Ženevský podvod / Vánoční seznam / Už žádná tajemství / Hora mezi námi

1) James Twining: Ženevský podvod - Napravený zloděj uměleckých děl, charismatický Tom Kirk, pomáhá ve své nové roli vyšetřovatele americké FBI získat zpět vzácný Caravaggiův obraz ukradený před lety italskou mafií. Už ho mají na dosah, když případ zkomplikuje několik záhadných vražd. 2) Richard Paul Evans: Vánoční seznam - Úspěšný developer James Kier je sám se sebou navýsost spokojen. Až na to, že úspěchu dosáhl kráčením přes mrtvoly a svou rodinu přivedl na pokraj zániku. A vtom si přečte v novinách vlastní nekrolog... To ho vyburcuje k akci a rozhodne se věci napravit. 3) Julie Corbinová: Už žádná tajemství - Grace Adamsová žije v poklidném skotském městečku. Ani její nejbližší netuší, že právě tady došlo před lety k události, která Grace dodnes tíží a kterou musí za každou cenu tajit, zejména před mužem a dětmi. Objeví se však její dávná přítelkyně a hrozí, že děsivé tajemství prozradí… 4) Charles Martin: Hora mezi námi - Na Salt Lake City se žene sněhová bouře a letiště ruší lety, Ben však spěchá za pacienty a Ashley na svou svatbu. Najmou si malé letadlo, ale k cíli nedoletí – zřítí se v horách. Pokud si mají Ashley a Ben zachránit život, musí se vydat napříč neznámou zasněženou pustinou....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/139185/nejlepsi-svetove-cteni-zenevsky-pod-kVg-139185.jpg 4.411

Vydáno: , Readers Digest Výběr (ČR)

The Geneva Deception / The Christmas List / Tell Me No Secrets / The Mountain Between Us, 2010

Kniha Ženevský podvod / Vánoční seznam / Už žádná tajemství / Hora mezi námi

Palorizek85
14.07.2018

Všechny příběhy jsou výborné. Myslím, že každý čtenář si v této knížce něco najde.

zuzana4291
05.08.2017

Musela bych každou z těch knih hodnotit zvlášť, jako celek moc tato kniha hodnotit nejde.
Ale za mě, z těchto 4 příběhů pouze jeden se mi moc nelíbil.