Ztracený vévoda z Wyndhamu

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Grace pracuje jako společnice obávané a nesmlouvavé vévodkyně vdovy z Wyndhamu a postupně se začíná smiřovat s myšlenkou, že ji v životě nic nečeká. Když se však objeví Jack Audley, vysloužilý kapitán a možná i pravý vévoda z Wyndhamu, obrátí se její život vzhůru nohama. Dokáže překonat vévodkynin odpor i vlastní obavy? Anebo si Jack vezme lady Amelii, která byla už v kolébce předurčena jako nevěsta pro vévodu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58179/ztraceny-vevoda-z-wyndhamu-58179.jpg 4130
Série

Two Dukes of Wyndham 1.

Žánr
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno, Ikar (ČR)
Orig. název

The Lost Duke of Wyndham, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (17)

Kniha Ztracený vévoda z Wyndhamu

Přidat komentář
luci2
09. března

Příběh je milý, ale není strhující, spíše průměr. Avšak nelituji, ze jsem si ho přečetla. Dokonce se tesim na příběh Thomase a Amélie. Takže, kdo chce prožít klidné odpoledne určitě se této knihy nebojte.

Katt15
21. ledna

Nádherné a romantické. Mám moc ráda knihy od této autorky. Jediné co jsem si představovala trochu obsáhlejší byl závěr

Lembac
21.05.2019

Začátek a konec knížky je dobrý, ale prostřední část se docela táhla. V této nudnější části se převážně jen konverzuje, dohaduje, uráží a sarkasticky usmívá. Příklad: Jack se otáže, Grace vybuchne, Jack na ni vrhne svatouškovský pohled, Grace se zlobí, Jack pokrčí rameny, Grace zůstane nechápavě hledět, Jack pokračuje posměšným tónem, Grace popuzeně povzdechne....a tak pořád dokola.
Některé Jackovy poznámky jsou vtipné, ale bohužel ne všechny. Docela líto mi bylo Grace, která se prostě nikdy nemohla zavděčit všem.
Zakončení příběhu bylo sice napínavé, ale ani to nevyvážilo neslaný nemastný prostředek. Chtěla jsem si hned v návaznosti na tuto knížku přečíst druhý díl (Pan Cavendish, jestli se nemýlím), ale protože se vlastně jedná o stejný příběh jen vyprávěný z pozice druhého páru, raději s četbou počkám. Zas takový literární klenot tento román není.

avalonek
12.03.2019

Zkouška nové autorky a musím říct,že jsem si čtení užila..Takže zase mám něco nového ke čtení

ariel platto
29.01.2018

Tak nějak jsem zklamaná. Příběh byl hezký, ale do čtení jsem se nutila a pak u čtení usínala...taky mi chybělo více rozepsat, jak si šel za svým ten druhý pár, navzdory otci dívky.(Až později zjišťuji, že je o nich celá další kniha. Nicméně mé hodnocení to neovlivní.)

PerlaZP
09.06.2017

Knížka se mi líbila úplně celá, protože nebyla náročná na čtení a takové knížky mám prostě ráda...
Malé plus musím dát za výběr obálky, protože mám ráda veselé barvy. Malé mínus bych, ale určitě dala Ikaru za počet chyb, které jsem v příběhu našla…
Knížka si určitě zaslouží čtyři hvězdičky...

vikimi
07.03.2017

Moc pekne a oddechove. ;)

LilianaFalcon
06.11.2016

Pro mě fakt překvapivý konec :-D Tedy jasně, že s párováním to dopadlo, jak mělo, ale nějak jsem měla jasnou představu i o tom, jak to asi autorka ukončí, a ono to tak nebylo :-D
A já naopak byla mile překvapená :-D u tohohle žánru se většinou o překvapení mluvit nedá...

1

Doporučujeme

Opatství Northanger
Opatství Northanger
Dohoda s láskou
Dohoda s láskou
Dobrý proti severáku
Dobrý proti severáku
Učiněná katastrofa
Učiněná katastrofa