Láska a dým

Láska a dým https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/15368/bmid_laska-a-dym-w8g-15368.jpg 4 14 4

Životní příběh krásné ženy a jejího milostného omylu. Po více než dvaceti letech se setkává vdova po bohatém obchodníkovi a politik kandidující na úřad guvernéra ve státu Lousiana. Kdysi před lety byli spolu krátkou dobu sezdáni, než manžel mladičkou ženu opustil. Nyní se jeho syn zajímá o vdovinu neteř, čemuž se hrdinka snaží zabránit, protože jde vlastně o nevlastního bratra a sestru. Roztáčí se kolotoč intrik, osočování, honiček a sexu, než je politik postaven mimo hru a hrdinka najde nové štěstí.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Wist

Love and Smoke , 1992

pegasek
24.03.2021 5 z 5

Za mě to byla nejlepší kniha kterou jsem od této autorky četla.Dej byl poutavý a nepředvídatelný.stoji za to si ji přečíst,protože na vás udělá dost silný dojem

helena9598
08.04.2020 3 z 5

Hezky napsaný příběh. Nebylo to úplně dle mého gusta. Ale jistě stojí za přečtení.

fidáš
19.03.2014 5 z 5

Romantický poutavý příběh.

PomněnkaPrvní
14.10.2013

Anotace prozrazuje příliš mnoho, pokud jste tak ještě neučinili, nečtěte ji. Tato kniha se autorce opravdu povedla, obdivuhodně se jí podařilo vykreslit nejrůznější charaktery postav, ať hlavních, či vedlejších. Nejvíce se mi líbilo, jak zvládla popis až psychopatického pana Gallanta, jeho zvrácenou logiku. Není to klasický příběh z červené knihovny, na jaké jsme od paní Blake zvyklí, ale i romantika se tam najde.