Troufalost

V den jmenování Connora Buchanana do funkce skotského generálního prokurátora se do domu tohoto ochránce nevinných vloupá Maggie Saundersová, aby odcizila výpověď jednoho svého přítele a zachránila ho před žalářem. Cannor však Maggii přistihne a hned mezi nimi přeskočí jiskra milostného citu. Maggie je vlastně dcerou francouzského vévody, kterého dal popravit Napoleon. Když se Maggie stane svědkem únosu Connorovy nejmladší sestry, rozhodnou se oba odjet na anglický venkov, aby tajemství únosu rozluštili – další Connorově sestře Rebace totiž hrozí stejný osud. To už je Connor do Maggie hluboce zamilovaný a touží po tom, aby se stala jeho ženou. Je však třeba mít se na pozoru před úklady únosců i zvládnout nástrahy, jež klade láska …...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9580/troufalost-9580.jpg 3.527

15.06.2018

Nic moc.

kuky921
06.11.2014

Kvůli komentářům jsem si knížku přečetla, protože jsem byla zvědavá, ale výsledek mě zklamal. Šlo to, ale příště už bych si jí nevybrala.

Aracely
21.09.2014

Úžasná kniha, musím říct že jsem se též smála od začátku do konce :-) Vřele doporučuji, s tak bláznivou hrdinkou jsem se dloouho nesetkala :-) A nejlépe číst doma, ať se nesmějete a nejste za blázny a garantuju že smát se nahlas budete :-)

badinka4
16.11.2013

Opravdu blbinka,ale kniha se četla docela dobře.

Attirantef
30.06.2013

Taková pěkná blbinka. Hlavní hrdinka je dokonale střeštěná. Smála jsem se celou dobu co jsem knihu četla.