Tajemná legenda

Tajemná legenda https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46330/bmid_tajemna-legenda-Weu-46330.png 4 26 9

Colby Savagar, spisovatel hororových románů, se po dvaceti letech vrací do městečka, kde vyrůstal. Chce prodat dům, který zde zdědil, a zpřetrhat vše, co ho váže k jeho minulosti. Potkává se tu s Dianou Prenticeovou, manažerkou, která se rozhoduje, jakým směrem se má ubírat její další kariéra. Nikdo z nich ale netuší, že se stanou obětí staré legendy, podle níž je v jeskyni u vodopádů nedaleko městečka zakletý duch Dámy v řetězech. Podle legendy bude duch osvobozen teprve tehdy, až v jeskyni někdo počne a porodí dítě…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Harlequin

Dreams: Parts 1 and 2 , 1988

pegasek
pegasek
05.05.2023 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila.tim že celý příběh provázela legenda byl celý děj o to víc zajimavejsi

vladka16
vladka16
24.08.2022 5 z 5

Jo, mě se to moc líbilo, pro toto uplakané období četba akorát. Trochu tajemna , napětí a lásky .

moudivlacek
moudivlacek
26.06.2022 4 z 5

Neškatulkujme lidi, když je pořádně neznáme. Někdy drsný chlap Colby dokáže být víc chlap, protože zjistil, co je v životě skutečně důležité a za čím jít. Někdy žena kariéristka Diana nakonec pochopí, že ženské poslání neznamená konec života, jen prostě změnu. Že pracovat a mít osobní nezávislost je hezké, život ve dvou s láskou ještě víc. Do toho Colbyho syn Brandon, Colbyho tchyně Margaret a místní, kteří Colbyho nenávidí i obdivují. Skvěle do všeho pak zapadá pes Diany a jeho rozdílný postoj ke Colbymu a Brandonovi. Dobrodružství s legendou a vtipnými scénkami mi budou ještě dlouho v srdci a v uších znít. Tato kniha rozhodně svou "duši" má.

Kudík
Kudík
24.12.2020 4 z 5

Colby Savagar mi přišel ze začátku dosti jako cholerik a despota, naštěstí se můj názor v průběhu děje a poznávání jeho minulosti, změnil. V mládí to byl prostě divoch, ale výsledek ve formě Brandona byl až neuvěřitelný. Stejně tak celá legenda, kde jsem byla zvědavá, jak autorka dostane Dianu zpět do sluje. :) Líbil se mi Přišera a jejich vzájemný vztah s Colbym.

Laf
Laf
14.10.2020 4 z 5

Dobrá kniha pro chvíle pohody. Děj rychle ubíhal, nechybí ani zajímavé zápletky. Za přečtení rozhodně stojí.

Ivetaa
Ivetaa
24.01.2016 5 z 5

Skvělá detektivní zápletka, kniha se dobře četla.

ňufík7
ňufík7
05.07.2014 4 z 5

Krásná knížka určená ke čtení při škaredém počasí. Opravdu krásná kniha, ale nijak zvlášť mě nefascinovala. Příběh i zpracování se povedlo, ale je to taková tuctovka. :)

kika 13
kika 13
26.02.2013 4 z 5

Dobrá oddechová četba.

kolacky
kolacky
17.01.2013 5 z 5

Miluju knížky J.A.Krentzové, kde se vyskytuje chytré zvíře, v tomto případě okouzlující pes Příšera!!!