Dilema lásky

Dilema lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172859/dilema-lasky-172859.jpg 4 133 19

Katherine sa snaží uniknúť pred pomstou bohatej a vplyvnej rodiny Manningovcov. Stretne však Jasona Manninga, a napriek svojim predsavzatiam sa doňho zaľúbi...

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

Love Beyond Reason , 1981

malýčtenář
24.04.2023 3 z 5

Opět jsem se nechala zlákat na další knihu, která měla aspoň trochu zápletku a napětí, i když bylo jíž od počátku jasné, jak vše dopadne. Dokonalý muž a svobodná skoro matka s dítětem. Jak jinak než šťastný konec.

pegasek
14.08.2022 5 z 5

Super čtení,tuhle knížku bych přirovnala k harlequinkam.od začátku bylo jasné jak to dopadne přesto se to četlo samo

FairyD.
04.05.2020 5 z 5

Krásny príbeh o tom ako sa dvaja ľudia spoja aby vytvorili rodinné prostredie pre dieťatko a zároveň spolu bojovali proti zlu ktoré im ho chce vziať. V príbehu o láske nechýba dráma spôsobená tento krát bývalou manželkou a slabou komunikáciou - obaja hlavný hrdinovia sa celý život museli spoliehať sami na seba a nikomu sa nemuseli za svoje činy spovedať a zrazu tu boli osoby na ktoré bolo potreba brať ohľad.

Zlatinka.Emilly
28.04.2020 5 z 5

Romantický příběh plný vášně a lásky k malé holčičce. Jen kdyby se dalo kouknout druhému do hlavy.

helenkan
16.02.2020 3 z 5

Pěkný romantický příběh přesně k odpočinku. A ještě se mi hodí do výzvy. Na obálce je květina.

Han-nah
08.12.2019 4 z 5

Krásná kniha, která ukazuje, že nikdy nevíme, co nám život přinese a do koho se zamilujeme.

petraj30
31.10.2019 3 z 5

Pěkný příběh, nenáročná četba na jedno odpoledne nebo spíš večer.

smardice
26.06.2019 4 z 5

Má první kniha od této spisovatelky. Krátká romantická oddechovka, která se hodí zrovna v tento letní a skoro již prázdninový čas.

moudivlacek
30.04.2018 3 z 5

Takové pidi vyprávění o rodící se lásce, která, aby byla stálá a velká, musí překonat opravdu těžké překážky, a i když se někdy zdá, že to vlastně bylo vše lážo plážo, tak ať si to někdo zkusí. Romantika s dobrým koncem.

jitka7
17.01.2016 4 z 5

Knihu mohu doporučit. Četlo se to samo. Sice to byl krátký příběh. Ale i tak, přečetla jsem to během chvilky. Děj mě strašně bavil a moc se mi to líbilo. Je to čistá červená knihovna.

zipporah
09.06.2014 1 z 5

Dať 5 hviezdičiek takejto knihe mi príde ako, že hodnotiaci človek v schopenhaurskom svete sa topí... žeby v tej limonáde? Naivita je vo všetkých ženských románoch s výnimkou niektorých klasík a to na rôznych stupňoch, často až neúnosné čítanie a autorky akoby si pýtali spochybňovanie inteligencie čitateľom, a to mám na mysli aj stephenie meyer, nie, ešte to proste bude pokračovať... Dala som jednu hviezdu za to, že ma autorka pobavila, keď v jednej jedinej vete a v úžasne nepríhodnej situácii bola schopná opísať výzor hlavnej hrdinky. :D

zoew
20.05.2014 2 z 5

Naivní přeslazená limonáda, od první kapitoly předvídatelná. Sandra Brown je lepší v detektivkách. Dilema lásky je velmi velmi velmi slabé.

jarkaska
05.01.2014 5 z 5

Pěkné oddychové čtení.

hlina
12.06.2013 4 z 5

Pěkná kniha na dovolenou, kdy si člověk chce odpočinout.

gabca007
07.03.2013 4 z 5

Pěkný harlequin, to jo, ale ty dramatické zvraty jsem nějak nepostřehla. Ale já mám knihy od SB ráda, takže pro mne ok.

haWranka
16.02.2013 2 z 5

Autorka většinou zapojuje do svých románů i prvky psychologie a detektivky. Tahle knížka je ovšem čistokrevná červená knihovna, navíc dost krátkého rozsahu. Ideální pro odpočinkový večer.

Evaevelína
01.01.2013 4 z 5

jo fakt pěkný příběh..

kika 13
05.11.2012 4 z 5

Krasný román plný dramatických zvratů.

meduzka123
08.08.2011 5 z 5

Velmi stará, příběh jednoduchý, ale o to hezčí! Pokud máte možnost sehnat určitě doporučuji přečíst ! Nebudete litovat