V podezření

Televizní seriál o neobjasněných vraždách má úspěch a jeho producentka Laurie dostane šanci prozkoumat další tajemný zločin. V případu smrti studentky Susan je podezřelých příliš mnoho a ani jeden zřejmě nevypovídá zcela pravdivě. Pátrání zneklidní vraha: ten zkusí zlikvidovat svědky a unese i Laurii, aby se jí zbavil na stejném místě jako kdysi Susan....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262972/v-podezreni-FlQ-262972.jpg 3.951

Laurie 2.

Literatura světová, Pro ženy, Thrillery
Vydáno, Alpress

The Cinderella Murder, 2014

Kniha V podezření

pegasek
15.07.2020

Dle meho nazoru je tohle spojeni dvou spisovatelek naproso super.je sice pravda ,ze jsem nejdriv cetla treti dil a ten je naprosto bomba-tento je malinko slabsi -od pulky jsem tusila kdo je vrahem coz u knih M.H.Clark nebyva zvykem..tuto knihu dopurucuji a dalsi dil taky

krejcovka76
21.05.2020

Od autorky už jsem četla lepší. Na mě dost postav. Knížka se nakonec četla, docela dobře. Ale určitě jí znovu číst nebudu :-) Jako oddychovku třeba po Carterovi doporučuji.

amanda99
10.02.2020

nízké hodnocení,ale mě se četlo dobře,super

TaLu
16.07.2019

Nedokáži rozhodnout, zda by kniha byla lepší, pokud by ji autorka napsala bez spolupráce s další spisovatelkou. Oproti prvnímu dílu mi chyběla vnitřní dynamika vystupňovaná krátkými kapitolami v závěru. Tento příběh plyne poklidně, znovu se stáváme svědky postupného odhalování dávného zločinu. Podobný děj, hlavně kolem natáčení dalšího dílu příběhu, se trochu táhne, ale jako letní detektivku mohu určitě doporučit. Sice se nebrodíme potoky krve, ale zločin obchází a postavy jsou příjemné. Nejvíce jsem si oblíbila dědečka a vnuka. Paní spisovatelku mám ráda, tak jí klidně odpustím to, že tato série asi nebude patřit k jejím nejlepším. Je tu poměrně málo čtenářů, kteří knihu hodnotili, myslím, že je to škoda. O prázdninách jsem si vždy knihy od Mary Higgins Clark vychutnávala. K letnímu odpočinku se opravdu hodí.

konicekbily
06.06.2019

I s novou spoluaurtorkou a i s novou řadou si paní Marry udržuje ve svém věku vysoký standard oddechové literatury - tak jak to americký trh žádá. Sledují TV diváci show? - ano !, tak tu bude show s oddhalováním starého zločinu! A nějaký ten thriller na závěr a nějaký ten happy end! Čte se to dobře - krátké kapitoly a děj má spád.

patrick123
06.06.2018

Všechny knihy od této spisovatelky jsou velmi dobré, tak i tato.

magdalena13
15.11.2017

Další kniha z nové série a opět povedená.

Danago
03.10.2017

Knížka je velice čtivá a dobře napsaná. Tato série, ve které hraje hlavní roli pořad o nevyřešených vraždách se dobře čte. Je to taková detektivní oddechovka.
Autorka je moje oblíbená a přestože této knize nelze nic vytknout mám pocit, že její starší knížky jsou o hodně lepší.