Hrana pokušení

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mischa Kennonová je perfekcionistka. V práci ve svém tetovacím salónu, při psaní erotických povídek, v péči o své platinově blonďaté vlasy. Žena, která má věci pevně pod kontrolou. A která to tak má ráda… Dokud nepotká na zásnubním večírku své nejlepší kamarádky Dylan zelenookého Connora Gallowaye, jehož autoritativnosti je těžké nepodlehnout. Jenomže pokušení podvolit se, jak Mischa s překvapením zjišťuje, ji začíná velmi lákat… Třetí díl z volné série BDSM erotických romancí, jejíž první díl Hrana touhy proslavil Eve Berlinovou po celém světě....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171339/hrana-pokuseni-15r-171339.jpg 3.7237
Série:

Hrana 3.


Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy

Vydáno: , Ikar (ČR)
Originální název:

Temptation´s Edge, 2012


více info...
Nahrávám...

Komentáře (36)

Kniha Hrana pokušení

Jita160
04. ledna

Hrana potřetí...
Bylo to fajn peprné erotické čtivo.
Sice hodně podobné předchozím dílům, ale tady ten měl něco víc. Plno citů,emoci,posouvání sexuálních hranic a lásky před kterou se nemohli ani jeden úkryt.
Zbožňují taterské umění, takže v kombinaci s tímto žhavým příběhem jsem si to moc užila.

cukrovka
16.08.2022

Erotická oddechovka s trochou romantiky. V rámci tohoto žánru průměr.


LilluLong
15.08.2021

Po roku repete, bolo fajn si to zopakovat, za mna 5*

Gweny
13.06.2020

Jak tohle dílo ohodnotit a být objektivní?! To snad ani není možné. Je to asi první kniha svého druhu, kterou jsem v životě četla a měla jsem ze začátku problém, opravdu problém zůstat klidná (však víte, jak to myslím). Představivost pracovala na plné obrátky a první polovinu knihy jsem si, obrazně řečeno, opravdu užila.
Ten drajv a nekonečné orgasmy ale vystřídaly ve druhé půlce emoce, rozervaná duše Mishy i Connora a jejich konflikt, který nakonec vyústil v konec jako z klasického románu, což mě trochu zklamalo. Rozhodně ale knihu nezatracuji, spíše naopak. A to, že byla volným pokračováním jiných knih mi vlastně ani v nejmenším nevadilo.

Myška43
10.04.2020

Jako kolovrátek, pořád to stejné. Neurazí, ani nezaujme. Rozhodně tu sérii už nikdy znovu číst nebudu.

pegasek
30.01.2020

Tento díl byl lepší než ten předchozí, ale je to pořád průměrna kniha, kterou opět pošlu dal, protože mě svým příběhem extra nenadchla

Hospodyňka
05.02.2019

Připomíná mi to pralinku z luxusní hořké čokolády (obal knihy), do které když kousnete, tak objevíte takovou tu podivnou hmotu ze sušeného mléka s umělou malinovou příchutí (obsah knihy)...prostě jsem čekala lískooříškový nugát...no nekonalo se. Nicméně autorka dokáže dobře popsat interiéry domů, restaurací a celkově prostředí, ve kterém se její navenek naprosto vyrovnaní a uvnitř rozervaní hrdinové pohybují.

Knihomolka97
10.01.2019

No..příběh takový neslaný nemastný. Mischa mi moc nesedla, Connor se mi sice zalíbil víc ale v některých momentech mě svým chováním štval.
Ale četlo se to dobře. :-)

1