Všichni naši ex

Je možné recyklovat lásku? Čtyři kamarádky zklamané ze svých vztahů to zkusí. Už jsou unavené ze schůzek přes online seznamky, které jim dohazují samé ztroskotance, lháře, nerdy a chlápky, kteří ve čtyřiceti bydlí se svou matkou. Marnie, Helen, Rosa a Ani mají za sebou vztahy s muži, kteří nebyli zdaleka tak hrozní, jen jim to z různých důvodů nevyšlo. Co je špatného na tom, přehrát svého ex kamarádce a dát jí k němu návod k použití?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360872/big_vsichni-nasi-ex-IYZ-360872.jpg 2.636

Vydáno: , Ikar (ČR)

Ex Factor, 2016

Kniha Všichni naši ex

evismaior
19.11.2021

60% - Návrat kamarádky Marnie a její projekt Ex rozpoutá kolotoč nevídaných událostí a vztahů. Úzkostlivá ajťačka spravující seznamku pro záletníky Helen dohodí bývalého přítele a nyní zámožného a racionálního ajťáka svojí kamarádce rozvodové advokátce Ani, ta zase přepošle Simona rozvádějící se Rose, kterou podvedl manžel David se sotva odrostlou dvacítkou, jenže Ani si zas není tak jistá, jestli by Simona neměla raději pro sebe. Rosa zase dohodí Marnii Toma, který bydlí ve squatu a demonstruje proti všemu a všem. A sama pošilhává po svém šéfovi. Marniin ex je pro Helen úplně marný, jenže jí se líbí jiný Marniin ex, kterého by ale asi i Marnie chtěla zpátky, a pak je tady ajťácký zachránce webových stránek Karl. Zkrátka je to neuvěřitelný spletenec a tak do dvou třetin knihy, kdy jsem pořád měla zmatek v tom, kdo je kdo, jsem to vážně chtěla vzdát. Ale pak se vztahy asi podesáté přeskupily a ke konci se do docela rozjelo a některé kamarádky si i uvědomily lety prověřené pravdy, takže to bylo nakonec takové smířlivé, všem se dostalo toho pravého a pak už byl naštěstí konec. U dospělých žen bych sice tak nějak čekala, že si některé ty životní pravdy budou uvědomovat už mnohem dřív, no ale o čem by pak tohle dílko asi tak bylo.

Zlatinka.Emilly
08.08.2021

Vůbec se mi to nelíbí. Dočetla jsem do strany 103 a dál už číst nebudu. Sto stran je moje norma, pokud se kniha nerozjede hned od první stránky.

Kiwisska
22.01.2021

Občas trochu zmatené.. Nenadchne a neurazí.

katerina3329
07.06.2020

Moc postav. Dočetla jsem jen do půlky.

krevetka79
27.02.2020

Myšlenka dobrá, ale mohla být lépe zpracovaná.
Lehce jsem se ztrácela v bývalých i současných párech :-D

Kristy.Seb
25.12.2019

Celkem fajn oddechovka, ale příběh už se pak zbytečně táhnul.

vera5841
02.12.2019

Fajn oddechovka, hlubší myšlenku nehledejte.
Ze začátku jsem měla trochu problém zorientovat v postavách (4 hlavní hrdinky, jejich 4 Ex a zhruba ke každé ještě jeden další muž a do toho si partnery vymění - to už je slušný maglajs :D ), chvíli jsem přemýšlela, že si pro zorientování nakreslím graf, ale nakonec se to obešlo bez něj a konec jsem si docela užila

mariva
08.11.2019

Nenáročná oddechovka, trochu ve stylu Bridget Jonesové. Když se člověk konečně trochu zorientuje ve spoustě postav, pak už se kniha čte docela dobře.