pegasek pegasek komentáře u knih

Všechna má přání Všechna má přání Jo Goodman

První půlka mi přišla ,že se příběh zbytečně natahuje ale někdy kolem půlky přišel zlom a dělalo mi problém se od knihy odtrhnout.

03.10.2022 4 z 5

Nečekaná láska Nečekaná láska Carole Buck

Tohle byla hodně průměrná Harlequinka, vlastně ani nevím co víc k tomu dodat.

28.09.2022 3 z 5

Ženevský podvod / Vánoční seznam / Už žádná tajemství / Hora mezi námi Ženevský podvod / Vánoční seznam / Už žádná tajemství / Hora mezi námi James Twining

Z této knihy jsem četla Vánoční seznam,Už žádná tajemství a Hora mezi námi.Kazdy z těchto příběhů na mě velmi silně zapůsobil.I když to nejsou romány ,tak ve všech třech je hnacím motorem láska.Kazdy z těchto příběhů stojí za přečtení -svou neobyčejnosti vtáhnou čtenáře do děje a velmi silne chytnou za srdce

27.09.2022 5 z 5

Rodinné dědictví Rodinné dědictví Nora Roberts

Fakt super kniha,ani chvilku nenudila.Podle komentářů níž jsem zjistila,že je to třetí kniha z trilogie.Ke mě se dostala pouze tato kniha a je to naprosto super příběh,který stojí za to číst.Od této spisovatelky mám přečteno více knih a ještě žádná nezklamala

20.09.2022 5 z 5

Nebeská věž / Francouzský zahradník / Temnota / Devět lekcí golfu Nebeská věž / Francouzský zahradník / Temnota / Devět lekcí golfu Robert Crais

Z tohoto výběru jsem přečetla pouze první dva-Nebeska věž -velmi zajímavý a poutavý příběh,chvílemi dost zamotaný.Do poslední chvile jsem doufala ve šťastný konec-bohuzel se tak nestalo.Francouzsky zahradník -z počátku příběh působí nezajímavě az nudně,ale opak je pravdou.Pribeh je o velmi silné lásce a naději.je to hodně zajímavý příběh,který stojí za přečtení.ostatni příběhy jsem necetla

18.09.2022 5 z 5

Troufalost Troufalost Jillian Hunter

Super oddechové cteni

14.09.2022 5 z 5

Síla naděje Síla naděje Katherine Stone

Tohle byla naprosto boží kniha.Tri příběhy v jednom,které se vzájemně prolínali.Nemohla jsem knihu přečíst naráz,protože mě hodně vedla k přemýšlení -co všechno se může stát a jak jeden člověk může změnit váš budoucí život a pohled na něj

10.09.2022 5 z 5

Nebezpečná přitažlivost Nebezpečná přitažlivost Melinda Cross

Velmi příjemné čtení,souhlasím s názorem níž

02.09.2022 5 z 5

Náhodné skutky statečné lásky Náhodné skutky statečné lásky Danny Scheinmann

Tahle kniha je hodně zvláštní.Rozhodne stojí za přečtení.vede k zamyšlení v mnoha smerech

31.08.2022 5 z 5

Perly a diamanty Perly a diamanty Hedwig Courths-Mahler

Mam velmi ráda knihy od této spisovatelky.Je to kniha na jedno odpoledne,ale v sobě určitou jemnost,kterou některé knihy dnešní doby postrádají

23.08.2022 5 z 5

Třpyt lásky Třpyt lásky Barbara Cartland

Řekla bych ,že je to typická harlequinka.laska, naivita,zápletka a sladký konec

22.08.2022 4 z 5

Ve stopách lásky Ve stopách lásky Lass Small

Mám moc ráda Harlequinky, ale tahle mě zklamala. Považuji ji za jednu z tech horsich

18.08.2022 3 z 5

Dilema lásky Dilema lásky Sandra Brown

Super čtení,tuhle knížku bych přirovnala k harlequinkam.od začátku bylo jasné jak to dopadne přesto se to četlo samo

14.08.2022 5 z 5

Otcem proti své vůli Otcem proti své vůli Diana Palmer

Super pohodové čtení

13.08.2022 5 z 5

Plamen duše Plamen duše Barbara Wood

Tohle byla velmi zajímavá kniha.Chvilkama mě štvalo to jaky byl příběh hlavní hrdinky,ale Oto víc byla kniha zajímavější.jedinne co mi na tom trochu vadilo bylo to jak byl utnuty konec.Myslim že by to šlo ukončit více rozsáhleji

12.08.2022 5 z 5

Zlatá svatba v Yquemu Zlatá svatba v Yquemu Jean-Pierre Alaux

Já mám z této knihy smíšené pocity.jako detektivka je dost slabá

10.08.2022 2 z 5

Superstar - první dáma Hollywoodu Superstar - první dáma Hollywoodu Kate Coscarelli

Tuhle knihu jsem začala číst,ale nedocetla.To nedám.Strasne nudna

09.08.2022 1 z 5

Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada Ochránce / Tanec v přítmí / Opravdové zlo / Čarovná zahrada Julie Garwood

Všechny 4 byli super ale nejvíc mě uchvátila čarovná zahrada.je to úplně něco jiného a kouzelného ,než jsem doposud cetla

08.08.2022 5 z 5

Černá skříňka / Stříbrná hvězda / Ztracená léta / Souostroví Černá skříňka / Stříbrná hvězda / Ztracená léta / Souostroví Jeannette Walls

Četla jsem jen dva příběhy.Stribrna hvězda -bylo to strašně utahane.Nemelo to žádný šmrnc,nic.ZTRACENA LÉTA -M.H.Clark je spisovatelka,která mě žádnou dvou knihou nezklamala.U tohohle příběhu jsem tušila kdo bude vrahem,ale to nemění nic na zkutecnosti,že to rozhodně stálo za to precist

07.08.2022 3 z 5

Čas splněných přání Čas splněných přání Gina Wilkins

Tahle kniha se hodí k vánočnímu čtení. Příběh byl nádherný

05.08.2022 5 z 5