Tajemný snoubenec

Tajemný snoubenec https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/107879/tajemny-snoubenec-107879.JPG 4 49 5

Vydírání je svedlo dohromady. V roce 1739 přišel Blake Chesterfield do Bath, místa proslulého zábavou a hýřením, aby si nárokoval nejkrásnější ženu, chloubu města. Marjorie Entwhistlová však s tímto temným, tajuplným šlechticem nechtěla mít nic společného… Zrada je rozdělila. Zmítaná soubojem vůlí a svázaná planoucí vášní se Marjorie snaží objevit nebezpečné tajemství, které vězní Blakeovu duši… Zásnuby zpečetily jejich osud. V dekadentní nádheře Bath dají Marjorie a Blake v sázku celou svojí budoucnost, aby ochránili lásku, která se zrodila všem rozdílům navzdory… ... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Levné knihy

The Betrothal , 1992

pegasek
27.08.2021 4 z 5

Byla to fajn kniha,jen zbytečně dlouhá

havrmoni
12.11.2016 3 z 5

Na mě zbytečně dlouhé,ale téma zajímavé. Vztahy v rodině,vnikající láska a tajemství. Celkově to nebylo špatné,ale autorka má mnohem lepší knihy.

miruska1
03.01.2014 5 z 5

Kniha ma 364 stran a vyvrcholenie vsťahu hlavnych hrdinov je opisane na jednej-poslednej strane. Mala som z toho divny pocit,akoby ten pribeh niekto uťal. Napriek tomu je to veľmi pekny,zaujimavy a svojim sposobom aj napinavy pribeh.

mariva
28.11.2012 5 z 5

Trochu víc než jen obvyklá červená knihovna - zajímavý a neobvyklý příběh. Celou dobu jsem byla zvědavá na tajemství Blakea Chesterfielda, kvůli kterému mohl být vydírán, a výsledek mě docela překvapil. Čtivě a zajímavě napsáno.

georginaa
09.04.2012 2 z 5

Román pro ženy z červené knihovny, jak můžeme od této autorky čekat. Nechybí pouto lásky, dobrodružství a tajemství...vše jak má v tomto žánru být. Moc pěkné.