Nebezpečná přitažlivost

Nebezpečná přitažlivost https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91270/nebezpecna-pritazlivost-91270.jpg 4 6 3

Rebeka má jako scénaristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. Srdce jí říká něco docela jiného!

drakamena
15.07.2023 2 z 5

Nějak jsem nechápala hlavní hrdinku. Zpočátku ji vůbec nezajímalo, jestli se kniha, podle které měla napsat scénář, zakládala na pravdě nebo ne. Nechtěla se setkat s "hlavním darebákem" ani s autorkou, dokonce ani navštívit místa, kde se měl děj odehrát. Pokud takto pracují scenáristé v Hollywoodu, už se nedivím, že kvalita tamních filmů je taková, jaká je. A pak najednou stačil pětiminutový rozhovor s hlavním hrdinou a udělala obrat o 180°, stala se křižákem spravedlnosti a byla do něj úplný blázen, ačkoli s ním předtím nemínila prohodit ani slovo. No. Ale úplně špatné to nebylo, popis podzimního Vermontu byl nádherný.

pegasek
02.09.2022 5 z 5

Velmi příjemné čtení,souhlasím s názorem níž

Eva193
28.03.2022 3 z 5

Zajímavý námět a pěkné prostředí podzimních hor, škoda, že příběh není plnohodnotnou knihou a není více rozvedený, určitě k tomu má potenciál. Hlavní hrdinové jsou oba sympatičtí, milí a skromní. Četlo se moc pěkně, nebýt toho pocitu, že v závěru je vyškrtaných pár kapitol, tak by to dalo i 5 hvězd.

harlekýnky

2002  60%Nebezpečná přitažlivost / Tajná dohoda