Nebeská věž / Francouzský zahradník / Temnota / Devět lekcí golfu

Nebeská věž / Francouzský zahradník / Temnota / Devět lekcí golfu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/146379/bmid_nebeska-vez-francouzsky-zahradnik-t-Cfz-146379.png 4 19 9

Svazek obsahuje zkrácené verze čtyř úspěšných románů oddychových žánrů od renomovaných angloamerických autorů. Jednotlivé tituly jsou doplněny stručnými informacemi o jejich tvůrcích. 1) William Kent Krueger: Nebeská věž Když v nepřístupné oblasti Skalistých hor zmizí malé letadlo, na jehož palubě je kromě indiánské delegace i právnička Jo, zapojí se do pátracích akcí také její manžel Cork. Vše ztěžuje nejen sněhová bouře, ale i podezřelé vztahy v místní indiánské i bílé komunitě. 2) Santa Montefiore: Francouzský zahradník Miranda a David se z Londýna odstěhují do překrásného venkovského domu, ale venkovský život jim nepřipadá tak idylický, jak si představovali. Objeví se však neznámý Francouz, který se nechá najmout za zahradníka a se zahradami jako by křísil k životu i obyvatele domu. 3) Robert Crais: Temnota Losangeleský soukromý detektiv Elvis Cole se ocitl v nepříjemné pozici. Před několika lety přispěl svými důkazy k osvobození člověka podezřelého z vraždy prostitutky, ovšem nynější důkazy nasvědčují tomu, že propustili skutečného vraha, který posléze neváhal vraždit dál … 4) Kevin Alan Milne: Devět lekcí golfu Golf je život a život je golf. Otec Augusta Wittea to tvrdil vždycky a August ho za to nenáviděl. Ale teď se má sám stát otcem a na novou roli se ani trochu necítí. Je vůbec možné, aby mu cenné rodičovské rady dal muž, kterého tolik let považoval za nejhoršího otce na světě?... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Reader's Digest Výběr (ČR)

Heaven

pegasek
18.09.2022 5 z 5

Z tohoto výběru jsem přečetla pouze první dva-Nebeska věž -velmi zajímavý a poutavý příběh,chvílemi dost zamotaný.Do poslední chvile jsem doufala ve šťastný konec-bohuzel se tak nestalo.Francouzsky zahradník -z počátku příběh působí nezajímavě az nudně,ale opak je pravdou.Pribeh je o velmi silné lásce a naději.je to hodně zajímavý příběh,který stojí za přečtení.ostatni příběhy jsem necetla

31.12.2021 5 z 5

Zajímavý námĕt,golf, dozrávání mužů a i trocha romantiky.

29.12.2021 5 z 5

Temnota- napínavé, autor uvádí,że spoustu času vĕnuje přípravĕ svých krimipříbĕhů a v rodinĕ má řadu policistů.Zároveň uvádí,že nechce aby jeho příbĕhy ,,vylepšoval" Hollywod.

23.12.2021 5 z 5

Francozský zahradník-romantický příbĕh odehràvající se ve dvou časových obdobích,na konci jsem si pobrečela.

18.12.2021 5 z 5

Nebeská vĕž - hezká detektivní pohádka s těžko uvĕřitelnými prvky.

10.07.2020 3 z 5

(SPOILER) 4/5 Nebeska vez- prvni 2 kapitoly nejsou nijak oslnive,ale vse zacne byt napinave az od te chvile, kdy se zjisti,ze pilot,ktery mel pilotovat ono pohresovane letadlo,neni ten samy clovek. Indianska rezervace skomira a zena,ktera chce do teto krajiny vnest prosperitu, ale bez zdevastovani zeme,taha za nitky,ktere ale vedou i k likvidaci nepohodlnych osob. Cork,ktery se nemuze smirit s tim,ze se nenaslo telo jeho pohresovane zeny,ktera se ztratila s letadlem v bouri,se vydava po stope a kousek po kousku odhaluje motiv teto indianske zeny. Svou zenu se mu nakonec podarilo nalezt, presne tak,jak se jejich synovi ztvarnil sen,akorat si ho drive neumeli spravne vylozit.

21.06.2020 3 z 5

2/5 Francouzsky zahradnik:Tento roman me ale vubec nevtahnul,bylo to zrejme tim,jak je to napsane. Hodne jsem preskakovala urcite pasaze,ktere tu jsou psane jen jako omacka,aby se kniha nafoukla.Jedna se o 2 zivotni pribehy,jeden v realu,druhy skrz denik minulych majitelu domu. Precetla jsem jen,ze je to pridane do teto knihy.

07.06.2020 3 z 5

3/5 9 lekcí golfu: Nejsem žádný fanoušek golfu a myslím si o tom své, a proto mě ani tato kniha moc nezaujala. Když se má mladém páru narodit 1.děcko, tak muž, který o sobě pochybuje, co se otcovství týče, jde za svým otcem, aby ho konfrontoval, co jako on může nabídnout, když nic od svého otce nepobral a proto ani nic nemůže předat svému nenarozenému děcku. Augustova matka zemřela, když byl malý a proto si s otcem procházeli životem, který byl hodně ovlivněn golfem, který jeho otec miloval a snažil se to předat i svému děcku. Se synem uzavřou dohodu, že do narození jeho děcka spolu každý měsíc odehrají lekci a otec mu předá svůj pohled na golf a život. Prostě takové filozofické pindy a popisy lekcí (to mě nebavilo), pak něco málo ze života Augusta a jeho ženy a také vzpomínky otce na matku. Na konci knihy je ještě další zápletka, díky které tato kniha ode mě dostává hvězdu navíc.

guru
30.07.2015 5 z 5

William Kent Krueger: Nebeská věž
Dobrá kniha, Krueger opäť preukázal výborné rozprávacie schopnosti.

zkrácená verze

Část díla