název:

So This Is Christmas (The Perfect Holiday / Faith, Hope and Love / A Rancher in her SStocking), 2002


více info...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Kouzlo bílých Vánoc: Nejkrásnější dárek / Naučím Tě milovat / Kráska v domě

JanaO118
21.11.2020

Tři krásné vánoční příběhy, každý jiný, ale všechny se mi moc příjemně četly. Bezva odpočinková knížka, která opravdu navodí atmosféru Vánoc a pohody.

Ivetaa
30.11.2018

Tři krátké povídky, které pohladí na duši. Potěší (obrazně) setkání s normálně slušnými lidmi žijícími až neuvěřitelně obyčejné životy. Žádná honba za penězi nebo kariérou tu nehrozí. Pouze lásku a pochopení - kdo hledá - najde. Úžasný relax.