Rodinné dědictví

Rodinné dědictví https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84045/mid_rodinne-dedictvi-84045.jpg 4 55 9

Calhounovy ženy série

< 3. díl

Hrdinkou příběhu je Megan O´Rileyová,příbuzná čtyř sester Calhounových, známých z knížek Záhadné útesy a Ztracený naáhrdelník, které vyšly v lednu a březnu v edici Mira. Megan se spolu se synkem Kevinem stěhuje na rodinné sídlo Hrádek k sestrám Calhounovým, aby začala nový život. Protože však prožila velké zklamání ve vztahu s mužem, vystavěla kolem svého srdce obrannou zeď a své touhy již dávno pohřbila. Nathaniel Fury, dávný přítel Calhounovy rodiny, si ji i malého Kevina ale oblíbí od prvního setkání a Meganin odmítavý postoj ho jen tak neodradí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Megan´s Mate , 1996

pegasek
20.09.2022 5 z 5

Fakt super kniha,ani chvilku nenudila.Podle komentářů níž jsem zjistila,že je to třetí kniha z trilogie.Ke mě se dostala pouze tato kniha a je to naprosto super příběh,který stojí za to číst.Od této spisovatelky mám přečteno více knih a ještě žádná nezklamala

petraj30
05.02.2020 4 z 5

Pěkný nápaditý příběh, ale v první polovině knihy se nic moc nedělo, teprve druhá půlka mě zaujala.
Megan se mi moc nezamlouvala hlavně ze začátku, i přesto, co si prožila. Její švagrové mě bavily víc, nebyly tak uzavřené a podezíravé. Nathaniela jsem si zamilovala okamžitě, stejně jako ostatní hlavní hrdiny ze série - to by se to vybíralo :-)
Všechny si našli toho svého vyvoleného. Teta Colleen bude jejich čestná stráž. Jsem ráda, že tady dostala více prostoru a mohli jsme se dozvědět ještě něco z dob dávno minulých.
Tohle byl ve své podstatě takový dovětek k celé té minulosti.
Jak už se psalo v komentářích pode mnou, byl to krásný pohádkový příběh, ale příběh Suzanny se mi líbil o něco málo víc. Tady to začalo nabírat na intenzitě až ve druhé polovině knihy, proto srážím jednu hvězdičku. Celá série se mi moc líbila, ale ještě tam byly nějaké věci nedořešeny

jitka7
05.03.2019 5 z 5

Krásná pohádka. Celá série je hezká, ale tenhle příběh byl opravdu krásný od začátku do konce.

bedkniha
16.06.2018 5 z 5

Tato kniha ze tří byla nejlepší !!!

Evka3814
29.11.2017 5 z 5

Moc jsem si užila celou sérii. Krásné pohádky na dobrou noc ;)

dorkas
25.09.2017 3 z 5

Pre mňa pekné ukončenie celej série. Na Robertskiných knihách a hlavne mužských hrdinoch sa mi páči, že sa neboja prevziať na seba zodpovednosť, neboja sa záväzkov a sú to rodinne založené typy :D
ružové okuliare ale pekný únik pred realitou, relax, oddych a romantika

Fifth Element
04.12.2015 4 z 5

Pozor "spoiler"
Jediné, co mi chybí je, co Colleen zase vyvedla, kdyz si šla zavolat a jak to s tím hajzlikem vlastně dopadlo :-)

lifeoptimist
07.08.2015 4 z 5

stejně jako dva předcházející, je to taková "lepší" harlequinka, není to jen ten typickej slaďáček :-)

kika 13
03.03.2013 4 z 5

Pěkný román je zde pohoda a láska.

deníky hledání pokladů smaragdy

Nora Roberts