V podezření

V podezření https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262972/bmid_v-podezreni-FlQ-262972.jpg 4 70 23

Laurie série

Televizní seriál o neobjasněných vraždách má úspěch a jeho producentka Laurie dostane šanci prozkoumat další tajemný zločin. V případu smrti studentky Susan je podezřelých příliš mnoho a ani jeden zřejmě nevypovídá zcela pravdivě. Pátrání zneklidní vraha: ten zkusí zlikvidovat svědky a unese i Laurii, aby se jí zbavil na stejném místě jako kdysi Susan.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Thrillery

Vydáno: , Alpress

The Cinderella Murder , 2014

Marcik7
Marcik7
21.03.2024 3 z 5

Bylo to trochu pomalejší, na spádu přidaly kratší kapitoly, jinak trochu slabší kousek paní Clarkové.

Romcajs
Romcajs
19.07.2023 4 z 5

Dobrá detektivka na volný víkend. Krátké kapitoly, takže se dobře čte i při cestě do práce. V příběhu se objevuje náboženská sekta, což úplně nemusím. Toto je druhá detektivka od této autorky a musím říct, že jí chybí určitá autentičnost, či nějaká jedinečnost, pro co bych si její příběhy či hlavní postavy oblíbil a rád se k nim vracel.

zdenaR
zdenaR
30.01.2023 3 z 5

Čtivé, napínavé, ale malinko přemrštěné.
Přesto knihy autorky ráda čtu :-)))

čef
čef
24.08.2022 4 z 5

Snad pro mne o krapánek lepší než předchozí díl. Opět se natáčí reality show o neúspěšném hledání vraha mladé dívky. Při tom se objevují další mrtví a zranění. Příběh končí, jak jinak, než napínavou scénou. Autorka tedy ctí veškeré zákonitosti tohoto žánru a to jí určitě přitáhne mnoho čtenářů.

vikimi
vikimi
26.07.2022 5 z 5

Velmi čtivý příběh s dobrou zápletkou. Jeden z nejlepších ze série.

pegasek
pegasek
15.07.2020 5 z 5

Dle meho nazoru je tohle spojeni dvou spisovatelek naproso super.je sice pravda ,ze jsem nejdriv cetla treti dil a ten je naprosto bomba-tento je malinko slabsi -od pulky jsem tusila kdo je vrahem coz u knih M.H.Clark nebyva zvykem..tuto knihu dopurucuji a dalsi dil taky

krejcovka76
krejcovka76
21.05.2020 3 z 5

Od autorky už jsem četla lepší. Na mě dost postav. Knížka se nakonec četla, docela dobře. Ale určitě jí znovu číst nebudu :-) Jako oddychovku třeba po Carterovi doporučuji.

amanda99
amanda99
10.02.2020 3 z 5

nízké hodnocení,ale mě se četlo dobře,super

TaLu
TaLu
16.07.2019 4 z 5

Nedokáži rozhodnout, zda by kniha byla lepší, pokud by ji autorka napsala bez spolupráce s další spisovatelkou. Oproti prvnímu dílu mi chyběla vnitřní dynamika vystupňovaná krátkými kapitolami v závěru. Tento příběh plyne poklidně, znovu se stáváme svědky postupného odhalování dávného zločinu. Podobný děj, hlavně kolem natáčení dalšího dílu příběhu, se trochu táhne, ale jako letní detektivku mohu určitě doporučit. Sice se nebrodíme potoky krve, ale zločin obchází a postavy jsou příjemné. Nejvíce jsem si oblíbila dědečka a vnuka. Paní spisovatelku mám ráda, tak jí klidně odpustím to, že tato série asi nebude patřit k jejím nejlepším. Je tu poměrně málo čtenářů, kteří knihu hodnotili, myslím, že je to škoda. O prázdninách jsem si vždy knihy od Mary Higgins Clark vychutnávala. K letnímu odpočinku se opravdu hodí.

konicekbily
konicekbily
06.06.2019 4 z 5

I s novou spoluaurtorkou a i s novou řadou si paní Marry udržuje ve svém věku vysoký standard oddechové literatury - tak jak to americký trh žádá. Sledují TV diváci show? - ano !, tak tu bude show s oddhalováním starého zločinu! A nějaký ten thriller na závěr a nějaký ten happy end! Čte se to dobře - krátké kapitoly a děj má spád.

patrick123
patrick123
06.06.2018

Všechny knihy od této spisovatelky jsou velmi dobré, tak i tato.

magdalena13
magdalena13
15.11.2017 5 z 5

Další kniha z nové série a opět povedená.

Danago
Danago
03.10.2017 4 z 5

Knížka je velice čtivá a dobře napsaná. Tato série, ve které hraje hlavní roli pořad o nevyřešených vraždách se dobře čte. Je to taková detektivní oddechovka.
Autorka je moje oblíbená a přestože této knize nelze nic vytknout mám pocit, že její starší knížky jsou o hodně lepší.

Jane100
Jane100
23.07.2017 5 z 5

Další z parádních knih Mary Higgins. Konec, kdo byl nakonec vrahem, mě překvapil. I když zdá se mi, že knih s námětem vraždy, která má kořeny už ve škole, na VŠ kolejích, je již nějak moc.

raty
raty
27.06.2017 4 z 5

Pěkná čtivá detektivka. Moc mě bavila. Opravdu paní Clark slaví letos 90-tiny?

klarence
klarence
22.05.2017 3 z 5

kniha se dobře četla, ale dle mého názoru krapet slabší než dřívější knihy

JIVaJaH
JIVaJaH
05.05.2017 3 z 5

Nadchl mě nápad s 20 let starým nevyřešeným připadem! S chutí jsem se začetla, ale děj je tak nějak moc porcovaný, skoky z osoby na osobu, několikrát se opakuje to, co si kdo myslí a pak se rozhodne to říct, takže se čte dvakrát to stejné. Pro mě tedy počáteční nadšení skončilo po pár stránkách. Knihu jsem ale dočetla, protože mě zajímalo kdo a proč.

Toňula
Toňula
03.05.2017 3 z 5

Kniha byla čtivá, děj měl spád, ale něco jako by mi chybělo, možná trochu hlubší soucítění s hrdiny, ale jinak spokojenost.

Pajina68
Pajina68
15.08.2016 5 z 5

Mě se knížka moc líbila. Nedávno jsem četla "Nikdy není pozdě", tak jsem si postavy trochu oživila. Těším se na další takového příběhy.

putpuda
putpuda
01.07.2016 3 z 5

Volně navazuje na Nikdy není pozdě. Nic moc, souhlasím s Limetkou ;)

Autoři knihy

Mary Higgins Clark