Rytířka z Voračova

Rytíř Hynek z Lužic je jako člen diplomatického poselstva krále Jiřího z Poděbrad zajat Turky. Jeho snoubenka Johana z Voračova, půvabná a zároveň nebojácná dívka, se vydává z Čech po jeho stopách. Sama se však po mnoha dobrodružstvích ocitá v rukou brutálního valašského knížete Vlada III. Tepese. Podaří se jí uniknout pověstnému Draculovi? Osvobodí svého snoubence Hynka? Dramatický milostný příběh ze středověkého Balkánu, plný krutostí, intrik a vášní, budete číst až do konce jedním dechem....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/63_/63030/rytirka-z-voracova-63030.jpg 1.714
Romány, Literatura česká, Historie
Vydáno:, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Rytířka z Voračova

jarin58
21.07.2017

Lidi,klidně čtěte,zas tak špatná kniha to není.

alnahu
03.08.2016

Tato kniha,mě též nenadchla.Na mě působí tak nějak splácaně od všeho trochu.

alabra
01.07.2015

Tato kniha se příliš nezdařila, taková všehochuť

Kamiliana
22.12.2013odpad!

Už samotný podtitul (romantický příběh z 15. století) a děj si naprosto protiřečí, nebo je romantické, když vás někdo celou noc znásilňuje a následně otráví rulíkem? 15. století a výrazy jako neflákej se, ta kráva, vypadni. Pro mě to ani obsahově, ani stylisticky na hvězdičku není, prostě škoda papíru.

sfaticata
18.10.2013

Tahle mě taky zklamala. Ani jsem jí nedočetla.

Venezia
19.06.2013odpad!

Hlavná hrdinka je fakt nebojácna, hlavne čo sa týka sexu. Na dvesto stranách zažije toho viac, ako Angelika vo všetkych dieloch. Tak slabé, že ďalšie knihy autorky ma nezaujímajú.